gnome-panel - en to uk translation catalogue (523 entries)

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the start date of an appointment, in * the most abbreviated way possible.
en: %b %d
uk: %d %b

en: Tasks
uk: Завдання

en: Edit
uk: Змінити

en: All Day
uk: Весь день

en: Appointments
uk: Зустрічі

en: Birthdays and Anniversaries
uk: Дні народження та річниці

en: Weather Information
uk: Інформація про погоду

en: Locations
uk: Адреси

en: Calendar
uk: Календар

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the date. Replace %e with %d if, when * the day of the month as a decimal number is a single digit, * it should begin with a 0 in your locale (e.g. "May 01" * instead of "May  1").
en: %a %b %e
uk: %a, %e %b

note: Show date in tooltip. Translators: This is a strftime format string. * It is used to display a date. Please leave "%%s" as it is: * it will be used to insert the timezone name later.
en: %A %B %d (%%s)
uk: %A, %d %B (%%s)

en: Click to hide your appointments and tasks
uk: Натисніть, щоб сховати зустрічі та завдання

en: Click to view your appointments and tasks
uk: Натисніть для перегляду зустрічей та завдань

en: Click to hide month calendar
uk: Натисніть, щоб сховати календар на місяць

en: Click to view month calendar
uk: Натисніть для перегляду календаря на місяць

en: Computer Clock
uk: Комп'ютерний годинник

note: Translators: This is a strftime format * string. * It is used to display the time in 12-hours * format with a leading 0 if needed (eg, like * in the US: 08:10 am). The %p expands to * am/pm.
en: %I:%M:%S %p
uk: %H:%M:%S %p

note: Translators: This is a strftime format * string. * It is used to display the time in 12-hours * format with a leading 0 if needed (eg, like * in the US: 08:10 am). The %p expands to * am/pm.
en: %I:%M %p
uk: %H:%M %p

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display a date in the full format (so that people can * copy and paste it elsewhere).
en: %A, %B %d %Y
uk: %A, %d %B %Y

en: Failed to open the time settings
uk: Не вдалось відкрити параметри часу

en: _Preferences
uk: П_араметри

en: Copy _Time
uk: Копіювати _час

en: Copy _Date
uk: Копіювати да_ту

en: Ad_just Date & Time
uk: _Встановити дату і час…

en: Custom format
uk: Власний формат

en: Choose Location
uk: Виберіть місцевість

en: Edit Location
uk: Зміна місцевості

en: City Name
uk: Назва міста

en: City Time Zone
uk: Часовий пояс міста

en: 24 hour
uk: 24-ох годинний

en: UNIX time
uk: в стилі UNIX

en: Internet time
uk: в стилі Internet

en: Custom _format:
uk: Власний _формат:

en: <i>(optional)</i>
uk: <i>(необов'язково)</i>

note: Languages that have a single word that translates as either "state" or "province" should use that instead of "region".
en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
uk: <small><i>Введіть назву міста, області або країни та виберіть відповідне поле з контекстного меню.</i></small>

en: Clock Format
uk: Формат годинника

en: Clock Preferences
uk: Параметри аплету годинника

en: Display
uk: Показувати

en: East
uk: Схід

en: General
uk: Загальне

en: L_atitude:
uk: _Широта:

en: L_ongitude:
uk: Д_овгота:

en: North
uk: Північ

en: Panel Display
uk: Показувати на панелі

en: Show _temperature
uk: Показувати т_емпературу

en: Show _weather
uk: Показувати _погоду

en: Show seco_nds
uk: Показувати _секунди

en: Show the _date
uk: Показувати да_ту

en: South
uk: Південь

en: Time _Settings
uk: _Параметри часу

en: Weather
uk: Погода

en: West
uk: Захід

en: _12 hour format
uk: _12 годинний формат

en: _24 hour format
uk: _24 годинний формат

en: _Location Name:
uk: Назва _місцевості:

en: _Pressure unit:
uk: Одиниці _тиску:

en: _Temperature unit:
uk: Одиниці т_емператури:

en: _Timezone:
uk: Часовий _пояс:

en: _Visibility unit:
uk: Одиниці _видимості:

en: _Wind speed unit:
uk: Одиниці _швидкості вітру:

en: A list of locations to display in the calendar window.
uk: Список місцевостей для показу у вікні календаря.

en: Custom format of the clock
uk: Власний формат годинника

en: Expand list of appointments
uk: Розкривати список зустрічей

en: Expand list of birthdays
uk: Розкривати список днів народжень

en: Expand list of locations
uk: Розкривати список місцевостей

en: Expand list of tasks
uk: Розкривати список задач

en: Expand list of weather information
uk: Розкривати список інформації про погоду

en: Hour format
uk: Формат часу

en: If true, display a weather icon.
uk: Чи показувати піктограму погоди.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
uk: Чи показувати дату в годиннику, разом з часом.

en: If true, display seconds in time.
uk: Чи показувати секунди в часі.

en: If true, expand the list of appointments in the calendar window.
uk: Чи показувати список зустрічей у вікні календаря.

en: If true, expand the list of birthdays in the calendar window.
uk: Чи показувати список днів народжень у вікні календаря.

en: If true, expand the list of locations in the calendar window.
uk: Чи розкривати список місцевостей у календарі.

en: If true, expand the list of tasks in the calendar window.
uk: Чи розкривати список завдань у календарі.

en: If true, expand the list of weather information in the calendar window.
uk: Чи розкривати інформацію про погоду у календарі.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
uk: Чи показувати дату в підказці, коли вказівник миші знаходиться над годинником.

en: If true, show the temperature next to the weather icon.
uk: Чи виводити температуру поруч із піктограмою погоди.

en: If true, show week numbers in the calendar.
uk: Чи показувати номери тижнів у календарі.

