synapse-project - en to hr translation catalogue (182 entries)

en: Search everything you do.
hr: Pretražuj sve aktivnosti

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
hr: Aktiviraj

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
hr: Sve

en: Actions
hr: Akcije

en: Audio
hr: Zvuk

en: Applications
hr: Aplikacije

en: Places
hr: Putanje

en: Documents
hr: Dokumenti

en: Images
hr: Slike

note: _labels.set (QueryFlags.ALL, _("All")); // Do not remove!
en: Include remote content
hr: Uključi udaljeni sadržaj

note: _labels.set (QueryFlags.FILES, _("Files"));
en: Uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: Searching...
hr: Traženje…

en: No results found.
hr: Nije pronađen nijedan rezultat.

en: No recent activities found.
hr: Nema skorašnji aktivnosti.

en: Type to search...
hr: Utipkajte za pretragu...

en: ...or press down key to browse recent activities
hr: ...ili pritisnite tipku za pregledavanje skorašnjih aktivnosti

en: <b>%d of %d</b>
hr: <b>%d od %d</b>

en: Enable this plugin
hr: Uključi dodatak

en: Disable this plugin
hr: Isključi dodatak

en: About this plugin
hr: Više o ovome dodatku

en: Configure plugin
hr: Prilagodba dodatka

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Uključeno

en: Synapse - Settings
hr: Synapse - Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Essential
hr: Osnovno

en: Execute
hr: Izvrši

en: Execute without hiding
hr: Izvrši bez skrivanja

en: Alternative Delete
hr: Alternativno brisanje

en: Next Result
hr: Slijedeći rezultat

en: Previous Result
hr: Prethodni rezultat

en: First Result
hr: Prvi rezultat

en: Last Result
hr: Posljednji rezultat

en: Next 5 Results
hr: Slijedećih 5 rezultata

en: Previous 5 Results
hr: Prethodnih 5 rezultata

en: Next Category
hr: Slijedeća kategorija

en: Previous Category
hr: Prethodna kategorija

en: Next Pane
hr: Slijedeći panel

en: Previous Pane
hr: Prethodni panel

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Paste current selection
hr: Zalijepite trenutni odabir

en: Quit
hr: Izlaz

en: Shortcut already in use
hr: Tipkovnička kratica već u uporabi

en: General
hr: Općenito

en: Plugins
hr: Priključci

en: Behavior & Look
hr: Ponašanje i izgled

en: Theme:
hr: Tema:

note: Autostart checkbox
en: Startup on login
hr: Pokreni prilikom prijave u sustav

note: Notification icon
en: Show notification icon
hr: Prikaži notifikacijsku ikonu

en: Shortcuts
hr: Prečaci

en: Action
hr: Akcija

en: Shortcut
hr: Prečac

en: Click the shortcut you wish to change and press the new shortcut.
hr: Kliknite na prečac koji želite izmijeniti i unesite novi.

en: No results.
hr: Nema rezultata.

en: <b>1 of %d</b>
hr: <b>1 od %d</b>

note: if is home dir
en: Home
hr: Početak

en: Root
hr: Korijenska mapa

en: Run
hr: Pokreni

en: Run an application, action or script
hr: Pokreni aplikaciju, akciju ili skriptu

en: Run in Terminal
hr: Pokreni u Terminalu

en: Run application or command in terminal
hr: Pokreni aplikaciju ili naredbu u terminalu

en: Open
hr: Otvori

en: Open using default application
hr: Otvori koristeći zadanu aplikaciju

en: Open folder
hr: Otvori mapu

en: Open folder containing this file
hr: Otvori mapu s ovom datotekom

en: Copy to Clipboard
hr: Kopiraj u clipboard

en: Copy selection to clipboard
hr: Kopiranje odabira u spremnik

en: Control Banshee and add items to playlists.
hr: Banshee upravljanje i dodavanje stavke u popis izvođenja

note: DBusService.get_default ().name_is_activatable (BansheePlaybackController.UNIQUE_NAME), // doesn't work for banshee
en: Banshee is not installed
hr: Banshee nije instaliran

en: Play
hr: Pokreni

en: Start playback in Banshee
hr: Pokreni reporodukciju u Banshee

en: Pause
hr: Pauza

en: Pause playback in Banshee
hr: Pauziraj reprodukciju u Banshee

en: Next
hr: Slijedeće

en: Plays the next song in Banshee's playlist
hr: Izvođenje sljedeće pjesme u Banshee popisu izvođenja

en: Previous
hr: Prethodno

en: Plays the previous song in Banshee's playlist
hr: Izvodi prethodnu pjesmu u Banshee popisu izvođenja

en: Enqueue in Banshee
hr: Stavi u red za izvođenje

en: Add the song to Banshee playlist
hr: Dodaj pjesmu u Banshee popis izvođenja

en: Play in Banshee
hr: Izvodi u Banshee playeru

en: Clears the current playlist and plays the song
hr: Čišćenje trenutnog popisa izvođenja i izvođenje pjesme

en: Calculator
hr: Kalkulator

en: Calculate basic expressions.
hr: Računanje temeljnih izraza.

