gnome-panel master - en to kk translation catalogue (168 entries)

en: Tasks
kk: Тасырмалар

en: Edit
kk: Түзету

en: Appointments
kk: Кездесулер

en: Weather Information
kk: Ауа райы ақпараты

en: Locations
kk: Орналасулар

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: Computer Clock
kk: Компьютер сағаты

en: Set System Time...
kk: Жүйелік уақытты орнату...

en: Set System Time
kk: Жүйелік уақытты орнату

en: Failed to set the system time
kk: Жүйелік уақытты орнату сәтсіз

en: _Preferences
kk: Қ_алаулар

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About
kk: О_сы туралы

en: Copy _Time
kk: _Уақытты көшіру

en: Copy _Date
kk: Кү_нді көшіру

en: Ad_just Date & Time
kk: Күн _мен уақытты баптау

en: Custom format
kk: Таңдауыңызша пішім

en: Choose Location
kk: Орналасуды таңдау

en: Edit Location
kk: Орналасуды өзгерту

en: City Name
kk: Қала аты

en: City Time Zone
kk: Қаланың уақыт белдеуі

en: 24 hour
kk: 24 сағат

en: UNIX time
kk: UNIX уақыты

en: Internet time
kk: Интернет уақыты

en: Custom _format:
kk: Таңдауыңы_зша пішім:

en: Clock
kk: Сағат

en: The Clock displays the current time and date
kk: Сағат ағымдағы күн мен уақытты көрсетеді

en: <i>(optional)</i>
kk: <i>(міндетті емес)</i>

note: Languages that have a single word that translates as either "state" or "province" should use that instead of "region".
en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
kk: <small><i>Қала, аймақ не ел атын теріңіз де, қалқымалы мәзірден керегін таңдаңыз.</i></small>

en: Clock Format
kk: Сағат пішімі

en: Clock Preferences
kk: Сағат баптаулары

en: Current Time:
kk: Ағымдағы уақыт:

en: East
kk: Шығыс

en: General
kk: Жалпы

en: North
kk: Солтүстік

en: Show _temperature
kk: _Температураны көрсету

en: Show _weather
kk: _Ауа райын көрсету

en: Show seco_nds
kk: Се_кундтарды көрсету

en: Show the _date
kk: Күн_ді көрсету

en: South
kk: Оңтүстік

en: Time & Date
kk: Күн мен уақыт

en: Time _Settings
kk: Уақыт ба_птаулары

en: Weather
kk: Ауа райы

en: West
kk: Батыс

en: _12 hour format
kk: _12 сағаттық пішім

en: _24 hour format
kk: _24 сағаттық пішім

en: _Location Name:
kk: _Орналасуды атауы:

en: _Set System Time
kk: Жү_йелік уақытты орнату

en: _Time:
kk: _Уақыт:

en: _Timezone:
kk: Уақ_ыт белдеуі:

note: Translators: This controls whether the GNOME panel clock should display time in 24 hour mode or 12 hour mode by default. The only valid values for this are "24-hour" and "12-hour". If your locale uses 24 hour time notation, translate this to "24-hour". If your locale uses 12 hour time notation with 
en: 24-hour
kk: 24-сағат

en: Hour format
kk: Сағат пішімі

note: FMQ: it's broken to read from another module's translations; add some API to libgweather.
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Images
kk: Суреттер

en: _File:
kk: _Файл:

en: seconds
kk: секунд

en: Notification Area
kk: Хабарламалар орны

en: Failed to load %s: %s
kk: %s жүктеу сәтсіз: %s

en: Icon not found
kk: Таңбаша табылмады

en: Window List
kk: Терезелер тізімі

en: Window Grouping
kk: Терезелерді топтау

en: Show windows from all workspaces
kk: Барлық жұмыс орындар терезелерін көрсету

en: rows
kk: жолдар

en: columns
kk: бағандар

en: Workspace Switcher
kk: Жұмыс орын ауыстырғышы

en: Number of _workspaces:
kk: Жұмыс оры_ндар саны:

en: Switcher
kk: Ауыстырғыш

en: Workspace Names
kk: Жұмыс орындар атаулары

en: Workspaces
kk: Жұмыс орындары

[ctx: Orientation]
en: Top
kk: Жоғары

[ctx: Orientation]
en: Bottom
kk: Төмен

[ctx: Orientation]
en: Left
kk: Сол жақ

[ctx: Orientation]
en: Right
kk: Оң жақ

[ctx: Size]
en: X Small
kk: Өте кішкентай

[ctx: Size]
en: Small
kk: Кішкентай

[ctx: Size]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: Size]
en: Large
kk: Үлкен

