synapse-project - en to be translation catalogue (74 entries)

en: Search everything you do.
be: Шукае усё, што вы робіце

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
be: Актывізаваць

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
be: Усё

en: Actions
be: Дзеянні

en: Audio
be: Аўдыё

en: Applications
be: Дастасаванні

en: Places
be: Месцы

en: Documents
be: Дакумэнты

en: Images
be: Выявы

en: Video
be: Відэа

en: Internet
be: Інтэрнэт

note: _labels.set (QueryFlags.FILES, _("Files"));
en: Uncategorized
be: Без катэгорыі

en: Searching...
be: Шукаю…

en: No results found.
be: Вынікаў не знойдзена

en: No recent activities found.
be: Апошніх дзеянняў не знойдзена.

en: Type to search...
be: Набірайце тэкст для пошуку…

en: ...or press down key to browse recent activities
be: …альбо націсніце кнопку «Ўніз» для прагляду апошніх дзеянняў

en: <b>%d of %d</b>
be: <b>%d з %d</b>

en: Status
be: Статус

en: Enable this plugin
be: Дазволіць гэтую ўбудову

en: Disable this plugin
be: Забараніць гэтую ўбудову

en: About this plugin
be: Пра гэтую ўбудову

en: Configure plugin
be: Наладзіць убудову

en: Disabled
be: Забаронены

en: Enabled
be: Дазволены

en: Synapse - Settings
be: Synapse - Наладкі

en: Execute
be: Выканаць

en: Execute without hiding
be: Выканаць, не хаваючы

en: Alternative Delete
be: Выдаліць альтэрнатыву

en: Next Result
be: Наступны вынік

en: Previous Result
be: Папярэдні вынік

en: First Result
be: Першы вынік

en: Last Result
be: Апошні вынік

en: Next 5 Results
be: Наступныя 5 вынікаў

en: Previous 5 Results
be: Папярэднія 5 вынікаў

en: Next Category
be: Наступная катэгорыя

en: Previous Category
be: Папярэдняя катэгорыя

en: Next Pane
be: Наступная панэль

en: Previous Pane
be: Папярэдняя панэль

en: Paste
be: Уставіць

en: Paste current selection
be: Уставіць бягучае вылучэнне

en: Quit
be: Выйсці

en: Shortcut already in use
be: Цэтлік ужо выкарыстаны

en: General
be: Асноўнае

en: Plugins
be: Убудовы

en: Behavior & Look
be: Паводзіны і выгляд

en: Theme:
be: Тэма:

note: Autostart checkbox
en: Startup on login
be: Запускаць па ўваходзе

note: Notification icon
en: Show notification icon
be: Паказваць значок паведамлення

en: Shortcuts
be: Скароты

en: Action
be: Дзеяньне

en: Shortcut
be: Клавіятурны скарот

en: Click the shortcut you wish to change and press the new shortcut.
be: Пстрыкніце па скароце, які вы жадаеце зьмяніць і націсніце новы скарот.

en: No results.
be: Няма вынікаў.

en: <b>1 of %d</b>
be: <b>1 з %d</b>

note: if is home dir
en: Home
be: Хатняя

en: Root
be: Корань

en: Run
be: Запусьціць

en: Run an application, action or script
be: Выканаць прыкладанне, дзеянне ці сцэнар

en: Run in Terminal
be: Выканаць у тэрмінале

en: Run application or command in terminal
be: Выканаць прыкладанне ці каманду ў тэрмінале

en: Open
be: Адчыніць

en: Open using default application
be: Адкрыць у дапомным прыкладанні

en: Open folder
be: Адчыніць каталёг

en: Open folder containing this file
be: Адчыніць каталёг, што змяшчае файл

en: Copy to Clipboard
be: Капіяваць у буфер абмену

en: Copy selection to clipboard
be: Капіяваць вылучанае ў буфэр абмену

en: Control Banshee and add items to playlists.
be: Кіруе Banshee і дадае элементы ў плэйлісты.

note: DBusService.get_default ().name_is_activatable (BansheePlaybackController.UNIQUE_NAME), // doesn't work for banshee
en: Banshee is not installed
be: Banshee не ўсталяваны.

en: Play
be: Прайграваць

en: Start playback in Banshee
be: Пачаць прайграванне ў Banshee

en: Pause
be: Паўза

en: Next
be: Наступны

en: Previous
be: Папярэдні
