gnome-panel - en to nl translation catalogue (519 entries)

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the start date of an appointment, in * the most abbreviated way possible.
en: %b %d
nl: %d %b

en: Tasks
nl: Taken

en: Edit
nl: Bewerken

en: All Day
nl: Gehele dag

en: Appointments
nl: Afspraken

en: Birthdays and Anniversaries
nl: Feest- en verjaardagen

en: Weather Information
nl: Weerinformatie

en: Locations
nl: Locaties

en: Calendar
nl: Kalender

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the date. Replace %e with %d if, when * the day of the month as a decimal number is a single digit, * it should begin with a 0 in your locale (e.g. "May 01" * instead of "May  1").
en: %a %b %e
nl: %a %e %b

note: Show date in tooltip. Translators: This is a strftime format string. * It is used to display a date. Please leave "%%s" as it is: * it will be used to insert the timezone name later.
en: %A %B %d (%%s)
nl: %A %d %B (%%s)

en: Click to hide your appointments and tasks
nl: Klik om uw afspraken en taken te verbergen

en: Click to view your appointments and tasks
nl: Klik om uw afspraken en taken te zien

en: Click to hide month calendar
nl: Klik om de maandkalender te verbergen

en: Click to view month calendar
nl: Klik om de maandkalender te zien

en: Computer Clock
nl: Computerklok

note: Translators: This is a strftime format * string. * It is used to display the time in 12-hours * format with a leading 0 if needed (eg, like * in the US: 08:10 am). The %p expands to * am/pm.
en: %I:%M:%S %p
nl: %H:%M:%S

note: Translators: This is a strftime format * string. * It is used to display the time in 12-hours * format with a leading 0 if needed (eg, like * in the US: 08:10 am). The %p expands to * am/pm.
en: %I:%M %p
nl: %H:%M

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display a date in the full format (so that people can * copy and paste it elsewhere).
en: %A, %B %d %Y
nl: %A %d %B %Y

en: Failed to open the time settings
nl: Kon tijdsinstellingen niet openen

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: Copy _Time
nl: _Tijd kopiëren

en: Copy _Date
nl: _Datum kopiëren

en: Ad_just Date & Time
nl: Datum & tijd _wijzigen…

en: Custom format
nl: Aangepaste weergave

en: Choose Location
nl: Locatie kiezen

en: Edit Location
nl: Locatie bewerken

en: City Name
nl: Plaatsnaam

en: City Time Zone
nl: Tijdzone stad

en: 24 hour
nl: 24 uur

en: UNIX time
nl: UNIX-tijd

en: Internet time
nl: Internet-tijd

en: Custom _format:
nl: Aangepaste _weergave:

en: <i>(optional)</i>
nl: <i>(optioneel)</i>

note: Languages that have a single word that translates as either "state" or "province" should use that instead of "region".
en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
nl: <small><i>Tik de naam van een stad, regio of land en maak een keuze van de lijst die verschijnt.</i></small>

en: Clock Format
nl: Klokweergave

en: Clock Preferences
nl: Klok-voorkeuren

en: Display
nl: Weergave

en: East
nl: Oost

en: General
nl: Algemeen

en: L_atitude:
nl: _Breedtegraad:

en: L_ongitude:
nl: _Lengtegraad:

en: North
nl: Noord

en: Panel Display
nl: Paneelweergave

en: Show _temperature
nl: _Temperatuur tonen

en: Show _weather
nl: _Weer tonen

en: Show seco_nds
nl: _Seconden tonen

en: Show the _date
nl: _Datum tonen

en: South
nl: Zuid

en: Time _Settings
nl: Tijdin_stellingen

en: Weather
nl: Weer

en: _12 hour format
nl: _12-uursklok

en: _24 hour format
nl: _24-uursklok

en: _Location Name:
nl: _Locatienaam:

en: _Pressure unit:
nl: Eenheid voor _luchtdruk:

en: _Temperature unit:
nl: Eenheid voor _temperatuur:

en: _Timezone:
nl: Tijd_zone:

en: _Visibility unit:
nl: Eenheid voor zichtbaarheid:

en: _Wind speed unit:
nl: Eenheid voor _windsnelheid:

en: A list of locations to display in the calendar window.
nl: Een lijst van locaties om weer te geven in het agendavenster.

en: Custom format of the clock
nl: Aangepaste klokweergave

en: Expand list of appointments
nl: Afsprakenlijst uitklappen

en: Expand list of birthdays
nl: Verjaardagenlijst uitklappen

en: Expand list of locations
nl: Locatielijst uitklappen

en: Expand list of tasks
nl: Takenlijst uitklappen

en: Expand list of weather information
nl: Weerinformatie uitklappen

en: Hour format
nl: Uurweergave

en: If true, display a weather icon.
nl: Indien ingeschakeld wordt het weerpictogram weergegeven.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
nl: Indien ingeschakeld wordt naast de tijd ook de datum getoond in de klok.

en: If true, display seconds in time.
nl: Indien ingeschakeld wordt de tijd in seconden nauwkeurig weergegeven.

en: If true, expand the list of appointments in the calendar window.
nl: Indien ingeschakeld wordt de lijst met afspraken in het kalenderscherm uitgeklapt.

en: If true, expand the list of birthdays in the calendar window.
nl: Indien ingeschakeld wordt de lijst met verjaardagen in het kalenderscherm uitgeklapt.

en: If true, expand the list of locations in the calendar window.
nl: Indien ingeschakeld wordt de locatielijst in het kalenderscherm uitgeklapt.

en: If true, expand the list of tasks in the calendar window.
nl: Indien ingeschakeld wordt de takenlijst in het kalenderscherm uitgeklapt.

en: If true, expand the list of weather information in the calendar window.
nl: Indien ingeschakeld wordt de lijst met weerinformatie in het kalenderscherm uitgeklapt.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
nl: Indien ingeschakeld wordt de datum getoond in een zwevende tip wanneer de muisaanwijzer boven de klok staat.

en: If true, show the temperature next to the weather icon.
nl: Indien ingeschakeld worden de temperatuur naast het weerpictogram weergegeven.

en: If true, show week numbers in the calendar.
nl: Indien ingeschakeld worden weeknummers in de kalender getoond.