en: List of locations
uk: Перелік місцевостей

en: Show date in clock
uk: Показувати дату в годиннику

en: Show date in tooltip
uk: Показувати дату в підказці

en: Show temperature in clock
uk: Показувати температуру в годиннику

en: Show time with seconds
uk: Показувати секунди

en: Show weather in clock
uk: Показувати погоду у годиннику

en: Show week numbers in calendar
uk: Показувати номери тижнів в календарі

en: Speed unit
uk: Одиниці швидкості

en: Temperature unit
uk: Одиниці температури

en: The unit to use when showing temperatures.
uk: Одиниці, що використовуються для показу температури.

en: The unit to use when showing wind speed.
uk: Одиниці, що використовуються для показу швидкості.

en: The use of this key was deprecated in GNOME 2.22 with the use of an internal time configuration tool. The schema is retained for compatibility with older versions.
uk: Використання цього ключа разом з внутрішньою програмою налаштування часу заборонено, починаючи з GNOME 2.22. Цей ключ зберігається для сумісності з попередніми версіями.

en: The use of this key was deprecated in GNOME 2.28 in favour of the use of timezones. The schema is retained for compatibility with older versions.
uk: Використання цього ключа небажане у GNOME 2.28 через використання часових поясів. Цей ключ зберігається для сумісності з попередніми версіями.

en: The use of this key was deprecated in GNOME 2.6 in favour of the 'format' key. The schema is retained for compatibility with older versions.
uk: Використання цього ключа небажане у GNOME 2.6, використовуйте ключ «format». Цей ключ зберігається для сумісності з попередніми версіями.

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format. See the strftime() manual for more information.
uk: Цей ключ вказує формат, який використовує аплет годинника, якщо тип ключа формату встановлено у "custom". Для отримання бажаного формату можете використовувати параметри перетворення, що підтримуються функцією strftime(). Докладнішу інформацію дивіться у посібнику до strftime().

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display Internet time. The Internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
uk: Цей ключ вказує формат часу, який використовується аплетом годинника. Можливі значення:  "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" та "custom" (власний). Якщо встановлено значення "internet", годинник показує час з інтернету. В цьому часі день ділиться на 1000 "бітів (.beats)". У цій системі немає часових поясів, час однаковий в усьому світі. Якщо встановлено "unix", годинник виводить час у секундах з початку "епохи", тобто з 01.01.1970. Якщо встановлено "custom", годинник виводить час відповідно до формату вказаному у ключі custom_format.

en: Time configuration tool
uk: Засіб встановлення часу

en: Use Internet time
uk: Показувати час за інтернетом

en: Use UNIX time
uk: Показувати час у стилі UNIX

en: Use UTC
uk: Показувати час за Гринвічем (UTC)

en: Failed to set the system timezone
uk: Помилка при налаштуванні часового поясу

en: <small>Set...</small>
uk: <small>Налаштувати…</small>

en: <small>Set</small>
uk: <small>Встановити</small>

en: Set location as current location and use its timezone for this computer
uk: Встановити місцевість як типову та використовувати її часовий пояс для цього комп'ютера

note: FMQ: it's broken to read from another module's translations; add some API to libgweather.
en: Unknown
uk: Невідомо

note: Translators: The two strings are temperatures.
en: %s, feels like %s
uk: %s, самопочуття %s

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
uk: Схід сонця: %s / Захід сонця: %s

en: Could not display help document '%s'
uk: Не вдалось показати документ довідки «%s»

en: Error displaying help document
uk: При вивести довідки виникла помилка

en: Clock
uk: Годинник

en: Clock Applet Factory
uk: Фабрика аплетів годинника

en: Factory for clock applet
uk: Фабрика для аплетів годинника

en: Get the current time and date
uk: Показує поточну дату і час

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
uk: Увага: схоже, що команда буде робити щось дійсно корисне.
    Зваживши на те, що це непотрібний аплет, ви можливо не забажаєте
    робити цього. Ми наполегливо рекомендуємо уникати використання
    «%s» для будь-чого що може зробити цей аплет «практичним» чи корисним.

en: %s the Fish
uk: Рибка %s

en: %s the Fish, a contemporary oracle
uk: Рибка %s, сучасний оракул

en: Unable to locate the command to execute
uk: Не вдалось знайти команду для виконання

en: %s the Fish Says:
uk: Рибка %s говорить:

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
uk: Не вдається прочитати вивід команди
    
    Подробиці: %s

en: _Speak again
uk: _Вимовити слова

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
uk: Налаштована команда не працює, була замінена на: %s

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
uk: Не вдалось виконати "%s"
    
    Подробиці: %s

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
uk: Не вдалось прочитати з "%s"
    
    Подробиці: %s

en: The water needs changing
uk: Потрібно змінити воду!

en: Look at today's date!
uk: Подивіться на сьогоднішню дату

en: %s the Fish, the fortune teller
uk: Рибка %s для середовища GNOME

en: Animation
uk: Анімація

en: Co_mmand to run when clicked:
uk: _Команда, що виконується при клацанні:

en: Fish Preferences
uk: Параметри "рибки"

en: _Name of fish:
uk: _Кличка рибки:

en: _Pause per frame:
uk: Затримка _на кадр:

en: _Rotate on vertical panels
uk: _Розвертати на вертикальних панелях

en: seconds
uk: секунд

en: Display a swimming fish or another animated creature
uk: Вивести рибку, що пливе, або інше анімаційне створіння

en: Fish
uk: Рибка

en: From Whence That Stupid Fish Came
uk: Звідки припливла ця дурна рибка

en: Wanda Factory
uk: Фабрика Ванди

en: Panel Notification Area
uk: Зона сповіщення панелі

en: Area where notification icons appear
uk: Зона, де з'являтиметься значок сповіщення

