gnome-panel - en to fy translation catalogue (367 entries)

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the start date of an appointment, in * the most abbreviated way possible.
en: %b %d
fy: %d %b

en: Tasks
fy: Opjeften

en: Edit
fy: Bewurkje

en: All Day
fy: Hiele dei

en: Appointments
fy: Ôfspraken

en: Birthdays and Anniversaries
fy: Jierdeis en tinkdeis

en: Weather Information
fy: Waarynformaasje

en: Locations
fy: Lokaasjes

en: Calendar
fy: Kalinder

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the date. Replace %e with %d if, when * the day of the month as a decimal number is a single digit, * it should begin with a 0 in your locale (e.g. "May 01" * instead of "May  1").
en: %a %b %e
fy: %a %e %b

note: Show date in tooltip. Translators: This is a strftime format string. * It is used to display a date. Please leave "%%s" as it is: * it will be used to insert the timezone name later.
en: %A %B %d (%%s)
fy: %A %d %B (%%s)

en: Click to hide your appointments and tasks
fy: Klik hjirre foar it ferside bringe van jo ofspraken en opjeften

en: Click to view your appointments and tasks
fy: Klik hjirre foar it besjen van jo ofspraken en opjeften

en: Click to hide month calendar
fy: Klik hjirre foar it ferside bringe van jo moanne Kalinder

en: Click to view month calendar
fy: Klik hjirre foar it besjin van jo moanne Kalinder

en: Computer Clock
fy: Kompjûter Klok

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display a date in the full format (so that people can * copy and paste it elsewhere).
en: %A, %B %d %Y
fy: %A %d %B, %Y

en: Set System Time...
fy: De systeemtiid ynstelle...

en: Set System Time
fy: De systeemtiid ynstelle

en: Failed to set the system time
fy: Ynstelle fan de Tiid is mislearre

en: _Preferences
fy: Foarkarren

en: _About
fy: _Oer

en: Copy _Time
fy: _Tiid kopiearje

en: Copy _Date
fy: _Datum kopiearje

en: Ad_just Date & Time
fy: Datum en tiid feroar_je

en: Custom format
fy: Oanpast formaat

en: Choose Location
fy: Kies jo lokaasje

en: Edit Location
fy: Jo lokaasje feroarje

en: City Name
fy: Wenplak namme

en: City Time Zone
fy: Wenplak tiidsône

en: 24 hour
fy: 24-oere

en: UNIX time
fy: UNIX-tiid

en: Internet time
fy: Ynternettiid

en: Custom _format:
fy: Oanpasr _formaat:

en: Clock
fy: Klok

en: The Clock displays the current time and date
fy: De klok lit de aktuele tiid en de datum sjen

en: <i>(optional)</i>
fy: <i>(opsjoneel)</i>

note: Languages that have a single word that translates as either "state" or "province" should use that instead of "region".
en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
fy: <small><i>Typ in wenplak, provinsje of lân namme yn en selektearje dêrnei in oerienkomst yn de list dy ferskiint.</i></small>

en: Clock Format
fy: Klokformaat

en: Clock Preferences
fy: Klokfoarkarren

en: Current Time:
fy: Akuele tiid:

en: Display
fy: Werjefte

en: General
fy: Algemien

en: L_atitude:
fy: Breedtegr_aad:

en: L_ongitude:
fy: Lingtegraad:

en: North
fy: Noard

en: Panel Display
fy: Panielwerjefte

en: Show _temperature
fy: _Temperatuer sjen litte

en: Show _weather
fy: It _waar sjen litte

en: Show seco_nds
fy: Seko_nden sjen litte

en: Show the _date
fy: De _datum sjen litte

en: South
fy: Súd

en: Time & Date
fy: Tiid en datum

en: Time _Settings
fy: Tiidynstellingen

en: Weather
fy: It Waar

en: _12 hour format
fy: _12-oere tiid

en: _24 hour format
fy: _24-oere tiid

en: _Location Name:
fy: _Lokaasjenamme:

en: _Pressure unit:
fy: Luchtdrukienheid:

en: _Set System Time
fy: Systeemtiid yn_stelle

en: _Temperature unit:
fy: _Temperatuerienheid:

en: _Time:
fy: _Tiid:

en: _Timezone:
fy: _Tiidsône:

en: _Visibility unit:
fy: Sichtberensienheid:

en: _Wind speed unit:
fy: _Wynfaasjeienheid:

en: A list of locations to display in the calendar window.
fy: In list mei lokaasjes om sjen te litten yn it kalinder finster.

