synapse-project - en to pl translation catalogue (213 entries)

en: Search everything you do.
pl: Szukaj czegokolwiek chcesz.

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
pl: Włącz

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
pl: Wszystkie

en: Actions
pl: Akcje

en: Audio
pl: Muzyka

en: Applications
pl: Programy

en: Places
pl: Miejsca

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Images
pl: Pliki graficzne

en: Video
pl: Wideo

en: Contacts
pl: Kontakty

note: _labels.set (QueryFlags.ALL, _("All")); // Do not remove!
en: Include remote content
pl: Pokaż dalszą treść

note: _labels.set (QueryFlags.FILES, _("Files"));
en: Uncategorized
pl: Niesklasyfikowane

en: Searching...
pl: Wyszukiwanie....

en: No results found.
pl: Brak wyników.

en: No recent activities found.
pl: Nie znaleziono ostatnich czynności

en: Type to search...
pl: Wpisz aby wyszukać...

en: ...or press down key to browse recent activities
pl: ...lub wciśnij strzałkę w dół by przejrzeć ostatnie czynności

en: <b>%d of %d</b>
pl: <b>%d z %d</b>

en: Status
pl: Stan

en: Enable this plugin
pl: Włącz tę wtyczkę

en: Disable this plugin
pl: Wyłącz tę wtyczkę

en: About this plugin
pl: O wtyczce

en: Configure plugin
pl: Konfiguruj wtyczkę

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Enabled
pl: Włączony

en: Synapse - Settings
pl: Synapse - Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Essential
pl: Niezbędne

en: Execute
pl: Uruchom

en: Execute without hiding
pl: Uruchom bez ukrywania

en: Alternative Delete
pl: Alternatywne usunięcie

en: Next Result
pl: Następny wynik

en: Previous Result
pl: Poprzedni wynik

en: First Result
pl: Pierwszy wynik

en: Last Result
pl: Ostatni wynik

en: Next 5 Results
pl: Następne 5 wyników

en: Previous 5 Results
pl: Poprzednie 5 wyników

en: Next Category
pl: Następna kategoria

en: Previous Category
pl: Poprzednia kategoria

en: Next Pane
pl: Następny panel

en: Previous Pane
pl: Poprzedni panel

en: Paste
pl: Wklej

en: Paste current selection
pl: Wklej aktualne zaznaczenie

en: Quit
pl: Zakończ

en: Shortcut already in use
pl: Skrót jest juz używany

en: General
pl: Ogólne

en: Plugins
pl: Dodatki

en: Behavior & Look
pl: Zachowanie i wygląd

en: Theme:
pl: Motyw:

note: Autostart checkbox
en: Startup on login
pl: Uruchomienie po zalogowaniu

note: Notification icon
en: Show notification icon
pl: Wyświetlaj ikonę powiadamiania

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Action
pl: Czynność

en: Shortcut
pl: Skrót klawiszowy

en: Click the shortcut you wish to change and press the new shortcut.
pl: Kliknij skrót, który chcesz zmienić i wybierz nowy.

en: No results.
pl: Brak wyników.

en: <b>1 of %d</b>
pl: <b>1 z %d</b>

note: if is home dir
en: Home
pl: Katalog domowy

en: Run
pl: Uruchom

en: Run an application, action or script
pl: Uruchom aplikację, akcję lub skrypt

en: Run in Terminal
pl: Uruchom w konsoli

en: Run application or command in terminal
pl: Uruchom aplikację lub polecenie w konsoli

en: Open
pl: Otwórz

en: Open using default application
pl: Otwórz używając domyślnej aplikacji

en: Open folder
pl: Otwórz katalog

en: Open folder containing this file
pl: Otwórz katalog zawierający ten plik

en: Copy to Clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: Copy selection to clipboard
pl: Skopiuj zaznaczenie do schowka

en: Control Banshee and add items to playlists.
pl: Kontroluj Banshee i dodawaj utwory do listy odtwarzania.