en: List of locations
nl: Locatielijst

en: Show date in clock
nl: Datum tonen in klok

en: Show date in tooltip
nl: Datum tonen in zwevende tip

en: Show temperature in clock
nl: Temperatuur tonen in de klok

en: Show time with seconds
nl: Tijd tonen inclusief seconden

en: Show weather in clock
nl: Weer tonen in de klok

en: Show week numbers in calendar
nl: Weeknummers tonen in kalender

en: Speed unit
nl: Eenheid voor snelheid

en: Temperature unit
nl: Eenheid voor temperatuur

en: The unit to use when showing temperatures.
nl: Eenheid voor het tonen van temperaturen.

en: The unit to use when showing wind speed.
nl: Eenheid voor het tonen van windsnelheid.

en: The use of this key was deprecated in GNOME 2.22 with the use of an internal time configuration tool. The schema is retained for compatibility with older versions.
nl: Het gebruik van deze sleutel is achterhaald sinds Gnome 2.22 met de komst van een nieuwe manier voor het instellen van de tijd. Het schema blijft behouden voor compatibiliteit met oudere versies.

en: The use of this key was deprecated in GNOME 2.28 in favour of the use of timezones. The schema is retained for compatibility with older versions.
nl: Het gebruik van deze sleutel is achterhaald sinds Gnome 2.28. De aangeraden manier is om tijdzones te gebruiken. Het schema blijft behouden voor compatibiliteit met oudere versies.

en: The use of this key was deprecated in GNOME 2.6 in favour of the 'format' key. The schema is retained for compatibility with older versions.
nl: Het gebruik van deze sleutel is achterhaald sinds Gnome 2.6 en maakt plaats voor de ‘format’-sleutel. Het schema blijft behouden voor compatibiliteit met oudere versies.

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format. See the strftime() manual for more information.
nl: Deze sleutel geeft aan welke weergave het klok-applet gebruik wanneer de weergavesleutel is ingsteld op ‘custom’. U kunt opmaakcodes voor de functie ‘strftime()’ gebruiken om een bepaalde weergave te verkrijgen.

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display Internet time. The Internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
nl: Deze sleutel geeft aan welke uren-weergave het klok-applet gebruikt.  Mogelijke waarden zijn ‘12-hour’, ‘24-hour’, ‘internet’, ‘unix’ en  ‘custom’. Als ingesteld op ‘internet’, dan geeft de klok internettijd weer. Het internet-tijdssysteem verdeelt de dag in 1000 ‘.beats’. Er zijn geen tijdzones in dit systeem, dus de tijd is overal ter wereld hetzelfde. Indien ingesteld op ‘unix’, dan geeft de klok het aantal seconden weer sinds Epoch (1 januari 1970). Als ingesteld op ‘custom’, dan geeft de klok de tijd weer aan de hand van de weergave die is aangegeven in de sleutel ‘custom_format’.

en: Time configuration tool
nl: Tijdconfiguratie-programma

en: Use Internet time
nl: Internettijd gebruiken

en: Use UNIX time
nl: UNIX-tijd gebruiken

en: Use UTC
nl: UTC gebruiken

en: Failed to set the system timezone
nl: Fout bij instellen van de systeemtijdzone

en: <small>Set...</small>
nl: <small>Instellen…</small>

en: <small>Set</small>
nl: <small>Instellen</small>

en: Set location as current location and use its timezone for this computer
nl: Locatie als huidige locatie instellen en de bijbehorende tijdzone voor deze computer gebruiken

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the time in 12-hours format * (eg, like in the US: 8:10 am), when the local * weekday differs from the weekday at the location * (the %A expands to the weekday). The %p expands to * am/pm.
en: %l:%M <small>%p (%A)</small>
nl: %l:%M <small>%P (%A)</small>

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the time in 12-hours format * (eg, like in the US: 8:10 am). The %p expands to * am/pm.
en: %l:%M <small>%p</small>
nl: %l:%M <small>%P</small>

note: FMQ: it's broken to read from another module's translations; add some API to libgweather.
en: Unknown
nl: Onbekend

note: Translators: The two strings are temperatures.
en: %s, feels like %s
nl: %s, voelt als %s

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
nl: Zonsopkomst: %s / Zonsondergang: %s

en: Could not display help document '%s'
nl: Kon hulpdocument ‘%s’ niet weergeven

en: Error displaying help document
nl: Kon hulpdocument niet weergeven

en: Clock
nl: Klok

en: Clock Applet Factory
nl: Klok-appletfactory

en: Factory for clock applet
nl: Factory voor klok-applets

en: Get the current time and date
nl: Huidige tijd en datum

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
nl: Waarschuwing: deze opdracht lijkt daadwerkelijk iets nuttigs te doen.
    Omdat dit een nutteloos applet is, wilt u zich misschien wel bedenken.
    We raden u ten zeerste af om %s te gebruiken voor iets dat het applet
    nuttig zou maken.

en: %s the Fish
nl: %s de vis

en: %s the Fish, a contemporary oracle
nl: %s de vis, een eigentijds orakel

en: Unable to locate the command to execute
nl: Niet in staat de uit te voeren opdracht te vinden

en: %s the Fish Says:
nl: %s de vis zegt:

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
nl: Niet in staat uitvoer van opdracht te lezen
    
    Details: %s

en: _Speak again
nl: Opnieuw _spreken

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
nl: De ingestelde opdracht werkt niet en is vervangen door: %s

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
nl: Niet in staat ‘%s’ uit te voeren
    
    Details: %s

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
nl: Niet in staat te lezen van ‘%s’
    
    Details: %s

en: The water needs changing
nl: Het water moet ververst worden!

en: Look at today's date!
nl: Welke dag is het vandaag?