en: Custom format of the clock
fy: Oanpast formaat fan de klok

en: Expand list of appointments
fy: Útvouwe fan de list fan agendapuntje

en: Expand list of birthdays
fy: Útvouwe fan de list fan Jierdeis

en: Expand list of locations
fy: Útvouwe fan de list fan lokaasjes

en: Expand list of tasks
fy: Útvouwe fan de list fan opjeften

en: Expand list of weather information
fy: Útvouwe fan de list fan waar ynformaasje

en: Hour format
fy: Oereopmaak

en: List of locations
fy: List fan lokaasjes

en: Show date in clock
fy: Datum sjen litte yn de klok

en: Show date in tooltip
fy: Datum sjen litte yn in tekstballon

en: Show temperature in clock
fy: Temperatuer sjen litte yn de klok

en: Show time with seconds
fy: Tiid sjen litte mei sekonden

en: Show weather in clock
fy: Waar sjen litte yn de klok

en: Show week numbers in calendar
fy: Wikenûmers sjen litte yn kalinder

en: Speed unit
fy: Faasje-ienheid

en: Temperature unit
fy: Temperatuerienheid

en: The unit to use when showing temperatures.
fy: De lenheid om te brûke at de temperatuer sjen litten wurd.

en: The unit to use when showing wind speed.
fy: De lenheid om te brûke at de wynfaasje sjen litten wurd.

en: Time configuration tool
fy: Tiidkonfiguraasje-ark

en: Use Internet time
fy: Ynternettiid brûke

en: Use UNIX time
fy: UNIX-tiid brûke

en: Use UTC
fy: UTC brûke

en: Failed to set the system timezone
fy: Mislearre om de tiidsône te setten

en: <small>Set...</small>
fy: <small>Ynstelle...</small>

en: <small>Set</small>
fy: <small>Ynstelle</small>

en: Set location as current location and use its timezone for this computer
fy: Ynstelle fan dizze lokaasje as aktuele tiid en brûk it foar de tiidsône foar dizze kompjûter

note: FMQ: it's broken to read from another module's translations; add some API to libgweather.
en: Unknown
fy: Ûnbekend

note: Translators: The two strings are temperatures.
en: %s, feels like %s
fy: %s, fielt as %s

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
fy: Sinne-opgong: %s / Sinne-ûndergong: %s

en: Could not display help document '%s'
fy: Koe it helpdokumint '%s' net sjen litte

en: Error displaying help document
fy: Flater bei it werjaan fan it helpdokumint

en: Change system time
fy: De systeemtiid feroarje

en: Change system time zone
fy: De tiidsône feroarje

en: Configure hardware clock
fy: De apparatuerklok ynstelle

en: Privileges are required to change the system time zone.
fy: Foarrjochten binne nedich foar it feroarje fan de tiidsône.

en: Privileges are required to change the system time.
fy: Foarrjochten binne nedich foar it feroarje fan de systeemtiid.

en: Privileges are required to configure the hardware clock.
fy: Foarrjochten binne nedich foar it ynstelle fan deapparatuerklok.

en: Images
fy: Ôfbyldingen

en: %s the Fish
fy: %s de Fisk

en: Fish
fy: Fisk

en: %s the Fish, a contemporary oracle
fy: %s de Fisk, in hjoeddeisk orakel

en: %s the Fish Says:
fy: %s de Fisk seit:

en: _Speak again
fy: _Sprek op 'e nij

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
fy: It ynstelde kommando wurket net en wie ferfange mei: %s

en: Animation
fy: Animaasje

en: Fish Preferences
fy: Fisk-foarkarren

en: Select an animation
fy: In animaasje selektearje

en: _File:
fy: Triem:

en: _Name of fish:
fy: _Namme fan de Fisk:

en: _Pause per frame:
fy: Skoft it freem:

en: _Rotate on vertical panels
fy: D_raaie on fertikale panielen

en: frames
fy: bylden

en: seconds
fy: sekonden

en: Pause per frame
fy: Skoft it byld

en: The fish's name
fy: De namme fan de fisk

en: Notification Area
fy: Meidieling Bewâld

en: Panel Notification Area
fy: Paniel Meidieling Bewâld

en: Failed to load %s: %s
fy: Koe %s: %s net lade

en: Icon not found
fy: Ikoan net fûn

en: Show Desktop Button
fy: Buroblêd-werjaan-knop

en: Window List
fy: Finsterlist

en: Window Grouping
fy: Finstergroepearring

en: Window List Content
fy: Finsterlist-ynhâld

en: Window List Preferences
fy: Finsterlist-foarkarren

en: _Always group windows
fy: Finsters immer groepearje

en: _Never group windows
fy: Finsters _nea groepearje

en: Maximum window list size
fy: Maksimum fan finster list grutte

en: Minimum window list size
fy: Minimum fan finster list grutte

en: rows
fy: riigje

en: columns
fy: kolonnen

en: Workspace Switcher
fy: Wurkromteskeakeler

en: Number of _workspaces:
fy: Tal fan _wurkromten:

en: Switcher
fy: Scheakeler

en: Workspace Names
fy: Wurkromtenammen

en: Workspace Switcher Preferences
fy: Wurkromteskeakelerfoarkarren

en: Workspace na_mes:
fy: Wurkromtena_mmen:

en: Workspaces
fy: Wurkromten

en: Display all workspaces
fy: Sjen litte fan alle wurkromten

en: Display workspace names
fy: Sjen litte fan alle wurkromten nammen

en: Rows in workspace switcher
fy: Rigelje yn de wurkromte scheakler

en: Test Bonobo Applet
fy: Test Bonobo panielunderdiel

en: Specify an applet IID to load
fy: Spesifisearje in paniel-ûnderdiel IID om te laden

[ctx: Orientation]
en: Top
fy: Boppe

[ctx: Orientation]
en: Bottom
fy: Under

[ctx: Orientation]
en: Left
fy: Lofts

[ctx: Orientation]
en: Right
fy: Rjuchts

[ctx: Size]
en: XX Small
fy: Ekstra Ekstra Lyts

[ctx: Size]
en: X Small
fy: Ekstra Lyts

[ctx: Size]
en: Small
fy: Lyts

[ctx: Size]
en: Medium
fy: Middel Grutte

[ctx: Size]
en: Large
fy: Grut

[ctx: Size]
en: X Large
fy: Ekstra Grut

[ctx: Size]
en: XX Large
fy: Ekstra Exstra Grut

en: Failed to load applet %s
fy: Koe it panielunderdielen %s net lade

note: This is an utility to easily test various applets
en: Test applet utility
fy: Test panielunderdiel ark

en: _Applet:
fy: P_anielunderdiel

en: _Orientation:
fy: _Oriïntaasje:

en: _Prefs Dir:
fy: _Kar tafel:

en: _Size:
fy: Grutte:

en: Loc_k To Panel
fy: Fêstmeitsje oan paniel

en: _Move
fy: Fersette

en: _Remove From Panel
fy: Fer_widerje fan Paniel

en: File is not a valid .desktop file
fy: Dizze triem is gjin jildich .desktop triem

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
fy: Net erkende buroblêd keppeling Ferzje '%s'

en: Starting %s
fy: Starte fan %s

en: Application does not accept documents on command line
fy: Programma stipet net dokuminten op de opdrachtrigel

en: Unrecognized launch option: %d
fy: Net erkende start opsjes: %d

en: Not a launchable item
fy: Gjin útein te setten item

en: Specify file containing saved configuration
fy: Spesifisear in triem die een opsleen konfiguraasje befet

en: FILE
fy: TRIEM

note: FIXME: We need a title in this case, but we don't know what * the format should be. Let's put something simple until * the following bug gets fixed: * http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=165132 FIXME: http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=165132
en: Error
fy: Flater

en: Choose an icon
fy: Kies in ikoan

en: Could not launch '%s'
fy: Koe '%s' net starte

en: Cannot find an empty spot
fy: Kin gjin leech plak fine

en: Drawer
fy: Opburchglaad

en: _Add to Drawer...
fy: Oan opburchlaad t_aheakje...

en: _Properties
fy: Foarkarren

en: [FILE...]
fy: [TRIEM...]

