synapse-project - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Synapse
ne: सिन्याप्से

en: Search everything you do.
ne: खोजी

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
ne: सबै

en: Actions
ne: कार्यहरु

en: Audio
ne: श्रव्य

en: Applications
ne: अनुप्रयोगहरू

en: Places
ne: स्थानहरू

en: Documents
ne: कागजातहरू

en: Images
ne: तस्विरहरू