en: %s the Fish, the fortune teller
nl: %s de Vis, de waarzegster

en: Animation
nl: Animatie

en: Co_mmand to run when clicked:
nl: Uit te voeren o_pdracht wanneer aangeklikt:

en: Fish Preferences
nl: Vis-voorkeuren

en: _Name of fish:
nl: _Naam van de vis:

en: _Pause per frame:
nl: Pau_ze per beeldje:

en: _Rotate on vertical panels
nl: _Kantelen in verticale panelen

en: seconds
nl: seconden

en: Display a swimming fish or another animated creature
nl: Een zwemmende vis of een ander bewegend beest weergeven

en: Fish
nl: Vis

en: From Whence That Stupid Fish Came
nl: Waar Die Stomme Vis Vandaan Kwam

en: Wanda Factory
nl: Wanda-factory

en: Panel Notification Area
nl: Mededelingengebied in het paneel

en: Area where notification icons appear
nl: Gebied waar mededelingspictogrammen verschijnen

en: Factory for notification area
nl: Factory voor mededelingengebied

en: Notification Area
nl: Mededelingengebied

en: Notification Area Factory
nl: Factory voor mededelingengebied

en: Factory for the window navigation related applets
nl: Factory voor vensternavigatie-gerelateerde applets

en: Hide application windows and show the desktop
nl: Toepassingsvensters verbergen en het bureaublad tonen

en: Show Desktop
nl: Bureaublad tonen

en: Switch between open windows using a menu
nl: Wisselen tussen open vensters met behulp van een menu

en: Switch between open windows using buttons
nl: Wisselen tussen open vensters met behulp van knoppen

en: Switch between workspaces
nl: Wisselen tussen werkbladen

en: Window List
nl: Vensterlijst

en: Window Navigation Applet Factory
nl: Vensternavigatie-applet-factory

en: Window Selector
nl: Vensterselectiemenu

en: Workspace Switcher
nl: Werkbladwisselaar

en: Failed to load %s: %s
nl: Het laden van %s is mislukt: %s

en: Icon not found
nl: Pictogram niet gevonden

en: Click here to restore hidden windows.
nl: Klik hier om verborgen vensters te herstellen.

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
nl: Klik hier om alle vensters te verbergen en het bureaublad te tonen.

en: Show Desktop Button
nl: Bureaublad tonen-knop

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
nl: Uw windowmanager ondersteunt de 'werkblad tonen'-knop niet, of u gebruikt geen windowmanager.

en: Group windows when _space is limited
nl: Vensters groeperen wanneer de _ruimte beperkt is

en: Restore to current _workspace
nl: Naar het huidige _werkblad herstellen

en: Restore to na_tive workspace
nl: Naar het _oorspronkelijke werkblad herstellen

en: Restoring Minimized Windows
nl: Geminimaliseerde vensters herstellen

en: Sh_ow windows from current workspace
nl: Vensters van _huidige werkblad tonen

en: Show windows from a_ll workspaces
nl: Vensters van a_lle werkbladen tonen

en: Window Grouping
nl: Venstergroepering

en: Window List Content
nl: Inhoud vensterlijst

en: Window List Preferences
nl: Vensterlijst-voorkeuren

en: _Always group windows
nl: Vensters _altijd groeperen

en: _Never group windows
nl: Vensters _nooit groeperen

en: rows
nl: rijen

en: columns
nl: kolommen

en: Number of _workspaces:
nl: Aantal _werkbladen:

en: Show _all workspaces in:
nl: _Alle werkbladen tonen in:

en: Show _only the current workspace
nl: Alleen _huidige werkblad tonen

en: Show workspace _names in switcher
nl: Werkblad_namen in de wisselaar tonen

en: Switcher
nl: Wisselaar

en: Workspace Names
nl: Werkbladnamen

en: Workspace Switcher Preferences
nl: Werkbladwisselaar-voorkeuren

en: Workspace na_mes:
nl: Werkbladna_men:

en: Workspaces
nl: Werkbladen

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
nl: Een vis zonder naam is behoorlijk saai. Geef het beestje een naam om er leven in te blazen.

en: Command to execute on click
nl: Uit te voeren opdracht bij een muisklik

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
nl: Indien ingeschakeld wordt de achtergrondafbeelding gekanteld wanneer het paneel verticaal geöriënteerd is.

en: Pause per frame
nl: Pauze per beeldje

en: Rotate on vertical panels
nl: Kantelen in verticale panelen

en: The fish's animation pixmap
nl: Het animatiepictogram van de vis

en: The fish's name
nl: De naam van de vis

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
nl: Deze sleutel geeft de opdracht aan die getracht wordt uit te voeren wanneer de vis wordt aangeklikt.

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
nl: Deze sleutel geeft de bestandsnaam aan van de afbeelding die gebruikt wordt voor de animatie in het vis-applet, relatief aan de map waarin de afbeelding zich bevindt.

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
nl: Deze sleutel geeft het aantal seconden aan voor weergave van elk beeldje.

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
nl: Bepaalt waneer vensters van eenzelfde toepassing op de vensterlijst worden gegroepeerd. Geldige waarden zijn: ‘never’, ‘auto’, en ‘always’.

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
nl: Indien ingeschakeld toont de vensterlijst alle vensters van alle werkbladen, anders slechts de vensters van het huidige werkblad.

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
nl: Indien ingeschakeld zal het herstellen van een venster deze naar het huidige werkblad brengen. Anders zal worden gewisseld naar het oorspronkelijke werkblad van het venster.

en: Move windows to current workspace when unminimized
nl: Vensters bij herstellen verplaatsen naar het huidige werkblad

en: Show windows from all workspaces
nl: Vensters van alle werkbladen tonen

en: When to group windows
nl: Wanneer vensters te groeperen

en: Display all workspaces
nl: Alle werkbladen weergeven

en: Display workspace names
nl: Werkbladnamen weergeven

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
nl: Indien ingeschakeld zal de werkbladwisselaar alle werkbladen tonen, anders slechts het huidige werkblad.

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace. This setting only works when the window manager is Metacity.
nl: Indien ingeschakeld zullen de werkbladen in de werkbladwisselaar de namen van de werkbladen tonen, anders tonen ze de vensters op het werkblad. Deze instelling werkt alleen bij het gebruik van Metacity voor vensterbeheer.

en: Rows in workspace switcher
nl: Rijen in werkbladwisselaar

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
nl: Deze sleutel geeft aan in hoeveel rijen (voor horizontale lay-out) of kolommen (voor verticale lay-out) de werkbladwisselaar de werkbladen weergeeft. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel display_all_workspaces waar is.

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:GNOME_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
nl: Eem lijst van applet-IID's die het paneel negeert. Op deze manier kunt u bepaalde applets verhinderen om te laden of om zichtbaar te worden in het menu. Bijvoorbeeld, om het mini-commander applet uit te schakelen voegt u 'OAFIID:GNOME_MiniCommanderApplet' toe aan deze lijst. Het paneel dient herstart te worden om dit effect te laten hebben.

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/toplevels/$(id).
nl: Een lijst van paneel-ID's. Elke ID identificeert een individueel topniveau-paneel. De instellingen voor elk van deze panelen zijn opgeslagen in /apps/panel/toplevels/$(id).