en: Factory for notification area
uk: Фабрика для ділянки сповіщення

en: Notification Area
uk: Зона сповіщення

en: Notification Area Factory
uk: Фабрика зон сповіщення

en: Factory for the window navigation related applets
uk: Фабрика для створення аплетів навігації між вікнами

en: Hide application windows and show the desktop
uk: Сховати вікна програм і показати робочий стіл

en: Show Desktop
uk: Показати робочий стіл

en: Switch between open windows using a menu
uk: Перемикання між відкритими вікнами через меню

en: Switch between open windows using buttons
uk: Перемикання між відкритими вікнами через кнопки

en: Switch between workspaces
uk: Аплет перемикає виводить між робочими областями

en: Window List
uk: Список вікон

en: Window Navigation Applet Factory
uk: Фабрика аплетів перемикання між вікнами

en: Window Selector
uk: Вибір вікон

en: Workspace Switcher
uk: Перемикач робочих областей

en: Failed to load %s: %s
uk: Помилка при завантаженні %s: %s

en: Icon not found
uk: Піктограму не знайдено

en: Click here to restore hidden windows.
uk: Натисніть тут, щоб відновити приховані вікна.

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
uk: Натисніть тут, щоб сховати всі вікна і показати стільницю.

en: Show Desktop Button
uk: Кнопка показу стільниці

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
uk: Або ваш віконний менеджер не підтримує кнопку показу стільниці, або він не запущений.

en: Group windows when _space is limited
uk: Групувати вікна коли простір _обмежений

en: Restore to current _workspace
uk: Відновлювати в по_точний робочий простір

en: Restore to na_tive workspace
uk: Відновлювати в по_чатковий робочий простір

en: Restoring Minimized Windows
uk: Відновлення мінімізованих вікон

en: Sh_ow windows from current workspace
uk: Показувати вікна з _поточного робочого простору

en: Show windows from a_ll workspaces
uk: Показувати вікна з _усіх робочих просторів

en: Window Grouping
uk: Групування вікон

en: Window List Content
uk: Вміст списку вікон

en: Window List Preferences
uk: Параметри списку вікон

en: _Always group windows
uk: Завжди _групувати вікна

en: _Never group windows
uk: _Ніколи не групувати вікна

en: rows
uk: рядків

en: columns
uk: стовпців

en: Number of _workspaces:
uk: Кількість робочих п_росторів:

en: Show _all workspaces in:
uk: Показувати _всі робочі простори у:

en: Show _only the current workspace
uk: Показувати лише _поточний робочий простір

en: Show workspace _names in switcher
uk: Показувати назви _робочих просторів в перемикачі

en: Switcher
uk: Перемикач

en: Workspace Names
uk: Назви робочих просторів

en: Workspace Switcher Preferences
uk: Параметри перемикача робочих просторів

en: Workspace na_mes:
uk: _Назви робочих просторів:

en: Workspaces
uk: Робочі простори

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
uk: Рибка без клички — нудна рибка. Додайте життя своїй рибці, давши їй кличку.

en: Command to execute on click
uk: Команда, що виконуватиметься з клацанням на рибці

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
uk: Чи анімація рибки має повертатись на вертикальних панелях.

en: Pause per frame
uk: Затримка на кадр

en: Rotate on vertical panels
uk: Розвертати на вертикальних панелях

en: The fish's animation pixmap
uk: Анімаційне зображення рибки

en: The fish's name
uk: Кличка рибки

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
uk: Цей ключ визначає команду, що виконуватиметься при клацанні на рибці.

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
uk: Цей параметр визначає назву файла зображення, що його буде застосовано в анімації.

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
uk: Цей ключ визначає кількість секунд показу кожного кадру.

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
uk: Визначає правила групування вікон програм у списку вікон. Можливими значеннями є "never", "auto" і "always".

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
uk: Якщо встановлено, то список вікон показуватиме вікна зі всіх робочих просторів, а не лише з поточного.

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
uk: Якщо встановлено, відновлення вікна буде відбуватись на поточний робочий простір, а не на початкову.

en: Move windows to current workspace when unminimized
uk: Переносити мінімізовані вікна у поточний простір

en: Show windows from all workspaces
uk: Показувати вікна з усіх робочих просторів

en: When to group windows
uk: Умови групування вікон

en: Display all workspaces
uk: Показувати всі робочі простори

en: Display workspace names
uk: Показувати назви робочих просторів

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
uk: Якщо встановлено, то перемикач робочих просторів показує всі простори, а не лише поточний.

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace. This setting only works when the window manager is Metacity.
uk: Якщо встановлено, то перемикач робочих просторів показує їхні назви, а не вікна в ньому. Інакше будуть показані вікна робочого простору. Параметр діє, лише за умови використання віконного менеджера Metacity.

en: Rows in workspace switcher
uk: Рядків у перемикачі робочих просторів

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
uk: Цей параметр визначає, скільки рядків (при горизонтальному розміщенні) чи стовпчиків (при вертикальному), показує перемикач робочих просторів. Цей параметр має сенс лише коли встановлено параметр display_all_workspaces.

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:GNOME_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
uk: Перелік ідентифікаторів (IID) аплетів які панель ігноруватиме. Таким чином ви можете вимкнути завантаження деяких аплетів або їхній показ у меню. Наприклад, щоб вимкнути аплет mini-commander додайте 'OAFIID:GNOME_MiniCommanderApplet' у цей список. Для набирання чинності потрібно перезавантажити аплет.

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/toplevels/$(id).
uk: Список ідентифікаторів панелі, кожен з яких ідентифікує окрему панель верхнього рівня. Параметри для кожної панелі зберігаються в /apps/panel/toplevels/$(id).