note: DBusService.get_default ().name_is_activatable (BansheePlaybackController.UNIQUE_NAME), // doesn't work for banshee
en: Banshee is not installed
pl: Banshee nie jest zainstalowane

en: Play
pl: Odtwórz

en: Start playback in Banshee
pl: Rozpocznij odtwarzanie w Banshee

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Pause playback in Banshee
pl: Wstrzymaj odtwarzanie w Banshee

en: Next
pl: Następny

en: Plays the next song in Banshee's playlist
pl: Odtwórz kolejny utwór z playlisty Banshee

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Plays the previous song in Banshee's playlist
pl: Odtwórz poprzedni utwór z playlisty Banshee

en: Enqueue in Banshee
pl: Dodaj do kolejki Banshee

en: Add the song to Banshee playlist
pl: Dodaj piosenkę do playlisty Banshee

en: Play in Banshee
pl: Odtwórz w Banshee

en: Clears the current playlist and plays the song
pl: Czyści aktualną playlistę i odtwarza piosenkę

en: Calculator
pl: Kalkulator

en: Calculate basic expressions.
pl: Obliczaj podstawowe działania.

en: bc is not installed
pl: bc nie jest zainstalowane

en: Open chat
pl: Otworcie czatu

en: Open a chat with selected contact
pl: Otwarcie czatu z wybranym kontaktem

en: Send a message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send a message to the contact
pl: Wysłanie wiadomości do kontaktu

en: Send message to..
pl: Wyślij wiadomość do..

en: Send a message to a contact
pl: wysłanie wiadomości

en: Chat actions
pl: Działania czata

en: Open chat, or send a message with your favorite IM
pl: Otwarcie czatu, lub wysłanie wiadomości z wybranym IM

en: Chromium Plugin
pl: Wtyczka Chromium

en: Browse and open Chromium bookmarks.
pl: Przeglądaj i otwieraj zakładki Chromium.

en: Chromium is not installed
pl: Chromium nie jest zainstalowany

en: Run command
pl: Uruchom polecenie

en: Find and execute arbitrary commands.
pl: Znajdź i wykonaj dowolne polecenia.

en: Search for and run applications on your computer.
pl: Wyszukuj i uruchamiaj programy na tym komputerze.

en: Open with %s
pl: Otwórz przy pomocy %s

en: Opens current selection using %s
pl: Otwiera obecnie wybrane przy pomocy %s

en: Launch action '%s'
pl: Uruchom działanie '%s'

en: Search in Devhelp
pl: Szukaj w Devhelp

en: Search documentation for this symbol
pl: Szukaj dokumentacji dla tego symbolu

en: Search documentation using Devhelp.
pl: Przeszukaj dokumentację przy pomocy Devhelp

en: Devhelp is not installed
pl: Devhelp nie jest zainstalowany

en: Define
pl: Definiuj

en: Look up definition in dictionary
pl: Szukaj definicji w słowniku

en: Look up definitions of words.
pl: Szukaj definicji słów.

en: No compatible Dictionary installed
pl: Nie zainstalowano pasującego słownika

en: Open commonly used directories.
pl: Otwórz najczęściej używane katalogi.

en: Remove
pl: Usuń

en: Move to Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Rename to
pl: Zmień nazwę na

en: Rename the file to...
pl: Zmień nazwę pliku na...

en: File "%s"does not exist.
pl: Plik "%s" nie istnieje.

en: Cannot move "%s" to "%s"
pl: Nie można przenieść "%s" do "%s"

en: File Operations
pl: Operacje na plikach

en: Copy, Cut, Paste and Delete files
pl: Kopiowanie, Wycinanie, Wklejanie i Usuwanie plików

en: GNOME Bookmarks Plugin
pl: Wtyczka zakładek GNOME

en: Browse and open GNOME bookmarks.
pl: Przeglądaj i otwieraj zakładki GNOME.

en: Improve results returned by the Zeitgeist plugin by looking for similar files on the filesystem.
pl: Popraw wyniki zwracane przez wtyczkę Zeitgeist poprzez wyszukanie podobnych plików w systemie plików.