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. an applet, launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/objects/$(id).
nl: Een lijst van ID's van paneel-objecten. Elk ID staat voor een individueel paneel-object (bijv. een starter, actieknop of menuknop / -balk. De instellingen voor elk van deze objecten zijn opgeslagen in /apps/panel/objects/$(id).

en: Applet IIDs to disable from loading
nl: Niet te laden Applet-IID's

en: Complete panel lockdown
nl: Paneel volledig vastzetten

en: Confirm panel removal
nl: Verwijderen van paneel bevestigen

en: Disable Force Quit
nl: Geforceerd afsluiten uitschakelen

en: Enable autocompletion in "Run Application" dialog
nl: Auto-aanvulling inschakelen in het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster

en: Enable program list in "Run Application" dialog
nl: Programma-opsomming inschakelen in het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster

en: Enable tooltips
nl: Zwevende tips inschakelen.

en: Expand program list in "Run Application" dialog
nl: Programma-opsomming uitschuiven in het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster

en: History of "Run Application" dialog
nl: Geschiedenis van het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
nl: Indien ingeschakeld wordt een bevestigingsdialoogvenster getoond wanneer de gebruiker een paneel wil verwijderen.

en: If true, autocompletion in the "Run Application" dialog is made available.
nl: Indien ingeschakeld is auto-aanvulling in het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster beschikbaar.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
nl: Indien ingeschakeld is de lijst van bekende toepassingen in het ‘Programma uitvoeren’-dialoogvenster uitgeschoven wanneer deze wordt geopend. Deze sleutel is slechts relevant wanneer de sleutel enable_program_list ingeschakeld is.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
nl: Indien ingeschakeld is de lijst van bekende toepassingen in het ‘Programma uitvoeren’-dialoogvenster beschikbaar. Of de lijst is uitgeschoven of niet wanneer het dialoogvenster getoond wordt, hangt af van de sleutel ‘show_program_list’.

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
nl: Indien ingeschakeld staat het paneel een gebruiker niet toe om een toepassing te dwingen af te sluiten door geen toegang te geven tot de ‘Afsluiten forceren’-knop.

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
nl: Indien ingeschakeld laat het paneel geen enkele wijziging toe tot de configuratie. Individuele applets moeten desalniettemin apart vastgezet worden. Het paneel dient herstart te worden om dit effect te laten hebben.

en: If true, tooltips are shown for objects in panels. Tooltips can be disabled for the whole desktop with the gtk-enable-tooltips property in GTK+.
nl: Indien ingeschakeld worden zwevende tips getoond voor paneelobjecten. Deze zwevende tips kunnen voor de hele werkomgeving uitgeschakeld worden met de ‘property’ genaamd ‘gtk-enable-tooltips’ in GTK+.

en: Panel ID list
nl: Lijst van paneel-ID's

en: Panel object ID list
nl: Lijst van ID's van paneel-objecten

en: The list of commands used in the past in the "Run Application" dialog.
nl: Lijst van eerder gebruikte opdrachten in het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster

en: Launcher location
nl: Starter-locatie

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
nl: De locatie van het .desktop-bestand dat deze starter beschrijft. Deze sleutel is slechts relevant als het ‘object_type’ gelijk is aan ‘launcher-object’.

en: Icon used for button
nl: Het pictogram voor de knop

en: Menu content path
nl: Pad van menu-inhoud

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. If empty, the default icon for the menu will be used.
nl: De locatie van het afbeeldingsbestand dat als pictogram dient voor de knop van het object. Indien leeg gelaten wordt het standaardpictogram voor het menu gebruikt.

en: The path from which the menu contents is contructed. If empty, the menu will be the default applications menu.
nl: Het pad waarvanuit de menu-inhoud wordt samengesteld. Indien leeg gelaten is het menu het standaard toepassingenmenu.

en: The text to display in a tooltip for this menu.
nl: De tekst die voor de zwevende tip in dit menu getoond wordt.

en: Tooltip displayed for menu
nl: Te tonen zwevende tip voor menu

en: If set to 'end', the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel.
nl: Indien ingesteld als ‘end’ wordt de positie van het object geïnterpreteerd relatief aan de rechterkant (of onderkant als verticaal) van het paneel.

en: Interpret position relative to bottom/right edge
nl: Positie relatief aan de rechtsonderrand interpreteren

en: Object IID
nl: Object-IID

en: Object's position on the panel
nl: De positie van het object op het paneel

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
nl: De identificatie van het topniveau-paneel dat dit object bevat.

en: The implementation ID of the object - e.g. "ClockAppletFactory::ClockApplet".
nl: Het implementatie-ID van het object, zoals bijvoorbeeld ‘ClockAppletFactory::ClockApplet’.

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
nl: De positie van dit paneel-object. De positie wordt bepaald door het aantal beeldpunten vanaf de linker paneelrand (bovenrand als verticaal).

en: Toplevel panel containing object
nl: Het topniveau-paneel dat het object bevat

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: Automatically hide panel into corner
nl: Paneel automatisch in de hoek verbergen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Background image
nl: Achtergrondafbeelding:

en: Background type
nl: Achtergrondtype

en: Center panel on x-axis
nl: Paneel centreren op de x-as.

en: Center panel on y-axis
nl: Paneel centreren op de y-as.

en: Determines how the image set by image-uri is rendered. Possible values are "none", "stretch", "fit". With "stretch", the image will be scaled to the panel dimensions and the aspect ratio of the image will not be maintained. With "fit", the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
nl: Geeft aan hoe de afbeelding die in ‘image-uri’ is ingesteld getoond wordt. De mogelijke waarden zijn ‘none’, ‘stretch’ en ‘fit’. Met ‘stretch’ wordt de afbeelding geschaald tot de afmetingen van het paneel, zonder acht te slaan op de verhoudingen van de afbeelding. Met ‘fit’ wordt de afbeelding geschaald naar de hoogte van het (horizontale) paneel, met behoud van de verhoudingen van de afbeelding.

en: Enable arrows on hide buttons
nl: Pijltjes op verbergknoppen inschakelen

en: Enable hide buttons
nl: Verbergknoppen inschakelen

en: Expand to occupy entire screen width
nl: Uitschuiven zodat hele schermbreedte wordt gebruikt.