en: - Edit .desktop files
fy: - .desktop-triemen bewurkje

en: Create Launcher
fy: In starter oanmeitsje

en: Directory Properties
fy: Triemtafelfoarkarren

en: Launcher Properties
fy: Starterfoarkarren

en: Panel
fy: Paniel

en: Could not show this URL
fy: Koe de URL net sjen litte

en: No URL was specified.
fy: Gjin URL wie oantsjutte.

en: Could not use dropped item
fy: Koe net it ferwiderde item brûke

en: _Launch
fy: Starte

en: Key %s is not set, cannot load launcher
fy: Toets %s is net ynsteld, kin net de starter lade

en: Could not save launcher
fy: Koe net de starter opslaan

en: Replace a currently running panel
fy: Ferfang in rinnend paniel

en: Add this launcher to _panel
fy: Taheakje fan dizze starter oan it Paniel

en: Add this launcher to _desktop
fy: Taheakje fan dizze starter oan it _buroblêd

en: _Entire menu
fy: _Hiele Menu

en: Add this as _drawer to panel
fy: Dit as opburchlaad taheakje oan paniel

en: <b>GAME OVER</b> at level %d!
fy: <b>GAME OVER</b> mei it nivo %d!

en: Press 'q' to quit
fy: Druk op 'q' om ôf te sluten

en: Paused
fy: Skoftet

en: Press 'p' to unpause
fy: Druk op 'p' om it skoft dien te meitsje

en: Level: %s,  Lives: %s
fy: Nivo: %s,  Libbens: %s

en: _Activate Screensaver
fy: Skermhoeder _Aktivearje

en: _Lock Screen
fy: _Byldskerm op slot dwaan

en: Could not connect to server
fy: Koe net mei de tsjinner ferbine

en: Lock Screen
fy: Byldskerm op slot dwaan

en: Protect your computer from unauthorized use
fy: Jo kompjûter beskermje tsjin ubefoege gebrûk

note: when changing one of those two strings, don't forget to * update the ones in panel-menu-items.c (look for * "1" (msgctxt: "panel:showusername"))
en: Log Out...
fy: Ôfmelde...

en: Log out of this session to log in as a different user
fy: Ôfmelde fan dizze sesje om oan te melde as in oare brûker

en: Run Application...
fy: Applikaasjes starte

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
fy: Fier in applikaasje út troch in kommando te typje of te kieze fan in list

en: Search for Files...
fy: Nei triemen sykje...

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
fy: Dokuminten en mappen op dizze kompjûter fine mei namme or ynhâld

en: Force Quit
fy: Ophâlde forsearje

en: Force a misbehaving application to quit
fy: In misdragende applikaasje forsearje op te hâlde

note: FIXME icon
en: Connect to Server...
fy: Ferbyn mei Server...

en: Connect to a remote computer or shared disk
fy: Ferbyn mei in kompjûter op ofstân of in dielde skiif

en: Shut Down...
fy: Ôfslúte...

en: Shut down the computer
fy: De kompjûter ôfslúte

en: Custom Application Launcher
fy: Oanpaste applikaasjetarter

en: Create a new launcher
fy: In nije starter meitsje

en: Application Launcher...
fy: Applikaasjestarter...

en: Copy a launcher from the applications menu
fy: In starter fan it applikaasjesmenu kopiearje

en: Main Menu
fy: Haadmenu

en: The main GNOME menu
fy: It haadmenu fan GNOME

en: Menu Bar
fy: Menu Balke

en: A custom menu bar
fy: In oanpaste menubalke

en: Separator
fy: Ôfskieder

en: A separator to organize the panel items
fy: In ôfskieder om de panielitems te organisearje

en: (empty)
fy: (leech)

en: Find an _item to add to "%s":
fy: In _item fine om oan "%s" ta te heakje:

en: Add to Drawer
fy: Oan opburchlaad taheakje

en: Find an _item to add to the drawer:
fy: In _item fine om oan it opburchlaad ta te heakje:

en: Add to Panel
fy: Oan paniel taheakje

en: Find an _item to add to the panel:
fy: In _item fine om oan it paniel ta te heakje:

en: "%s" has quit unexpectedly
fy: "%s" is unferwacht ophâlden

en: Panel object has quit unexpectedly
fy: Panielobjekt is unferwacht ophâlden

en: _Don't Reload
fy: Net herla_de

en: _Reload
fy: He_rlade

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
fy: Wolle jo it panielunderdiel wiskje fan jo konfiguraasje?