en: Upload to imgur
pl: Wyślij do imgur

en: Upload selection to imgur image sharer
pl: Wyślij zaznaczenie do serwisu obrazów imgur

en: The selection was successfully uploaded and its URL was copied to clipboard.
pl: Zaznaczenie zostało wysłane z powodzeniem a jego adres URL został skopiowany do schowka.

en: An error occurred during upload, please check the log for more information.
pl: Wystąpił błąd podczas wysyłania, proszę sprawdzić dziennik w celu uzyskania dodatkowych informacji.

en: Upload to imgur to contact..
pl: Załadowanie do imgur przez kontakt..

en: Upload selection to imgur image sharer, and send the link to contact
pl: Załadowanie wyboru do imgur image, i wysłanie linku do kontaktu

en: Share images using imgur.
pl: Udostępniaj obrazy używając imgur.

en: Authorize with Launchpad
pl: Autoryzacja z Launchpad

en: Please press the Finish button once you login to Launchpad with your web browser
pl: Naciśnij przycisk Koniec i zaloguj się do Launpad przez swoją przeglądarkę

en: Finish authorization
pl: Zakończ autoryzację

en: Find bugs and branches on Launchpad.
pl: Szukanie błędów i udziałów w Launchpad

note: project link (lp:synapse)
en: Launchpad: Bazaar branches for %s
pl: Launchpad: udziały Baazar w %s

note: series link (lp:synapse/0.3)
en: Launchpad: Series %s for Project %s
pl: Launchpad: Seria %s dla Projektu %s

note: branch link (lp:~mhr3/synapse/lp-plugin)
en: Launchpad: Bazaar branch %s
pl: Launchpad: udziały Bazaar %s

en: Launchpad: Bug #%s
pl: Launchpad: Błędy #%s

en: Locate
pl: Znajdowanie

en: Locate files with this name on the filesystem
pl: Znajdowanie pliku z wskazaną nazwą w systemie

en: Runs locate command to find files on the filesystem.
pl: Uruchamia polecenie locate by znaleźć pliki na dysku.

en: Unable to find "locate" binary
pl: Niemożliwe szukanie "znajdowanego" programu

en: Search the web.
pl: Szukaj w internecie.

en: Search the web using duckduckgo.com
pl: Przeszukuj sieć używając duckduckgo.com

en: Search the web using google.com
pl: Szukaj w internecie używając google.com

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Search using Google Maps
pl: Szukaj używając Map Google

en: Pastebin selection
pl: Zaznaczenie do Pastebin

en: Pastebin to contact..
pl: Pastebin kontaktu..

en: Upload files to pastebin.
pl: Wyślij pliki do pastebin.

en: Unable to find "pastebinit" program
pl: Nie można znaleźć programu "pastebinit"

en: Get access to your Pidgin contacts
pl: Połącz z Twoimi kontaktami w Pidginie

en: Pidgin is not installed.
pl: Pidgin nie jest zainstalowany

en: Send in chat to..
pl: Wyślij do czatu w...

en: Send selected file within Pidgin
pl: Wyślij wybrane pliki przez Pidgina

en: Control Rhythmbox and add items to playlists.
pl: Kontroluj Rhythmbox i dodawaj utwory do listy odtwarzania.

en: Rhythmbox is not installed
pl: Rythmbox nie jest zainstalowany

en: Start playback in Rhythmbox
pl: Rozpocznij odtwarzanie w Rhythmbox

en: Pause playback in Rhythmbox
pl: Wstrzymaj odtwarzanie w Rhythmbox

en: Plays the next song in Rhythmbox's playlist
pl: Odtwarza kolejny utwór z playlisty Rhythmboksa

en: Plays the previous song in Rhythmbox's playlist
pl: Odtwarza poprzedni utwór z playlisty Rhythmboksa

en: Enqueue in Rhythmbox
pl: Dodaj do kolejki Rhythmbox

en: Add the song to Rhythmbox playlist
pl: Dodaj utwór do playlisty Rhythmboksa

en: Play in Rhythmbox
pl: Odtwarzaj w Rhythmbox

en: Lock Screen
pl: Zablokuj ekran

en: Locks screen and starts screensaver.
pl: Blokuje ekran i uruchamia wygaszacz ekranu.