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
nl: Indien ingeschakeld worden pijltjes geplaatst op de verbergknoppen. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel ‘enable_buttons’ waar is.

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
nl: Indien ingeschakeld worden aan beide zijden van het paneel knoppen geplaatst die gebruikt kunnen worden om het paneel naar de rand van het scherm te verplaatsen, waardoor slechts een knop zichtbaar blijft.

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
nl: Indien ingeschakeld wordt de achtergrondafbeelding gekanteld wanneer het paneel verticaal geöriënteerd is.

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
nl: Indien ingeschakeld wordt het paneel automatisch verborgen in een hoek van het scherm wanneer de muispijl het paneelgebied verlaat. Het paneel verschijnt als de muis weer naar het paneelgebied bewogen wordt.

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
nl: Indien ingeschakeld beslaat het paneel de gehele breedte van het scherm (hoogte als dit een verticaal paneel is). In deze toestand kan het paneel enkel aan een schermrand geplaatst worden. Indien uitgeschakeld zal het paneel slechts slechts zo groot als nodig zijn om de applets, starters en knoppen te bevatten.

en: If true, the x and x_right keys are ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x and x_right keys specify the location of the panel.
nl: Indien ingeschakeld worden de sleutels ‘x’ en ‘x_right’ genegeerd en staat het paneel in het midden van de x-as van het scherm. Wanneer het paneel van grootte wordt veranderd, blijft het op die positie - oftewel het paneel wordt aan beide kanten groter. Indien uitgeschakeld bepalen de sleutels ‘x’ en ‘x_right’ de locatie van het paneel.

en: If true, the y and y_bottom keys are ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y and y_bottom keys specify the location of the panel.
nl: Indien ingeschakeld worden de sleutels ‘y’ en ‘x_bottom’ genegeerd en staat het paneel in het midden van de y-as van het scherm. Wanneer het paneel van grootte wordt veranderd, blijft het op die positie - oftewel het paneel wordt aan beide kanten groter. Indien uitgeschakeld bepalen de sleutels ‘y’ en ‘x_bottom’ de locatie van het paneel.

en: Image options
nl: Afbeeldingsopties

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
nl: In een Xinerama-omgeving kunt u elke monitor aparte panelen hebben. Deze sleutel geeft aan de monitor aan waarop het paneel wordt weergegeven.

en: Name to identify panel
nl: Naam om dit paneel mee te identificeren.

en: Panel autohide delay
nl: Paneel automatisch verbergen-vertraging

en: Panel autounhide delay
nl: Paneel weer zichtbaar maken-vertraging

en: Panel orientation
nl: Paneel-oriëntatie

en: Panel size
nl: Paneelgrootte

en: Rotate image on vertical panels
nl: Afbeelding kantelen in verticale panelen

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
nl: Specificeert de achtergrondkleur voor het paneel in #RGB-vorm.

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
nl: Geeft aan welk bestand dient voor de achtergrondafbeelding. Als de afbeelding een alpha-kanaal bevat, dan wordt dit gemengd met de achtergrondafbeelding van het werkblad.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
nl: Geeft het aantal milliseconden vertraging aan voordat het paneel automatisch weer wordt afgebeeld nadat de muispijl het paneelgebied ingaat. Deze voorkeur is slechts relevant als de sleutel auto_hide waar is.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
nl: Geeft het aantal milliseconden vertraging aan voordat het paneel automatisch wordt verborgen nadat de muispijl het paneelgebied verlaat. Deze voorkeur is slechts relevant als de sleutel auto_hide waar is.

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
nl: Geeft het aantal zichtbare beeldpunten aan wanneer het paneel automatisch in een hoek verborgen is. Deze voorkeur is slechts relevant als de sleutel auto_hide waar is.

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
nl: De hoogte (breedte voor een verticaal paneel) van het paneel. Het paneel zal dynamisch een minimumgrootte bepalen, gebaseerd op de lettertypegrootte en andere factoren. De maximumgrootte is vastgesteld op een kwart van de hoogte (of breedte) van het scherm.

en: The location of the panel along the x-axis, starting from the right of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the x key is used. If the value is greater than 0, then the value of the x key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
nl: De locatie van het paneel op de x-as, gerekend vanaf de onderzijde van het scherm. Indien de waarde -1 wordt ingesteld, wordt deze sleutel genegeerd en wordt de waarde van de x-sleutel gebruikt. Indien de waarde groter dan 0 is, dan wordt de waarde van de x-sleutel genegeerd. Deze sleutel is alleen relevant in niet-uitgeschoven toestand. In uitgeschoven toestand wordt deze waarde genegeerd en wordt het paneel geplaatst op de schermrand zoals aangegeven door de oriëntatie-sleutel.

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
nl: De locatie van het paneel op de x-as. Deze sleutel is alleen relevant in niet-uitgeschoven toestand. In uitgeschoven toestand wordt deze sleutel genegeerd en wordt het paneel geplaatst op de schermrand zoals aangegeven door de oriëntatie-sleutel.

en: The location of the panel along the y-axis, starting from the bottom of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the y key is used. If the value is greater than 0, then the value of the y key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
nl: De locatie van het paneel op de y-as, gerekend vanaf de onderzijde van het scherm. Indien de waarde -1 wordt ingesteld, wordt deze sleutel genegeerd en wordt de waarde van de y-sleutel gebruikt. Indien de waarde groter dan 0 is, dan wordt de waarde van de y-sleutel genegeerd. Deze sleutel is alleen relevant in niet-uitgeschoven toestand. In uitgeschoven toestand wordt deze waarde genegeerd en wordt het paneel geplaatst op de schermrand zoals aangegeven door de oriëntatie-sleutel.

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
nl: De locatie van het paneel op de y-as. Deze sleutel is alleen relevant in niet-uitgeschoven toestand. In uitgeschoven toestand wordt deze waarde genegeerd en wordt het paneel geplaatst op de schermrand zoals aangegeven door de oriëntatie-sleutel.

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
nl: De oriëntatie van het paneel. Mogelijke waarden zijn ‘top’, ‘bottom’, ‘left’, ‘right’. In uitgeschoven toestand bepaalt deze sleutel aan welke schermrand het paneel zich bevindt. In ingeschoven toestand is het verschil tussen ‘top’ en ‘bottom’ minder belangrijk - beiden geven aan dat dit een horizontaal paneel is - maar geeft nog altijd een bruikbare hint wat betreft het gedrag van sommige paneelobjecten. Bijvoorbeeld, op een ‘top’-paneel zal een menuknop zijn menu onder het paneel weergeven, terwijl op een ‘bottom’-paneel het menu erboven verschijnt.