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. an applet, launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/objects/$(id).
uk: Список ідентифікаторів об'єктів панелі. Кожен з яких ідентифікує окремий об'єкт панелі (наприклад, пускача, кнопку команди чи меню). Налаштування для кожного з цих об'єктів зберігаються в /apps/panel/objects/$(id).

en: Applet IIDs to disable from loading
uk: Ідентифікатори (IID) аплетів, для вимкнення їхнього завантаження

en: Complete panel lockdown
uk: Повне блокування панелі

en: Confirm panel removal
uk: Запитувати підтвердження на вилучення панелі

en: Disable Force Quit
uk: Вимкнути примусове завершення

en: Enable autocompletion in "Run Application" dialog
uk: Увімкнути автодоповнення у вікні запуску програм.

en: Enable program list in "Run Application" dialog
uk: Увімкнути список програм у вікні запуску програм.

en: Enable tooltips
uk: Увімкнути підказки

en: Expand program list in "Run Application" dialog
uk: Розгортати список програм у вікні запуску програм.

en: History of "Run Application" dialog
uk: Історія вікна «Запустити програму»

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
uk: Чи запитувати підтвердження для вилучення панелі.

en: If true, autocompletion in the "Run Application" dialog is made available.
uk: Якщо встановлено, у вікні запуску програм доступне автодоповнення.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
uk: Якщо встановлено, то список відомих програм у вікні "Запустити програму" буде розгорнутим. Цей параметр має значення лише тоді, коли встановлено параметр enable_program_list.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
uk: Якщо встановлено, то у вікні "Запустити програму" стає доступним список відомих програм. Чи буде він розгорнутим, чи ні, визначається параметром show_program_list.

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
uk: Якщо встановлено, панель не буде дозволяти користувачу примусово завершувати програму, шляхом блокування доступу до кнопки примусового завершення.

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
uk: Якщо встановлено, панель не буде дозволяти вносити зміни у її параметри. Проте індивідуальні аплети можуть потребувати окремого блокування. Щоб зміни набрали у силу потрібно перезапустити панель.

en: If true, tooltips are shown for objects in panels. Tooltips can be disabled for the whole desktop with the gtk-enable-tooltips property in GTK+.
uk: Якщо позначено, підказки показуватимуться для об'єктів у панелях. Підказки можна вимкнути для всієї стільниці з ключем gtk-enable-tooltips у GTK+.

en: Panel ID list
uk: Список ідентифікаторів панелей

en: Panel object ID list
uk: Список ідентифікаторів об'єктів панелі

en: The list of commands used in the past in the "Run Application" dialog.
uk: Список команд, які використовувались у минулому в вікні «Запустити програму».

en: Launcher location
uk: Положення кнопки запуску

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
uk: Розташування файла .desktop, що описує кнопку запуску. Цей параметр має сенс лише тоді, коли ключ типу об'єкта (object_type) містить "launcher-object""".

en: Icon used for button
uk: Піктограма для кнопки

en: Menu content path
uk: Шлях до вмісту меню

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. If empty, the default icon for the menu will be used.
uk: Розташування файла зображення, що використовується як піктограма кнопки. Якщо він порожній, використовуватиметься типова піктограма меню.

en: The path from which the menu contents is contructed. If empty, the menu will be the default applications menu.
uk: Шлях, з якого буде сконструйовано вміст меню. Якщо він порожній, меню використовуватиме типове меню програм.

en: The text to display in a tooltip for this menu.
uk: Текст показу підказок для цього меню.

en: Tooltip displayed for menu
uk: Підказку показано для меню

en: If set to 'end', the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel.
uk: Якщо вказано «end», позиція об'єкта інтерпретується відносно до правого (або нижнього, якщо вертикально) краю панелі.

en: Interpret position relative to bottom/right edge
uk: Інтерпретувати позицію відносно нижнього (правого) краю панелі.

en: Object IID
uk: IID об'єкта

en: Object's position on the panel
uk: Положення об'єкта на панелі

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
uk: Ідентифікатор панелі верхнього рівня, що містить цей об'єкт.

en: The implementation ID of the object - e.g. "ClockAppletFactory::ClockApplet".
uk: ID реалізація об'єкта — наприклад, «ClockAppletFactory::ClockApplet».

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
uk: Положення об'єкта на панелі. Положення визначається кількістю точок від лівого (чи верхнього, для вертикальних панелей) краю панелі.

en: Toplevel panel containing object
uk: Панель верхнього рівня, що містить об'єкт

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: Automatically hide panel into corner
uk: Автоматично ховати панель у куток

en: Background color
uk: Колір тла

en: Background image
uk: Зображення на тлі

en: Background type
uk: Тип тла

en: Center panel on x-axis
uk: Центрувати панель горизонтально

en: Center panel on y-axis
uk: Центрувати панель вертикально

en: Determines how the image set by image-uri is rendered. Possible values are "none", "stretch", "fit". With "stretch", the image will be scaled to the panel dimensions and the aspect ratio of the image will not be maintained. With "fit", the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
uk: Визначає, як зображення встановлено через відтворення image-uri. Допустимі значення — «none», «stretch», «fit». Через «stretch» зображення буде масштабовано відносно до розміру панелі й пропорції зображення не буде підтримуватись. Через «fit» зображення буде масштабовано (зі збереженням пропорцій зображення) відносно до висоти панелі (якщо горизонтально).

en: Enable arrows on hide buttons
uk: Увімкнути стрілки на кнопках згортання

en: Enable hide buttons
uk: Увімкнути кнопки згортання

en: Expand to occupy entire screen width
uk: Розширювати до захоплення всієї ширини екрана

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
uk: Якщо встановлено, то на боках панелі буде розміщено кнопки приховування панелі. Цей параметр має сенс лише тоді, коли встановлено параметр enable_buttons.