en: Lock screen of your computer.
pl: Zablokuj ekran komputera.

en: Selection
pl: Zaznaczenie

note: plugin title
en: Provides actions for currently selected text.
pl: Dostarcza działań dla obecnie zaznaczonego tekstu.

en: Selected text
pl: Zaznaczony tekst

note: Plugin title
en: Connect to host with SSH
pl: połącz z serwerem przez SSH

note: description icon name reference to this function true if user's system has all required components which the plugin needs
en: ssh is not installed
pl: ssh nie jest zainstalowany

en: Connect with SSH
pl: Połącz przez SSH

en: Suspend
pl: Wstrzymaj

en: Put your computer into suspend mode
pl: Postaw komputer w stan wstrzymania

en: Hibernate
pl: Hibernuj

en: Put your computer into hibernation mode
pl: Postaw komputer w stan hibernacji

en: Shut Down
pl: Zamknij system

en: Turn your computer off
pl: Wyłącz komputer

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Restart your computer
pl: Uruchom ponownie komputer

en: Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
pl: Wstrzymaj, zahibernuj, uruchom ponownie lub wyłącz komputer.

en: ConsoleKit wasn't found
pl: Nie znaleziono ConsoleKit

en: Control Xnoise media player.
pl: Sterowanie odtwarzaczem Xnoise

en: Xnoise is not installed!
pl: Xnoise nie jest zainstalowany!

en: Quit Xnoise
pl: Zamknięcie Xnoise

en: Raise
pl: Przywrócenie

en: Show Xnoise
pl: Pokaż Xnoise

en: Start playback in Xnoise
pl: Rozpocznij odtwarzanie w Xnoise

en: TogglePlaying
pl: Przełączenie odtwarzania

en: Start/Pause playback in Xnoise
pl: Włączenie/Pauza playbacku w Xnoise

en: Pause playback in Xnoise
pl: Wstrzymaj odtwarzanie w Xnoise

en: Plays the next song in Xnoise's playlist
pl: Odtwórz następny utwór z playlisty Xnoise

en: Plays the previous song in Xnoise's playlist
pl: Odtwórz poprzedni utwór z playlisty Xnoise

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Stops the playback of Xnoise
pl: Zatrzymanie playbacku w Xnoise

en: Play in Xnoise
pl: Odtwórz w Xnoise

en: Queues and plays the song
pl: Wstaw utwór do kolejki i odtwórz

en: few moments ago
pl: kilka chwil temu

en: %d minute ago | %d minutes ago
pl[0]: %d minutę temu
pl[1]: %d minuty temu
pl[2]: %d minut temu

en: %d hour ago | %d hours ago
pl[0]: %d godzinę temu
pl[1]: %d godziny temu
pl[2]: %d godzin temu

en: %d day ago | %d days ago
pl[0]: %d dzień temu
pl[1]: %d dni temu
pl[2]: %d dni temu

en: %d week ago | %d weeks ago
pl[0]: %d tydzień temu
pl[1]: %d tygodnie temu
pl[2]: %d tygodni temu

en: long time ago
pl: dawno temu

en: Search various items logged by Zeitgeist.
pl: Szukaj różnych elementów w bazie programu Zeitgeist.

en: Zeitgeist is not installed
pl: Zeitgeist nie jest zainstalowany

en: Find related
pl: Znajdź związane

en: Find resources related to this result
pl: Znajdź zasoby związane z tym wynikiem

en: Related files
pl: Powiązane pliki

en: Finds files related to other search results using Zeitgeist.
pl: Szukanie plików powiązanych z innymi wynikami z użyciem Zeitgeist

en: Zeal offline documentation (zealdocs.org)
pl: Dokumentacja offline Zeal (zealdocs.org)

en: zeal is not installed, please see zealdocs.org
pl: Zeal jest niezainstalowany, prosimy odwiedzić zealdocs.org

en: Zeal documentation research
pl: Badanie dokumentacji Zeal