en: bc is not installed
hr: bc nije instaliran

en: Open chat
hr: Započni razgovor

en: Open a chat with selected contact
hr: Započni razgovor sa odabranim kontaktom

en: Send a message
hr: Pošalji poruku

en: Send a message to the contact
hr: Pošalji poruku kontaktu

en: Send message to..
hr: Slanje poruke...

en: Send a message to a contact
hr: Slanje poruke poznaniku

en: Chat actions
hr: Chat aktivnosti

en: Open chat, or send a message with your favorite IM
hr: Pokreni chat ili pošalji poruku pomoću IM klijenta

en: Run command
hr: Pokreni naredbu

en: Find and execute arbitrary commands.
hr: Nađi i pokreni proizvoljne naredbe.

en: Search for and run applications on your computer.
hr: Pretraga i pokretanje programa na računalu.

en: Open with %s
hr: Otvori pomoću %s

en: Opens current selection using %s
hr: Otvori trenutni odabir pomoću %s

en: Search in Devhelp
hr: Pretraga u Devhelpu

en: Search documentation for this symbol
hr: Pretraga dokumentacije za ovim simbolom

en: Search documentation using Devhelp.
hr: Pretraga dokumentacije pomoću Devhelpa.

en: Devhelp is not installed
hr: Devhelp nije instaliran

en: Define
hr: Definiraj

en: Look up definition in dictionary
hr: Potraži definiciju u rječniku

en: Look up definitions of words.
hr: Potraži definicije riječi.

en: Open commonly used directories.
hr: Otvori često korištene mape.

en: Rename to
hr: Preimenuj u

en: Rename the file to...
hr: Preimenuj datoteku u...

en: File "%s"does not exist.
hr: Datoteka "%s" ne postoji.

en: Cannot move "%s" to "%s"
hr: Nije moguće premijestiti "%s" u "%s"

en: File Operations
hr: Rad sa datotekama

en: Copy, Cut, Paste and Delete files
hr: Kopiranje, rezanje, lijepljenje i uklanjanje datoteka

en: Upload to imgur
hr: Prijenos na Imgur

en: Upload selection to imgur image sharer
hr: Prijenos odabira na Imgur poslužitelj za dijelenje slika

en: The selection was successfully uploaded and its URL was copied to clipboard.
hr: Odabir se uspješno prenešen i poveznica je kopirana u međuspremnik.

en: An error occurred during upload, please check the log for more information.
hr: Došlo je do greške pri prijenosu, provjerite zapise za pojedinosti.

en: Upload to imgur to contact..
hr: Prijenos na imgur za poznanika..

en: Upload selection to imgur image sharer, and send the link to contact
hr: Prijenos odabira na Imgur poslužitelj za dijeljenje slika i zatim pošalji poveznicu poznaniku

en: Share images using imgur.
hr: Dijeljenje slika pomoću Imgura

en: Authorize with Launchpad
hr: Autorizacija na Launchpadu

en: Please press the Finish button once you login to Launchpad with your web browser
hr: Pritisnite gumb Završi nakon prijave na Launchpad poslužitelj putem preglednika

en: Finish authorization
hr: Završi autorizaciju

en: Find bugs and branches on Launchpad.
hr: Pretraga grešaka i grana na Launchpad poslužitelju.

note: project link (lp:synapse)
en: Launchpad: Bazaar branches for %s
hr: Launchpad: Bazaar grane za %s

note: series link (lp:synapse/0.3)
en: Launchpad: Series %s for Project %s
hr: Launchpad: Serija %s za projekt %s

note: branch link (lp:~mhr3/synapse/lp-plugin)
en: Launchpad: Bazaar branch %s
hr: Launchpad: Bazaar grana %s

en: Launchpad: Bug #%s
hr: Launchpad: Greška #%s

en: Locate
hr: Određivanje prebivališta

en: Locate files with this name on the filesystem
hr: Utvrđivanje prebivališta datoteka na datotečnom sustavu

en: Runs locate command to find files on the filesystem.
hr: Pokreće naredbu za pretragu datoteka na datotečnom sustavu.

