synapse-project - en to nl translation catalogue (117 entries)

en: Search everything you do.
nl: Doorzoek alles wat u doet.

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
nl: Activeren

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
nl: Alles

en: Actions
nl: Acties

en: Audio
nl: Geluid

en: Applications
nl: Applicaties

en: Documents
nl: Documenten

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Searching...
nl: Zoeken…

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: No recent activities found.
nl: Geen recente activiteiten gevonden.

en: Type to search...
nl: Type om te zoeken...

en: <b>%d of %d</b>
nl: <b>%d van %d</b>

en: Enable this plugin
nl: Activeer deze plugin

en: Disable this plugin
nl: Deactiveer deze plugin

en: About this plugin
nl: Over deze plugin

en: Configure plugin
nl: Plugin instellen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Synapse - Settings
nl: Synapse - Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Next Result
nl: Volgende resultaat

en: Previous Result
nl: Vorige resultaat

en: First Result
nl: Eerste resultaat

en: Last Result
nl: Laatste resultaat

en: Next 5 Results
nl: Volgende 5 resultaten

en: Previous 5 Results
nl: Vorige 5 resultaten

en: Next Category
nl: Volgende categorie

en: Previous Category
nl: Vorige categorie

en: Next Pane
nl: Volgende paneel

en: Previous Pane
nl: Vorige paneel

en: Paste
nl: Plakken

en: Shortcut already in use
nl: Sneltoets is al in gebruik

en: General
nl: Algemeen

en: Behavior & Look
nl: Gedrag en uiterlijk

en: Theme:
nl: Thema:

note: Autostart checkbox
en: Startup on login
nl: Opstarten bij inloggen

note: Notification icon
en: Show notification icon
nl: Notificatiepictogram tonen

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Action
nl: Actie

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: No results.
nl: Geen resultaten.

en: <b>1 of %d</b>
nl: <b>1 van %d</b>

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run an application, action or script
nl: Voer een applicatie, actie of script uit.

en: Run in Terminal
nl: Start in Terminalvenster

en: Open
nl: Openen

en: Open using default application
nl: Openen met de standaardapplicatie

en: Open folder
nl: Map openen

en: Open folder containing this file
nl: De map open waarin dit bestand zich bevindt

en: Copy to Clipboard
nl: Kopieer naar het Klembord

en: Copy selection to clipboard
nl: Selectie naar het klembord kopiëren

en: Control Banshee and add items to playlists.
nl: Controleer Banshee en voeg items aan de afspeellijst toe.

note: DBusService.get_default ().name_is_activatable (BansheePlaybackController.UNIQUE_NAME), // doesn't work for banshee
en: Banshee is not installed
nl: Banshee is niet geïnstalleerd

en: Play
nl: Afspelen

en: Start playback in Banshee
nl: Afspelen starten in Banshee

en: Pause
nl: Pauze

en: Pause playback in Banshee
nl: Afspelen pauzeren in Banshee

en: Next
nl: Volgende

en: Plays the next song in Banshee's playlist
nl: Speelt het volgende nummer af in de Banshee afspeellijst

en: Previous
nl: Vorige

en: Plays the previous song in Banshee's playlist
nl: Speelt het vorige nummer af in de Banshee afspeellijst

en: Play in Banshee
nl: Afspelen in Banshee

en: Calculator
nl: Rekenmachine

en: Run command
nl: Opdracht uitvoeren

en: Open with %s
nl: Openen met %s

en: Devhelp is not installed
nl: Devhelp is niet geïnstalleerd

en: Define
nl: Definieer

en: Look up definitions of words.
nl: Definitie van woorden opzoeken.

en: Upload to imgur
nl: Upload naar imgur

en: The selection was successfully uploaded and its URL was copied to clipboard.
nl: De selectie is succesvol ge-upload en de <URL> link is naar clipboard gekopieerd.