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
uk: Якщо встановлено, то на боках панелі буде розміщено кнопки показу/приховування. Вони використовуються для перенесення панелі за межі екрана таким чином, що залишається лише кнопка, яка дозволяє знову розгорнути панель.

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
uk: Якщо встановлено, то зображення тла буде повернуте, якщо панель зорієнтовано вертикально.

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
uk: Якщо встановлено, то в разі, коли вказівник миші залишає зону панелі, панель автоматично ховається за межі екрана. Переміщення вказівника миші до цієї межі викличе показ схованої панелі.

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
uk: Якщо встановлено, то панель займатиме всю ширину екрана (чи висоту, якщо панель вертикальна). Такі панелі можуть знаходитись лише по краях екрана. Якщо ж цей параметр не встановлено, то панель займатиме стільки простору, скільки буде потрібно для розміщення внесених в неї аплетів і кнопок.

en: If true, the x and x_right keys are ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x and x_right keys specify the location of the panel.
uk: Якщо встановлено, ключі x та x_right ігноруються і панель розміщується у центрі екрана на осі X. Якщо панель змінює розмір, вона, попри все лишається на тому ж місці, тобто розширюється у обидві сторони. Якщо ж параметр не встановлено, то значення x та x_right визначають положення панелі.

en: If true, the y and y_bottom keys are ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y and y_bottom keys specify the location of the panel.
uk: Якщо встановлено, ключі y та y_bottom ігноруються і панель розміщується у центрі екрана на осі Y. Якщо панель змінює розмір, вона, попри все, лишається на тому ж місці, тобто розширюється у обидві сторони.  Якщо ж параметр не встановлено, то значення y та y_bottom визначають положення панелі.

en: Image options
uk: Параметри зображення

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
uk: Використовуючи систему Xinerama, можна розміщати панель на індивідуальний монітор. Цей параметр визначає поточний монітор, на якому розміщено панель.

en: Name to identify panel
uk: Назва панелі

en: Panel autohide delay
uk: Затримка автоматичного згортання панелі

en: Panel autounhide delay
uk: Затримка автоматичного згортання панелі

en: Panel orientation
uk: Орієнтація панелі

en: Panel size
uk: Розмір панелі

en: Rotate image on vertical panels
uk: Повернути зображення на вертикальних панелях

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
uk: Вказує колір тла панелі у форматі #RGB.

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
uk: Вказує файл, що використовується для зображення на тлі. Якщо зображення містить альфа, то його буде суміщено на прозорих ділянках із зображенням на тлі стільниці.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
uk: Вказує затримку в мілісекундах, яка має пройти між моментом коли вказівник миші з'явиться в зоні панелі і автоматичним показуванням цієї панелі. Має сенс лише тоді, коли встановлено параметр auto_hide.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
uk: Вказує затримку в мілісекундах, яка має пройти між моментом коли вказівник миші залишить панель та автоматичним приховуванням цієї панелі. Має сенс лише тоді, коли встановлено параметр auto_hide.

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
uk: Вказує кількість точок, видимих коли панель автоматично ховається за межі екрана. Цей параметр має зміст лише тоді, коли встановлено параметр auto_hide.

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
uk: Висота панелі (чи ширина, якщо панель вертикально). Панель визначає мінімальний розмір в роботі, виходячи з розміру шрифту та інших індикаторів. Максимальний розмір обмежено чвертю висоти екрана (чи ширини, для вертикальних панелей).

en: The location of the panel along the x-axis, starting from the right of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the x key is used. If the value is greater than 0, then the value of the x key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
uk: Горизонтальне положення панелі, починаючи з правої межі екрана. Якщо встановлено -1, значення ігнорується та використовується значення ключа x.Якщо значення більше за 0, тоді значення ключа x ігнорується. Це значення має сенс лише не у розширеному режимі. В розширеному режимі це значення ігнорується, і панель розміщується на межі екрану у відповідності з орієнтацією.

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
uk: Горизонтальне положення панелі. Це значення має сенс лише не у розширеному режимі. В розширеному режимі це значення ігнорується, і панель розміщується на межі екрана відповідно до орієнтації.

en: The location of the panel along the y-axis, starting from the bottom of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the y key is used. If the value is greater than 0, then the value of the y key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
uk: Вертикальне положення панелі. починаючи з низу екрана. Якщо встановлено -1, значення ігнорується та використовується значення ключа y. Якщо значення більше за 0, тоді значення ключа y ігнорується. Це значення має зміст лише не у розширеному режимі. В розширеному це значення ігнорується, і панель розміщується на межі екрана відповідно до орієнтації.

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
uk: Вертикальне положення панелі. Це значення має зміст лише не у розширеному режимі. В розширеному це значення ігнорується, і панель розміщується на межі екрана відповідно до орієнтації.

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
uk: Орієнтація панелі. Можливими значеннями є "top" (вгорі), "bottom" (внизу), "left" (зліва), "right" (справа). У розширеному режимі значення визначає, біля якої сторони екрана розміщено панель. Не у розширеному — різниця між "top" і "bottom" те така важлива, обидва значення визначають, що це горизонтальна панель, але все ж визначає деякі аспекти поведінки об'єктів на панелі. Наприклад, із значенням "top" меню кнопки буде зорієнтовано вниз, а із "bottom" — вгору.

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
uk: Швидкість, з якому має відбуватись анімація. Можливими значеннями є "slow" (повільно), "medium" (помірно), і "fast" (швидко). Цей параметр має зміст лише тоді, коли встановлено параметр enable_animations.