en: Unable to find "locate" binary
hr: Nije moguće pronaći "locate" binarnu datoteku

en: Search the web.
hr: Pretraži internet

en: Search the web using google.com
hr: Pretraži internet koristeći google.com

en: Google Maps
hr: Google Mape

en: Search using Google Maps
hr: Traži koristeći Google Mape

en: Pastebin selection
hr: Pastebin selekcija

en: Pastebin to contact..
hr: Zalijepiti na Pastebin i proslijediti poznaniku..

en: Upload files to pastebin.
hr: Prijenos datoteka na Pastebin.

en: Unable to find "pastebinit" program
hr: Nije moguće pronaći "pastebinit" program

en: Get access to your Pidgin contacts
hr: Dobivanje pristupa Pidgin popisu poznanika

en: Pidgin is not installed.
hr: Pidgin nije instaliran

en: Send in chat to..
hr: Proslijedi u chat...

en: Send selected file within Pidgin
hr: Proslijedi odabranu datoteku u Pidgin

en: Control Rhythmbox and add items to playlists.
hr: Upravljanje Rhythmboxom i dodavanje stavku na popis izvođenja

en: Rhythmbox is not installed
hr: Rhythmbox nije instaliran

en: Start playback in Rhythmbox
hr: Pokreni reprodukciju u Rhythmbox-u

en: Pause playback in Rhythmbox
hr: Pauziraj reprodukciju u Rhythmbox-u

en: Plays the next song in Rhythmbox's playlist
hr: Izvođenje sljedeće pjesme u Rhythmbox popisu izvođenja

en: Plays the previous song in Rhythmbox's playlist
hr: Izvođenje prethodne pjesme u Rhythmbox popisu izvođenja

en: Enqueue in Rhythmbox
hr: Dodaj u Rhythmbox red za izvođenje

en: Add the song to Rhythmbox playlist
hr: Dodaj pjesmu na Rhythmbox popis izvođenja

en: Play in Rhythmbox
hr: Izvođenje u Rhythmboxu

en: Lock Screen
hr: Zaključaj zaslon

en: Locks screen and starts screensaver.
hr: Zaključava zaslon i pokreće screensaver

en: Lock screen of your computer.
hr: Zaključava zaslon računala.

en: Selection
hr: Odabir

note: plugin title
en: Provides actions for currently selected text.
hr: Pruža radnje za trenutno odabrani tekst.

en: Selected text
hr: Odabrani tekst

note: Plugin title
en: Connect to host with SSH
hr: Povezivanje sa računalom putem SSH protokola

note: description icon name reference to this function true if user's system has all required components which the plugin needs
en: ssh is not installed
hr: ssh nije instaliran

en: Connect with SSH
hr: Spoji se s SSH

en: Suspend
hr: Suspendirati

en: Put your computer into suspend mode
hr: Stavljanje računala u način obustave rada

en: Hibernate
hr: Hibernacija

en: Put your computer into hibernation mode
hr: Stavljanje računala u stanje hibernacije

en: Shut Down
hr: Ugasi

en: Turn your computer off
hr: Gašavanje računala

en: Restart
hr: Ponovno pokretanje

en: Restart your computer
hr: Ponovno pokretanje računala

en: Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
hr: Obustavljanje rada, hibernacija, ponovno pokretanje ili gašavanje računala.

en: ConsoleKit wasn't found
hr: ConsoleKit nije pronađen

en: Stop
hr: Zaustavi

en: few moments ago
hr: prije nekoliko trenutaka

en: %d minute ago | %d minutes ago
hr[0]: Prije %d minutu
hr[1]: Prije %d minute
hr[2]: Prije %d minuta

en: %d hour ago | %d hours ago
hr[0]: Prije %d sat
hr[1]: Prije %d sata
hr[2]: Prije %d sati

en: %d day ago | %d days ago
hr[0]: Prije %d dan
hr[1]: Prije %d dana
hr[2]: Prije %d dana

en: %d week ago | %d weeks ago
hr[0]: Prije %d tjedan
hr[1]: Prije %d tjedna
hr[2]: Prije %d tjedana

en: Search various items logged by Zeitgeist.
hr: Pretraga raznih stavki koje je Zeitgeist zapisao.

en: Zeitgeist is not installed
hr: Zeitgeist nije instaliran

en: Find related
hr: Pretraga povezanog

en: Find resources related to this result
hr: Pretraga izvora povezanih ovim rezultatom

en: Related files
hr: Povezane datoteke

en: Finds files related to other search results using Zeitgeist.
hr: Pretraga datoteka povezanih sa drugim rezultatima pomoću Zeitgeista.