[ctx: Size]
en: X Large
kk: Өте үлкен

en: _Applet:
kk: Ап_плет:

en: _Orientation:
kk: Бағдар_ы:

en: _Size:
kk: Ө_лшемі:

en: _Move
kk: Жы_лжыту

en: _Remove From Panel
kk: Панельден ө_шіру

en: File is not a valid .desktop file
kk: Файл дұрыс .desktop файлы емес

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
kk: Белгісіз desktop файлдың нұсқасы '%s'

en: Starting %s
kk: %s қосылуда

en: Application does not accept documents on command line
kk: Бағдарлама команда жолында құжаттарды қабылдамайды

en: Unrecognized launch option: %d
kk: Белгісіз жөнелту опциясы: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
kk: Құжат URI-ін 'Type=Link' desktop элементіне беру мүмкін емес

en: Not a launchable item
kk: Жөнелтілетін элемент емес

en: Disable connection to session manager
kk: Сессиялар менеджеріне байланыстарды сөндіру

en: Specify file containing saved configuration
kk: Сақталған баптаулары бар файлды көрсету

en: FILE
kk: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
kk: Сессия менеджментінің ID-і

en: Session management options:
kk: Сессия менеджмент опциялары:

en: Show session management options
kk: Сессия менеджмент опцияларын көрсету

note: FIXME: We need a title in this case, but we don't know what * the format should be. Let's put something simple until * the following bug gets fixed: * http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=165132 FIXME: http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=165132
en: Error
kk: Қате

en: Choose an icon
kk: Таңбашаны таңдаңыз

en: Could not launch '%s'
kk: '%s' жөнелту мүмкін емес

en: Could not launch application
kk: Қолданбаны жөнелту мүмкін емес

en: Could not open location '%s'
kk: '%s' орналасуын ашу мүмкін емес

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: Create new file in the given directory
kk: Көрсетілген бумада жаңа файлды жасау

en: Create Launcher
kk: Жөнелткішті жасау

en: Panel
kk: Панель

en: _Launch
kk: Жөне_лту

en: Press 'q' to quit
kk: Шығу үшін 'q' басыңыз

en: Paused
kk: Аялдатылған

en: _Lock Screen
kk: Э_кранды блоктау

en: Could not connect to server
kk: Сервермен байланыс орнату мүмкін емес

en: Lock Screen
kk: Экранды блоктау

note: when changing one of those two strings, don't forget to * update the ones in panel-menu-items.c (look for * "1" (msgctxt: "panel:showusername"))
en: Log Out...
kk: Шығу...

en: Run Application...
kk: Қолданбаны жөнелту...

en: Search for Files...
kk: Файлдарды іздеу...

en: Shut Down...
kk: Сөндіру...

en: Shut down the computer
kk: Компьютерді сөндіру

en: Create a new launcher
kk: Жаңа жөнелткішті жасау

en: Main Menu
kk: Бас мәзір

en: Menu Bar
kk: Мәзір жолағы

en: Separator
kk: Ажыратқыш

en: (empty)
kk: (бос)

en: "%s" has quit unexpectedly
kk: "%s" күтпегенде жабылды.

en: _Don't Reload
kk: Қа_йта жүктемеу

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: _Add to Panel...
kk: П_анельге қосу...

en: _Delete This Panel
kk: Бұл панельді ө_шіру

en: _New Panel
kk: Жаңа пан_ель

en: A_bout Panels
kk: Па_нельдер туралы

en: Application
kk: Қолданба

en: Location
kk: Орналасуы

note: Type
en: _Type:
kk: _Түрі:

note: Name
en: _Name:
kk: _Аты:

en: _Browse...
kk: Қара_п шығу...

note: Comment
en: Co_mment:
kk: К_омментарийі:

en: Choose an application...
kk: Қолданбаны көрсетіңіз...

en: Choose a file...
kk: Файлды таңдау...

en: Comm_and:
kk: Ко_манда:

en: _Location:
kk: Ор_наласуы:

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: _Edit Menus
kk: Мәзірлер_ді түзету

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
kk: '%s' ашу

en: Unable to mount %s
kk: %s тіркеу мүмкін емес

en: Mount %s
kk: %s тіркеу

en: Removable Media
kk: Ауыстырмалы тасушылар

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Places
kk: Орындар

en: System
kk: Жүйе

en: Unable to load file '%s': %s.
kk: '%s' файлын жүктеу мүмкін емес: %s.

en: Background
kk: Фон

en: Background _image:
kk: Фон сур_еті:

en: Pick a color
kk: Түсті таңдаңыз

en: Select background
kk: Фон таңдау

en: _Icon:
kk: _Таңбаша:

en: pixels
kk: пиксель

en: Recent Documents
kk: Соңғы құжаттар

en: Will run command: '%s'
kk: Команданы орындау: '%s'

en: Run in _terminal
kk: _Терминалда орындау

en: _Run
kk: О_рындау

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Background image
kk: Фон суреті

en: Could not execute '%s'
kk: '%s' орындау мүмкін емес

en: file
kk: файл

en: Home Folder
kk: Үй бумасы

note: Translators: this is the same string as the one found in * nautilus
en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: Search
kk: Іздеу

en: Open URL: %s
kk: Сілтемені ашу: %s

en: Delete this panel?
kk: Бұл панельді өшіру керек пе?