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
uk: Призначена для читання людиною назва панелі. Назва має ідентифікувати панель. Основне призначення — служити заголовком вікна панелі, що корисно під час перемикання між панелями.

en: Visible pixels when hidden
uk: Кількість видимих точок у схованої панелі

en: Which type of background should be used for this panel. Possible values are "none" - the default GTK+ widget background will be used, "color" - the color key will be used as background color or "image" - the image specified by the image key will be used as background.
uk: Який тип тла слід використовувати для цієї панелі. Можливі значення: «none» — типове тло віджета GTK+ використовувати, «color» — певний колір буде використано для тла або «image» — казане зображення буде використано як тло.

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
uk: В багатоекранному режимі, ви можете розміщувати панель на індивідуальний екран. Цей параметр визначає поточний екран, на якому розміщено панель.

en: X co-ordinate of panel
uk: Горизонтальна координата панелі

en: X co-ordinate of panel, starting from the right of the screen
uk: Координата X панелі, починаючи з правої межі екрана

en: X screen where the panel is displayed
uk: Екран системи X Window, на якому розміщено панель.

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
uk: Монітор в системі Xinerama, на якому розміщено панель.

en: Y co-ordinate of panel
uk: Вертикальна координата панелі

en: Y co-ordinate of panel, starting from the bottom of the screen
uk: Координата Y панелі, починаючи з низу екрана

en: File is not a valid .desktop file
uk: Файл не є коректним файлом .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uk: Невизначений версія файла стільниці «%s»

en: Starting %s
uk: Початок %s

en: Application does not accept documents on command line
uk: Програма не приймає документи з консолі

en: Unrecognized launch option: %d
uk: Невизначений параметр запуску: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
uk: Неможливо передати URIs документу до 'Type=Link' стільниці

en: Not a launchable item
uk: Об'єкт, що не запускається

en: Disable connection to session manager
uk: Вимкнути з'єднання до менеджера сеансів

en: Specify file containing saved configuration
uk: Вкажіть файл, що містить збережені налаштування

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
uk: Вкажіть ідентифікатор керування сеансами

en: ID
uk: Ідентифіктор

en: Session management options:
uk: Параметри керування сеансом

en: Show session management options
uk: Показати параметри керування сеансом

note: FIXME: We need a title in this case, but we don't know what * the format should be. Let's put something simple until * the following bug gets fixed: * http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=165132 FIXME: http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=165132
en: Error
uk: Помилка

en: Choose an icon
uk: Виберіть піктограму

en: Could not launch '%s'
uk: Не вдалось запустити «%s»

en: Could not launch application
uk: Не вдалось запустити програму

en: Could not open location '%s'
uk: Не вдалось відкрити адресу «%s»

en: No application to handle search folders is installed.
uk: Немає програми для оброблення встановлених тек пошуку.

en: ???
uk: без назви

en: _Move
uk: Пере_містити

en: _Remove From Panel
uk: В_илучити з панелі

en: Create new file in the given directory
uk: Створити новий файл у вказаному каталозі

en: [FILE...]
uk: [ФАЙЛ…]

en: - Edit .desktop files
uk: - Редагування файлів .desktop

en: Create Launcher
uk: Створити кнопку запуску

en: Directory Properties
uk: Властивості каталогу

en: Launcher Properties
uk: Властивості кнопки запуску

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
uk: Запуск інших програм та різні засобів для керування вікнами, показу часу тощо.

en: Panel
uk: Панель

en: Could not show this URL
uk: Не вдалось показати цей URL

en: No URL was specified.
uk: Не вказано URL.

en: Could not use dropped item
uk: Не вдалось використати розкривний об'єкт

en: No URI provided for panel launcher desktop file
uk: Не встановлено URI для файла кнопки запуску панелі

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
uk: Не вдалось відкрити файл %s для кнопки запуску панелі%s%s

en: _Launch
uk: _Запустити

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: Launcher location is not set, cannot load launcher
uk: Адресу пускача не вказано, неможливо його запустити

en: Could not save launcher
uk: Не вдалось зберегти кнопку запуску

en: Replace a currently running panel
uk: Замінити поточну панель

en: _Lock Screen
uk: _Замкнути екран

en: _Activate Screensaver
uk: _Активувати зберігач екрану

en: Connect to server
uk: З'єднатись з сервером

en: Could not connect to server
uk: Не вдається з'єднатись з сервером

en: Lock Screen
uk: Заблокувати екран

en: Protect your computer from unauthorized use
uk: Захистити ваш комп'ютер від несанкційованого використання

note: when changing one of those two strings, don't forget to * update the ones in panel-menu-items.c (look for * "1" (msgctxt: "panel:showusername"))
en: Log Out...
uk: Завершити сеанс…

en: Log out of this session to log in as a different user
uk: Вийти з сеансу та зайти під іншим користувачем

en: Run Application...
uk: Запустити програму…

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
uk: Запуск програми шляхом вводу команди або вибору команду зі списку

en: Search for Files...
uk: Пошук файлів…

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
uk: Пошук за назвою чи змістом документів та тек на цьому комп'ютері

en: Force Quit
uk: Примусове завершення

en: Force a misbehaving application to quit
uk: Примусово завершити програму, яка поводиться неправильно

note: FIXME icon
en: Connect to Server...
uk: З'єднання з сервером…

en: Connect to a remote computer or shared disk
uk: З'єднання з віддаленим сервером або спільним диском

en: Shut Down...
uk: Вимкнути комп'ютер…

en: Shut down the computer
uk: Вимкнути комп'ютер

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: The main GNOME menu
uk: Головне меню GNOME

en: Menu Bar
uk: Рядок меню

en: A custom menu bar
uk: Користувацький рядок меню

en: Separator
uk: Роздільник

en: A separator to organize the panel items
uk: Роздільник для організування об'єктів панелі

en: User menu
uk: Меню користувача

en: Menu to change your settings and your online status
uk: Меню для зміни налаштувань і стану в мережі