en: And many, many others...
fy: En in protte, protte oaren...

en: The GNOME Panel
fy: It GNOME Paniel

en: About the GNOME Panel
fy: Oer it GNOME Paniel

en: Cannot delete this panel
fy: Kin dit paniel net ferwiderje

en: You must always have at least one panel.
fy: Jo matte op syn minst ien paniel hawwe.

en: _Add to Panel...
fy: T_aheakje oan paniel...

en: _Delete This Panel
fy: Fer_widerje fan dit Paniel

en: _New Panel
fy: _Nij paniel

en: A_bout Panels
fy: _Oer Panielen

en: Application
fy: Applikaasje

en: Application in Terminal
fy: Applikaasje yn de terminal

en: Location
fy: Lokaasje

note: Name
en: _Name:
fy: _Namme:

en: _Browse...
fy: _Blêdzje...

note: Comment
en: Co_mment:
fy: Taljochting:

en: Choose an application...
fy: Kies in applikaasje...

en: Choose a file...
fy: Kies in triem...

en: Comm_and:
fy: Komm_ando:

en: _Location:
fy: _Lokaasje:

en: The name of the launcher is not set.
fy: De namme fan de starter is net ynsteld

en: Could not save directory properties
fy: Koe gjin map foarkarren opslaan

en: The name of the directory is not set.
fy: De namme fan de map is net ynsteld

en: The command of the launcher is not set.
fy: De opdracht fan de starter is net ynsteld.

en: The location of the launcher is not set.
fy: De lokaasje fan de starter is net ynsteld.

en: Could not display help document
fy: Koe it help dokumint net sjen litte

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
fy: Klik op in finster om it programma de opdracht te jaan om of te sluten. Om annulearje te kinnen druk <ESC>

en: Force this application to exit?
fy: Dizze applikaasje forsearje op te hâlde?

en: Panel ID list
fy: Paniel-ID-list

en: Confirm panel removal
fy: Wiskje fan paniel befêstigje

en: Deprecated
fy: Ferâldere

en: Disable Force Quit
fy: Ophâlde-forsearje útskeakelje

en: Disable Logging Out
fy: Ôfmelde útskeakelje

en: Enable animations
fy: Animaasjes ynskeakelje

en: Enable tooltips
fy: Tekstballonnen ynskeakelje

en: Applications
fy: Applikaasjes

en: _Edit Menus
fy: Menus b_ewurkje

en: Bookmarks
fy: Blêdwizers

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
fy: '%s' iepenje

en: Unable to scan %s for media changes
fy: Koe %s net ôftaaste foar mediaferoaringen

en: Rescan %s
fy: %s op 'e nij ôftaaste

en: Unable to mount %s
fy: Kin %s net keppelje

en: Mount %s
fy: %s keppelje

en: Removable Media
fy: Útnimbere media

en: Network Places
fy: Netwurklokaasjes

en: Open your personal folder
fy: Jo persoanlike map openje

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
fy: Buroblêd

en: Open the contents of your desktop in a folder
fy: De ynhâld fan jo buroblêd yn in triem openje

en: Places
fy: Lokaasjes

en: System
fy: Systeem

[ctx: panel:showusername]
note: Below this, we only have log out/shutdown items Translators: translate "1" (msgctxt: "panel:showusername") to anything * but "1" if "Log Out %s" doesn't make any sense in your * language (where %s is a username).
en: 1
fy: 0

note: keep those strings in sync with the ones in * panel-action-button.c Translators: this string is used ONLY if you translated * "1" (msgctxt: "panel:showusername") to "1"
en: Log Out %s...
fy: %s ôfmelde...

note: Translators: this string is used ONLY if you translated * "1" (msgctxt: "panel:showusername") to "1"
en: Log out %s of this session to log in as a different user
fy: %s ôfmelde fan dizze sesje om oan te melde as in oare brûker

en: Action button type
fy: Aksje knop soart

en: Applet Bonobo IID
fy: Panielunderdiel Bonobo-IID

en: Applet IID
fy: Panielunderdiel-IID

en: Icon used for object's button
fy: Ikoan brûkt foar knop fan objekt

en: Launcher location
fy: Starter lokaasje

en: Menu content path
fy: Menuynhâldpaad

en: Object's position on the panel
fy: Objekt's posysje on it paniel

en: Panel attached to drawer
fy: Paniel taheake oan opburchlaad

en: Panel object type
fy: Panielobjekt-type

en: Drawer Properties
fy: Opburchlaadeigenskippen

en: Unable to load file '%s': %s.
fy: Koe triem '%s' net lade: %s.

