music-app - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Login to be able to scrobble.
si: දැනට වාදනය වන සිංදු වල නම් ලබා ගැනීමට Last.fm වෙත පිවිසෙන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: Login
si: පිවිසුම

en: Trying to login...
si: පිවිසීමට උත්සාහ දරමින් පවතී...

en: Login Successful
si: පිවිසීම සාර්ථකයි

en: Login Failed
si: පිවිසීම අසාර්ථකයි

en: You forgot to set your username and/or password
si: ඔබට පරිශීලක නාමය/මුර පදය යෙදීමට අමතකව ඇත.

en: Albums
si: ඇල්බම