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Custom Application Launcher
uk: Власна кнопка запуску

en: Create a new launcher
uk: Створити кнопку запуску

en: Application Launcher...
uk: Запуск програм…

en: Copy a launcher from the applications menu
uk: Скопіювати кнопку запуску з меню програм

en: Find an _item to add to "%s":
uk: Знайти _об'єкт для додавання до "%s":

en: Find an _item to add to the panel:
uk: Знати _об'єкт для додавання до панелі:

en: Add to Panel
uk: Додати до панелі

en: "%s" has quit unexpectedly
uk: Роботу "%s" несподівано завершено

en: Panel object has quit unexpectedly
uk: Об'єкт на панелі несподівано завершив роботу

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
uk: Якщо ви перезавантажите об'єкт панелі, він буде автоматично доданий назад до панелі.

en: _Don't Reload
uk: _Не перезавантажувати

en: _Reload
uk: _Перезавантажити

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
uk: Виявлено проблему при завантаженні "%s".

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
uk: Вилучити аплет з поточними налаштуваннями?

en: Cannot delete this panel
uk: Не вдалось вилучити цю панель

en: You must always have at least one panel.
uk: У вас завжди має бути хоча б одна панель.

en: _Add to Panel...
uk: Додати д_о панелі…

en: _Delete This Panel
uk: В_илучити цю панель

en: _New Panel
uk: _Створити панель

en: Application
uk: Програма

en: Application in Terminal
uk: Виконати у терміналі…

en: Location
uk: Адреса

note: Type
en: _Type:
uk: _Тип:

note: Name
en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Browse...
uk: О_гляд…

note: Comment
en: Co_mment:
uk: Ко_ментар:

en: Choose an application...
uk: Виберіть програму…

en: Choose a file...
uk: Виберіть файл…

en: Comm_and:
uk: _Команда:

en: _Location:
uk: _Адреса:

en: The name of the launcher is not set.
uk: Назва кнопки запуску не встановлена.

en: Could not save directory properties
uk: Не вдалось записати властивості каталогу

en: The name of the directory is not set.
uk: Назву каталогу не вказано.

en: The command of the launcher is not set.
uk: Не встановлена команда для кнопки запуску.

en: The location of the launcher is not set.
uk: Не встановлена адреса для кнопки запуску.

en: Could not display help document
uk: Не вдалось показати документ довідки

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
uk: Клацніть на вікні програми, яке треба примусово завершити. Для скасування натисніть кнопку "Esc".

en: Force this application to exit?
uk: Примусово завершити програму?

en: If you choose to force an application to exit, unsaved changes in any open documents in it might get lost.
uk: Якщо примусово завершити цю програму, всі зміни у відкритих документах буде втрачено.

en: Cannot create initial panel layout.
uk: Неможливо створити початкове компонування панелі.

en: Browse and run installed applications
uk: Перегляд та запуск встановлених програм

en: Access documents, folders and network places
uk: Доступ до документів, тек та мережних ресурсів

en: Applications
uk: Програми

en: _Edit Menus
uk: З_міна меню

en: _Help
uk: _Довідка

en: Switch User
uk: Змінити користувача

en: Bookmarks
uk: Закладки

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
uk: Відкрити «%s»

en: Unable to scan %s for media changes
uk: Не вдалось визначити зміну носія у %s

en: Rescan %s
uk: Пересканувати %s

en: Unable to mount %s
uk: Не вдалось змонтувати каталог %s

en: Mount %s
uk: Змонтувати %s

en: Removable Media
uk: Змінні носії

en: Network Places
uk: Мережеве оточення

note: is_exec? exec name
en: Open your personal folder
uk: Відкрити особисту теку

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
uk: Стільниця

en: Open the contents of your desktop in a folder
uk: Відкрити вміст стільниці як теку

note: is_exec? exec
en: Computer
uk: Комп'ютер

note: name
en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
uk: Оглянути всі локальні та віддалені диски і теки доступні з цього комп'ютера

note: is_exec? exec
en: Network
uk: Мережа

note: name
en: Browse bookmarked and local network locations
uk: Оглянути закладені й локальні мережеві адреси

en: Available
uk: Доступний

en: Busy
uk: Зайнятий

en: My Account
uk: Мій обліковий запис

en: Places
uk: Місця

[ctx: Orientation]
en: Top
uk: Згори

[ctx: Orientation]
en: Bottom
uk: Знизу

[ctx: Orientation]
en: Left
uk: Ліворуч

[ctx: Orientation]
en: Right
uk: Праворуч

en: Unable to load file '%s': %s.
uk: Не вдалось прочитати файл «%s»: %s.

en: Could not display properties dialog
uk: Не вдалось показати вікно властивостей

en: <small>Opaque</small>
uk: <small>Непрозорий</small>

en: <small>Transparent</small>
uk: <small>Прозорий</small>

en: Arro_ws on hide buttons
uk: _Стрілки на кнопках приховування

en: Background
uk: Тло

en: Background _image:
uk: Тло _зображення:

en: Co_lor:
uk: _Колір:

en: E_xpand
uk: Роз_ширювати

en: Image Background Details
uk: Подробиці зображення тла

en: Panel Properties
uk: Властивості панелі

en: Pick a color
uk: Виберіть колір

en: Rotate image when panel is _vertical
uk: Повертати зображення на _вертикальних панелях

en: S_tyle:
uk: _Стиль:

en: Select background
uk: Вибір тла

en: Show hide _buttons
uk: Показувати _кнопки приховування

en: Solid c_olor
uk: Су_цільний колір

en: Some of these properties are locked down
uk: Деякі з цих властивостей недоступні

en: St_retch
uk: Розтя_гувати

en: _Autohide
uk: _Автоматичне приховування

en: _None (use system theme)
uk: _Немає (системна тема)

en: _Orientation:
uk: _Орієнтація:

en: _Scale
uk: _Масштабувати

en: _Size:
uk: _Розмір:

en: _Tile
uk: Розташовувати у вигляді _шпалер

en: pixels
uk: точок

en: Could not open recently used document "%s"
uk: Не вдалось відкрити недавно використаний документ "%s"

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
uk: Невідома помилка при спробі відкрити "%s"

en: Clear the Recent Documents list?
uk: Очистити список недавно використаних документів?