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
nl: De snelheid om paneel-animaties mee af te spelen. De mogelijke mogelijke waarden zijn ‘slow’, ‘medium’ en ‘fast’. Deze sleutel is slechts relevant als de enable_animations sleutel waar is.

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
nl: Dit is een voor mensen leesbare naam welke u kunt gebruiken om een paneel te identificeren. Het voornaamste doel hiervan is om te dienen als de venstertitel van het paneel, wat handig is bij het navigeren tussen panelen.

en: Visible pixels when hidden
nl: Aantal zichtbare beeldpunten wanneer verborgen

en: Which type of background should be used for this panel. Possible values are "none" - the default GTK+ widget background will be used, "color" - the color key will be used as background color or "image" - the image specified by the image key will be used as background.
nl: Welk type achtergrond voor dit paneel gebruikt wordt. Mogelijke waarden zijn ‘none’ voor de standaard GTK+-elementachtergrond wordt gebruikt, ‘color’ voor de ‘color’-waarde als achtergrondkleur of ‘image’ voor de afbeelding aangegeven in de ‘image’-waarde als achtergrond.

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
nl: Met een multi-scherminstelling kunt u panelen op elk scherm apart hebben. Deze sleutel identificeert het huidige scherm waarop het paneel getoond wordt.

en: X co-ordinate of panel
nl: X-coördinaat van het paneel

en: X co-ordinate of panel, starting from the right of the screen
nl: X-coördinaat van het paneel, gerekend van de rechterzijde van het scherm

en: X screen where the panel is displayed
nl: Het X-scherm waarop het paneel zich bevindt.

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
nl: De Xinerama-monitor waarop het paneel zich bevindt.

en: Y co-ordinate of panel
nl: Y-coördinaat van het paneel

en: Y co-ordinate of panel, starting from the bottom of the screen
nl: Y-coördinaat van het paneel, gerekend van de onderzijde van het scherm

en: File is not a valid .desktop file
nl: Bestand is geen geldig .desktop-bestand

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
nl: Onbekende versie ‘%s’ voor .desktop-bestand

en: Starting %s
nl: %s starten…

en: Application does not accept documents on command line
nl: De toepassing ondersteunt geen opdrachtparameters

en: Unrecognized launch option: %d
nl: Onbekende opstartoptie: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
nl: Kan geen document-URI's sturen naar een desktop-item met ‘Type=Link’

en: Not a launchable item
nl: Onuitvoerbaar item

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met sessiebeheer uitschakelen

en: Specify file containing saved configuration
nl: Bestand met opgeslagen configuratie opgeven

en: FILE
nl: BESTAND

en: Specify session management ID
nl: Sessiebeheer-ID opgeveven

en: Session management options:
nl: Opties voor sessiebeheer:

en: Show session management options
nl: Opties voor session tonen

note: FIXME: We need a title in this case, but we don't know what * the format should be. Let's put something simple until * the following bug gets fixed: * http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=165132 FIXME: http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=165132
en: Error
nl: Fout

en: Choose an icon
nl: Kies een pictogram

en: Could not launch '%s'
nl: Kan ‘%s’ niet uitvoeren

en: Could not launch application
nl: Kan toepassing niet starten

en: Could not open location '%s'
nl: Niet in staat locatie ‘%s’ weer te geven

en: No application to handle search folders is installed.
nl: Er is geen toepassing voor het openen van zoekmappen geïnstalleerd.

en: _Move
nl: _Verplaatsen

en: _Remove From Panel
nl: Ve_rwijderen van paneel

en: Create new file in the given directory
nl: Maak een nieuw bestand in de gegeven map

en: [FILE...]
nl: [BESTAND…]

en: - Edit .desktop files
nl: - .desktop-bestanden bewerken

en: Create Launcher
nl: Starter aanmaken

en: Directory Properties
nl: Mapeigenschappen

en: Launcher Properties
nl: Starter-eigenschappen

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
nl: Toepassingen starten en andere hulpmiddelen voor onder andere vensterbeheer en tijdweergave.

en: Panel
nl: Paneel

en: Could not show this URL
nl: Kan deze URL niet tonen

en: No URL was specified.
nl: Er is geen URL opgegeven.

en: Could not use dropped item
nl: Kan gesleept item niet gebruiken

en: No URI provided for panel launcher desktop file
nl: Geen URI aangegeven voor .desktop-bestand van paneel-starter

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
nl: Niet in staat om .desktop-bestand %s voor paneelstarter %s%s te openen

en: _Launch
nl: _Uitvoeren

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: Launcher location is not set, cannot load launcher
nl: Locatie van starter niet opgegeven; kan starter niet laden.

en: Could not save launcher
nl: Kan starter niet opslaan

en: Replace a currently running panel
nl: Een momenteel actief paneel vervangen

en: _Lock Screen
nl: _Scherm vergrendelen

en: _Activate Screensaver
nl: _Schermbeveiliging inschakelen

en: Connect to server
nl: Verbinden met server

en: Could not connect to server
nl: Kon geen verbinding maken met server

en: Lock Screen
nl: Beeldscherm vergrendelen

en: Protect your computer from unauthorized use
nl: Uw computer tegen ongeautoriseerd gebruik beschermen

note: when changing one of those two strings, don't forget to * update the ones in panel-menu-items.c (look for * "1" (msgctxt: "panel:showusername"))
en: Log Out...
nl: Afmelden…

en: Log out of this session to log in as a different user
nl: Deze sessie afsluiten zodat een andere gebruiker zich kan aanmelden

en: Run Application...
nl: Toepassing uitvoeren…

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
nl: Een toepassing uitvoeren door een opdracht regel te typen of uit een lijst te kiezen

en: Search for Files...
nl: Zoeken naar bestanden…

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
nl: Documenten en mappen vinden door te zoeken op naam of inhoud

en: Force Quit
nl: Afsluiten forceren

en: Force a misbehaving application to quit
nl: Een zich misdragende toepassing dwingen tot afsluiten

note: FIXME icon
en: Connect to Server...
nl: Verbinden met server…

en: Connect to a remote computer or shared disk
nl: Verbinding maken met een server of schijf op afstand

en: Shut Down...
nl: Afsluiten…

en: Shut down the computer
nl: De computer afsluiten

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: The main GNOME menu
nl: Het Gnome-hoofdmenu

en: Menu Bar
nl: Menubalk

en: A custom menu bar
nl: Een aangepaste menubalk

en: Separator
nl: Scheiding

en: A separator to organize the panel items
nl: Een scheidingsteken om de paneel-items te organiseren