en: Could not display properties dialog
fy: Koe eigenskippendialooch net sjen litte

en: <small>Opaque</small>
fy: <small>Untrochsichtich</small>

en: <small>Transparent</small>
fy: <small>Trochsichtich</small>

en: Arro_ws on hide buttons
fy: Pylken on fersideknoppen

en: Background
fy: Eftergrûn

en: Background _image:
fy: Eftergrûn ofbyld_ing

en: Co_lor:
fy: K_leur:

en: E_xpand
fy: Utteare

en: Image Background Details
fy: Ôfbyldingseftergrûndetails

en: Panel Properties
fy: Paniel Foarkarren

en: Pick a color
fy: Sykje in kleur ut

en: S_tyle:
fy: S_tyl:

en: Select background
fy: Selektearje in eftergrûn

en: Show hide _buttons
fy: Ferhoalknoppen sjen litte

en: Solid c_olor
fy: Ien kleur

en: St_retch
fy: Út_rekke

en: _Autohide
fy: _Automatysk ferside bringe

en: _Icon:
fy: _Ikoan:

en: _None (use system theme)
fy: Gji_n (brûk it standert tema)

en: _Scale
fy: _Skalen

en: _Tile
fy: _Tichel

en: Could not open recently used document "%s"
fy: Koe hokkerlêsten brûkt dokumint "%s" net openje

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
fy: Der hat in ûnbekende flater west ûnder it openje fan "%s".

en: Clear the Recent Documents list?
fy: De resinte-dokumintenlist leegje?

en: Clear Recent Documents
fy: Resinte dokuminten leegje

en: Recent Documents
fy: Resinte dokuminten

en: Clear Recent Documents...
fy: Resinte dokuminten leegje...

en: Could not run command '%s'
fy: Koe kommando '%s' net útfiere

en: Will run command: '%s'
fy: Sil kommando útfiere: '%s'

en: Could not display run dialog
fy: Koe de útfierdialooch net sjen litte

en: Command icon
fy: Kommando-ikoan

en: List of known applications
fy: List fan bekende applikaasjes

en: Run Application
fy: Applikaasje útfiere

en: Run in _terminal
fy: In _terminal útfiere

en: Run with _file...
fy: Mei triem útfiere...

en: Show list of known _applications
fy: In list fan bekende _applikaasjes sjen litte

en: The icon of the command to be run.
fy: It ikoan fan it út te fiere kommando.

en: _Run
fy: Sta_rt

en: _Force quit
fy: Ophâlde _forsearje

en: C_lear
fy: _Leegje

en: D_on't Delete
fy: Net ferwiderje

en: Hide Panel
fy: Ferside bringe fan it Paniel

en: Animation speed
fy: Animaasjegong

en: Background color
fy: Eftergrûnkleur

en: Background color opacity
fy: Eftergrûnkleuruntrochsichtichheid

en: Background image
fy: Eftergrûnofbylding

en: Background type
fy: Eftergrûntype

en: Enable hide buttons
fy: Knoppen ferbergje ynskeakelje

en: Name to identify panel
fy: Namme om it paniel te identifisearje

en: Panel orientation
fy: Panieloriïntaasje

en: Panel size
fy: Panielgrutte

en: Stretch image to panel
fy: De ôfbylding nei it paniel útrekke

en: Icon '%s' not found
fy: Ikoan '%s' net fûn

en: Could not execute '%s'
fy: Koe '%s' net útfiere

en: file
fy: triem

en: Home Folder
fy: Thúsmap

note: Translators: this is the same string as the one found in * nautilus
en: File System
fy: Triemsysteem

en: Search
fy: Sykje

en: Open URL: %s
fy: URL iepenje: %s

en: Delete this drawer?
fy: Wolle jo dit opburchlaad ferwiderje?

en: Delete this panel?
fy: Dit paniel wiskje?