en: An error occurred during upload, please check the log for more information.
nl: Een error is geconstateerd tijdens de upload, controleer het logbestand voor meer informatie.

en: Share images using imgur.
nl: Deel afbeeldingen als je imgur gebruikt

en: Authorize with Launchpad
nl: Goedkeuring met Launchpad

en: Please press the Finish button once you login to Launchpad with your web browser
nl: Druk op de Finish toets wanneer je bent ingelogd op Launchpad via je webbrowser.

en: Finish authorization
nl: Goedkeuring eindigen

en: Locate
nl: Lokaliseer

en: Locate files with this name on the filesystem
nl: Zoek bestanden met deze naam in het systeem

en: Runs locate command to find files on the filesystem.
nl: Activeert zoek commando om bestanden te vinden in het systeem

en: Search the web.
nl: Zoek op internet

en: Search the web using duckduckgo.com
nl: Zoek op internet met gebruik van duckduckgo.com

en: Search the web using google.com
nl: Zoek op het internet met google.com

en: Search using Google Maps
nl: Zoeken met Google Maps

en: Pastebin selection
nl: Pastebin selectie

en: Pastebin to contact..
nl: Pastebin naar contact..

en: Upload files to pastebin.
nl: Upload bestanden naar pastebin

en: Unable to find "pastebinit" program
nl: "pastebinit" programma niet gevonden

en: Get access to your Pidgin contacts
nl: Krijg toegang tot je Pidgin contacten

en: Pidgin is not installed.
nl: Pidgin is niet geinstalleerd.

en: Send selected file within Pidgin
nl: Stuur geselecteerd bestand met Pidgin

en: Control Rhythmbox and add items to playlists.
nl: Bestuur Rhythmbox en voeg nummers aan de afspeellijst toe.

en: Rhythmbox is not installed
nl: Rhythmbox is niet geïnstalleerd

en: Start playback in Rhythmbox
nl: Afspelen starten in Rhythmbox

en: Pause playback in Rhythmbox
nl: Afspelen pauzeren in Rhythmbox

en: Plays the next song in Rhythmbox's playlist
nl: Speelt het volgende nummer van de afspeellijst van Rhythmbox

en: Plays the previous song in Rhythmbox's playlist
nl: Speelt het vorige nummer van de afspeellijst van Rhythmbox

en: Add the song to Rhythmbox playlist
nl: Voeg nummer toe aan Rhythmbox afspeellijst

en: Play in Rhythmbox
nl: Afspelen in Rhythmbox

en: Lock Screen
nl: Scherm vergrendelen

en: Locks screen and starts screensaver.
nl: Scherm vergrendelen en screensaver starten.

en: Selection
nl: Selectie

note: plugin title
en: Provides actions for currently selected text.
nl: Voorziet acties voor geselecteerde tekst.

en: Selected text
nl: Geselecteerde tekst

note: Plugin title
en: Connect to host with SSH
nl: Verbind met host met 5SH

note: description icon name reference to this function true if user's system has all required components which the plugin needs
en: ssh is not installed
nl: ssh is niet geinstalleerd

en: Connect with SSH
nl: Verbind met 5SH

en: Suspend
nl: Pauzeren

en: Hibernate
nl: Slaapstand

en: Shut Down
nl: Uitschakelen

en: Restart
nl: Opnieuw opstarten

en: Restart your computer
nl: Computer opnieuw opstarten

en: %d minute ago | %d minutes ago
nl[0]: %d minuut geleden
nl[1]: %d minuten geleden

en: %d hour ago | %d hours ago
nl[0]: %d uur geleden
nl[1]: %d uren geleden

en: %d day ago | %d days ago
nl[0]: %d dag geleden
nl[1]: %d dagen geleden

en: %d week ago | %d weeks ago
nl[0]: %d week geleden
nl[1]: %d weken geleden

en: Zeitgeist is not installed
nl: Zeitgeist is niet geïnstalleerd