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: Menu to change your settings and your online status
nl: Menu voor het aanpassen van instellingen en de online status

en: (empty)
nl: (leeg)

en: Custom Application Launcher
nl: Aangepaste toepassingsstarter

en: Create a new launcher
nl: Nieuwe starter aanmaken

en: Application Launcher...
nl: Toepassingsstarter…

en: Copy a launcher from the applications menu
nl: Een starter uit het toepassingenmenu kopiëren

en: Find an _item to add to "%s":
nl: Een i_tem zoeken om aan ‘%s’ toe te voegen:

en: Find an _item to add to the panel:
nl: Een i_tem zoeken om aan het paneel toe te voegen:

en: Add to Panel
nl: Toevoegen aan paneel

en: "%s" has quit unexpectedly
nl: ‘%s’ is onverwacht afgesloten

en: Panel object has quit unexpectedly
nl: Paneelobject is onverwacht afgesloten

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
nl: Indien u een paneelobject herlaadt, wordt het automatisch teruggeplaatst op het paneel.

en: _Don't Reload
nl: _Niet herladen

en: _Reload
nl: He_rladen

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
nl: Het paneel heeft een probleem geconstateerd bij het laden van ‘%s’.

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
nl: Wilt u het applet uit uw configuratie verwijderen?

en: Cannot delete this panel
nl: Kan dit paneel niet verwijderen

en: You must always have at least one panel.
nl: U dient altijd tenminste één paneel te hebben.

en: _Add to Panel...
nl: _Toevoegen aan paneel…

en: _Delete This Panel
nl: Dit paneel _verwijderen

en: _New Panel
nl: _Nieuw paneel

en: Application
nl: Toepassing

en: Application in Terminal
nl: Terminaltoepassing

en: Location
nl: Locatie

note: Name
en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Browse...
nl: _Bladeren…

note: Comment
en: Co_mment:
nl: Co_mmentaar:

en: Choose an application...
nl: Kies een toepassing…

en: Choose a file...
nl: Kies een bestand…

en: Comm_and:
nl: _Opdrachtregel:

en: _Location:
nl: _Locatie:

en: The name of the launcher is not set.
nl: De naam van de starter is niet ingesteld.

en: Could not save directory properties
nl: Kon mapeigenschappen niet opslaan

en: The name of the directory is not set.
nl: De naam van de map is niet ingesteld.

en: The command of the launcher is not set.
nl: De opdrachtregel van de starter is niet ingesteld.

en: The location of the launcher is not set.
nl: De locatie van de starter is nie ingesteld.

en: Could not display help document
nl: Kon het hulpdocument niet weergeven

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
nl: Klik op een venster om de toepassing te dwingen af te sluiten. Om te annuleren drukt u op <ESC>.

en: Force this application to exit?
nl: Toepassing dwingen af te sluiten?

en: If you choose to force an application to exit, unsaved changes in any open documents in it might get lost.
nl: Als u een toepassing dwingt af te sluiten, zullen (wijzigingen aan) alle geopende documenten verloren gaan.

en: Cannot create initial panel layout.
nl: Kan initiële paneelindeling niet aanmaken.

en: Browse and run installed applications
nl: Geïnstalleerde toepassingen doorbladeren en uitvoeren

en: Access documents, folders and network places
nl: Toegang tot documenten, mappen en netwerklocaties

en: Applications
nl: Toepassingen

en: _Edit Menus
nl: Menu's be_werken

en: _Help
nl: _Hulp

en: Switch User
nl: Gebruiker wisselen

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
nl: ‘%s’ openen

en: Unable to scan %s for media changes
nl: Het is niet gelukt om af te tasten naar media veranderingen op %s

en: Rescan %s
nl: Opnieuw aftasten %s

en: Unable to mount %s
nl: Fout bij aankoppelen %s

en: Mount %s
nl: Aankoppelen %s

en: Removable Media
nl: Verwisselbare media

en: Network Places
nl: Netwerklocaties

note: is_exec? exec name
en: Open your personal folder
nl: Persoonlijke  map openen

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Open the contents of your desktop in a folder
nl: De inhoud van het bureaublad als een map openen

note: name
en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
nl: Alle schijven doorbladeren die vanaf deze computer bereikbaar zijn, zowel lokaal als op afstand

note: is_exec? exec
en: Network
nl: Netwerk

note: name
en: Browse bookmarked and local network locations
nl: Opgeslagen en lokale netwerklocaties doorbladeren

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Busy
nl: Bezig

en: My Account
nl: Mijn account

en: Places
nl: Locaties

[ctx: Orientation]
en: Top
nl: Boven

[ctx: Orientation]
en: Bottom
nl: Onder

[ctx: Orientation]
en: Left
nl: Links

[ctx: Orientation]
en: Right
nl: Rechts

en: Unable to load file '%s': %s.
nl: Kan bestand ‘%s’ niet laden: %s.

en: Could not display properties dialog
nl: Kon eigenschappenvenster niet weergeven

en: <small>Opaque</small>
nl: <small>Dekkend</small>

en: <small>Transparent</small>
nl: <small>Transparant</small>

en: Arro_ws on hide buttons
nl: P_ijltjes op verbergknoppen tonen

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background _image:
nl: Achter_grondafbeelding:

en: Co_lor:
nl: _Kleur:

en: E_xpand
nl: Ui_tschuiven

en: Image Background Details
nl: Details over achtergrondafbeelding

en: Panel Properties
nl: Paneeleigenschappen

en: Pick a color
nl: Kies een kleur

en: Rotate image when panel is _vertical
nl: Afbeelding kantelen bij _verticale panelen

en: S_tyle:
nl: S_tijl:

en: Select background
nl: Selecteer achtergrond

en: Show hide _buttons
nl: Ver_bergknoppen tonen

en: Solid c_olor
nl: E_ffen kleur:

en: Some of these properties are locked down
nl: Enkele van deze eigenschappen zijn onveranderbaar

en: St_retch
nl: Uit_rekken

en: _Autohide
nl: _Automatisch verbergen

en: _None (use system theme)
nl: Gee_n (systeemthema)

en: _Orientation:
nl: _Oriëntatie:

en: _Scale
nl: _Schalen

en: _Size:
nl: _Grootte:

en: _Tile
nl: _Opvullen

en: pixels
nl: beeldpunten

en: Could not open recently used document "%s"
nl: Kan het recent gebruikte document ‘%s’ niet openen

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
nl: Een onbekende fout is opgetreden bij een poging om ‘%s’ te openen

en: Clear the Recent Documents list?
nl: Recente documentenlijst wissen?