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
uk: При очищенні список недавно використаних документів, буде очищено:
    • Усі об'єкти з пункту меню Місця → Недавні документи.
    • Усі об'єкти зі списку недавно використаних документів усіх програм.

en: Clear Recent Documents
uk: Очищення недавніх документів

en: Recent Documents
uk: Недавні документи

en: Clear Recent Documents...
uk: Очищення недавніх документів…

en: Clear all items from the recent documents list
uk: Очистити усі елементи список недавно використаних документів

en: Could not run command '%s'
uk: Не вдалось запустити команду "%s"

en: Could not convert '%s' from UTF-8
uk: Не вдалось перетворити «%s» з UTF-8

en: Choose a file to append to the command...
uk: Вибрати файл, щоб додати його до команди…

en: Select an application to view its description.
uk: Вибрати програму перегляду опису.

en: Will run command: '%s'
uk: Буде запущено: «%s»

en: URI list dropped on run dialog had wrong format (%d) or length (%d)
uk: Список URI, перетягнений на вікно запуску, має неправильний формат (%d) або довжину (%d)

en: Could not display run dialog
uk: Не вдалось показати вікно запуску

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
uk: Клацніть на цій кнопці, щоб вибрати файл, назву якого буде додано до командного рядка.

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
uk: Клацніть на цій кнопці, щоб запустити вибрану програму чи виконати команду, вказану в полі вводу.

en: Command icon
uk: Піктограма команди

en: List of known applications
uk: Перелік відомих програм

en: Run Application
uk: Виконати програму

en: Run in _terminal
uk: Запустити в _терміналі

en: Run with _file...
uk: Запустити з _файлом…

en: Select this box to run the command in a terminal window.
uk: Виберіть для запуску команди у вікні терміналу.

en: Show list of known _applications
uk: Показувати список відомих _програм

en: The icon of the command to be run.
uk: Піктограма команди для виконання.

en: _Run
uk: _Виконати

en: _Force quit
uk: Примусово за_вершити

en: C_lear
uk: О_чистити

en: D_on't Delete
uk: _Не вилучати

en: Specify an applet IID to load
uk: Вказати IID аплету для завантаження

en: Specify a gconf location in which the applet preferences should be stored
uk: Вказати розміщення GConf, де потрібно зберегти параметри аплету

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
uk: Вказати початковий розмір аплету (xx-small, medium, large тощо)

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
uk: Вказати початкову орієнтацію аплету (top, bottom, left чи right)

[ctx: Size]
en: XX Small
uk: Малесенький

[ctx: Size]
en: X Small
uk: Маленький

[ctx: Size]
en: Small
uk: Малий

[ctx: Size]
en: Medium
uk: Середній

[ctx: Size]
en: Large
uk: Великий

[ctx: Size]
en: X Large
uk: Дуже великий

[ctx: Size]
en: XX Large
uk: Гігантський

en: Failed to load applet %s
uk: Не вдалось завантажити аплет %s

note: This is an utility to easily test various applets
en: Test applet utility
uk: Засіб випробування аплету

en: _Applet:
uk: _Аплет:

en: _Prefs Dir:
uk: _Каталог параметрів:

en: Hide Panel
uk: Сховати панель

note: translators: these string will be shown in MetaCity's switch window * popup when you pass the focus to a panel
en: Top Expanded Edge Panel
uk: Верхня розширена бічна панель

en: Top Centered Panel
uk: Верхня центрована панель

en: Top Floating Panel
uk: Верхня відірвана панель

en: Top Edge Panel
uk: Верхня бічна панель

en: Bottom Expanded Edge Panel
uk: Нижня розширена бічна панель

en: Bottom Centered Panel
uk: Нижня центрована панель

en: Bottom Floating Panel
uk: Нижня відірвана панель

en: Bottom Edge Panel
uk: Нижня бічна панель

en: Left Expanded Edge Panel
uk: Ліва розширена бічна панель

en: Left Centered Panel
uk: Ліва центрована панель

en: Left Floating Panel
uk: Ліва відірвана панель

en: Left Edge Panel
uk: Ліва бічна панель

en: Right Expanded Edge Panel
uk: Права розширена бічна панель

en: Right Centered Panel
uk: Права центрована панель

en: Right Floating Panel
uk: Права відірвана панель

en: Right Edge Panel
uk: Права бічна панель

en: Icon '%s' not found
uk: піктограми «%s» не знайдено

en: file
uk: файл

en: Home Folder
uk: Домівка

note: Translators: this is the same string as the one found in * nautilus
en: File System
uk: Файлова система

en: Search
uk: Пошук

en: Open URL: %s
uk: Відкрити URL: %s

en: Delete this panel?
uk: Вилучити цю панель?

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
uk: З вилученням панелі буде втрачено усі параметри
    цієї панелі.

en: A simple applet for testing the GNOME panel
uk: Простий аплет для випробування панелі GNOME

en: Factory for Test DBus Applet
uk: Фабрика для аплету випробування DBus

en: Test DBus Applet
uk: Аплет випробування DBus

en: Test DBus Applet Factory
uk: Фабрика аплету випробування DBus