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
nl: Als u de Recente documentenlijst wist, dan gooit u het volgende weg:
    • Alle items uit het menu-item Locaties → Recente documenten.
    • Alle items uit de recente documentenlijst van alle toepassingen.

en: Clear Recent Documents
nl: Recente documenten wissen

en: Recent Documents
nl: Recente documenten

en: Clear Recent Documents...
nl: Recente documenten opschonen…

en: Clear all items from the recent documents list
nl: Alle items uit de lijst van recente documenten halen

en: Could not run command '%s'
nl: Kan opdracht ‘%s’ niet starten

en: Could not convert '%s' from UTF-8
nl: Kan ‘%s’ niet vanuit UTF-8 converteren

en: Choose a file to append to the command...
nl: Kies een bestand om aan de opdracht mee te geven…

en: Select an application to view its description.
nl: Selecteer een toepassing om de omschrijving ervan te bekijken.

en: Will run command: '%s'
nl: Opdracht ‘%s’ zal worden uitgevoerd

en: URI list dropped on run dialog had wrong format (%d) or length (%d)
nl: URI-lijst die naar het uitvoeren-dialoogvenster is gesleept had een verkeerde vorm (%d) of lengte (%d)

en: Could not display run dialog
nl: Kan uitvoeren-dialoogvenster niet weergeven

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
nl: Klik op deze knop om te bladeren naar een bestand waarvan de naam aan de opdracht moet worden toegevoegd.

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
nl: Klik op deze knop om de geselecteerde toepassing, of de opdracht in het opdracht-invoerveld, uit te voeren.

en: Command icon
nl: Opdrachtpictogram

en: List of known applications
nl: Lijst met bekende toepassingen

en: Run Application
nl: Toepassing uitvoeren

en: Run in _terminal
nl: Uitvoeren in een _terminal

en: Run with _file...
nl: Uitvoeren met _bestand…

en: Select this box to run the command in a terminal window.
nl: Selecteer dit vakje om de opdracht in een terminalvenster uit te voeren.

en: Show list of known _applications
nl: _Lijst met bekende toepassingen tonen

en: The icon of the command to be run.
nl: Het pictogram van de uit te voeren opdracht.

en: _Run
nl: _Uitvoeren

en: _Force quit
nl: Afsluiten _forceren

en: C_lear
nl: _Wissen

en: D_on't Delete
nl: _Niet verwijderen

en: Specify an applet IID to load
nl: Specificeer een te laden applet-IID

en: Specify a gconf location in which the applet preferences should be stored
nl: Specificeer een gconf-locatie waarin de appletvoorkeuren opgeslagen moeten worden

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
nl: Specificeer de initiële grootte van het applet (xx-small, medium, large etc.)

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
nl: Specificeer de initiële oriëntatie van het applet (boven, onder, links of rechts)

[ctx: Size]
en: XX Small
nl: Miniem

[ctx: Size]
en: X Small
nl: Heel Klein

[ctx: Size]
en: Small
nl: Klein

[ctx: Size]
en: Medium
nl: Middelgroot

[ctx: Size]
en: Large
nl: Groot

[ctx: Size]
en: X Large
nl: Heel groot

[ctx: Size]
en: XX Large
nl: Gigantisch

en: Failed to load applet %s
nl: Het laden van applet %s is mislukt

note: This is an utility to easily test various applets
en: Test applet utility
nl: Testapplet-hulpprogramma

en: _Prefs Dir:
nl: Voor_keurenmap:

en: Hide Panel
nl: Paneel verbergen

note: translators: these string will be shown in MetaCity's switch window * popup when you pass the focus to a panel
en: Top Expanded Edge Panel
nl: Uitgeschoven bovenrandpaneel

en: Top Centered Panel
nl: Gecentreerd bovenpaneel

en: Top Floating Panel
nl: Bovenaan zwevend paneel

en: Top Edge Panel
nl: Bovenrandpaneel

en: Bottom Expanded Edge Panel
nl: Uitgeschoven onderrandpaneel

en: Bottom Centered Panel
nl: Onderaan gecentreerd paneel

en: Bottom Floating Panel
nl: Onderaan zwevend paneel

en: Bottom Edge Panel
nl: Onderrandpaneel

en: Left Expanded Edge Panel
nl: Uitgeschoven linkerrandpaneel

en: Left Centered Panel
nl: Links gecentreerd paneel

en: Left Floating Panel
nl: Links zwevend paneel

en: Left Edge Panel
nl: Linkerrandpaneel

en: Right Expanded Edge Panel
nl: Uitgeschoven rechterrandpaneel

en: Right Centered Panel
nl: Rechts gecentreerd paneel

en: Right Floating Panel
nl: Rechts zwevend paneel

en: Right Edge Panel
nl: Rechterrandpaneel

en: Icon '%s' not found
nl: Pictogram ‘%s’ niet gevonden

en: file
nl: bestand

en: Home Folder
nl: Persoonlijke map

note: Translators: this is the same string as the one found in * nautilus
en: File System
nl: Bestandssysteem

en: Search
nl: Zoeken

note: Translators: the first string is the name of a gvfs * method, and the second string is a path. For * example, "Trash: some-directory". It means that the * directory called "some-directory" is in the trash.
en: %1$s: %2$s
nl: %1$s, %2$s

en: Delete this panel?
nl: Dit paneel verwijderen?

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
nl: Wanneer een paneel verwijderd wordt, gaat het paneel
    en de instellingen ervan verloren.

en: A simple applet for testing the GNOME panel
nl: Een simpele applet om het Gnome-2.0-paneel te testen

en: Factory for Test DBus Applet
nl: Factory om DBus-applets te testen

en: Test DBus Applet
nl: Test DBus-applet

en: Test DBus Applet Factory
nl: Test DBus-applet-factory
