synapse-project - en to sl translation catalogue (198 entries)

en: Search everything you do.
sl: Iščite po vsem, kar delate.

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
sl: Aktiviraj

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
sl: Vse

en: Actions
sl: Akcije

en: Audio
sl: Avdio

en: Applications
sl: Programi

en: Places
sl: Mesta

en: Documents
sl: Dokumenti

en: Images
sl: Slike

en: Internet
sl: Splet

note: _labels.set (QueryFlags.ALL, _("All")); // Do not remove!
en: Include remote content
sl: Vključi oddaljeno vsebino

note: _labels.set (QueryFlags.FILES, _("Files"));
en: Uncategorized
sl: Nerazvrščeno

en: Searching...
sl: Iskanje ...

en: No results found.
sl: Ni rezultatov.

en: No recent activities found.
sl: Ni nedavnih dejavnosti

en: Type to search...
sl: Vtipkajte za iskanje ...

en: ...or press down key to browse recent activities
sl: ...ali pritisnite tipko dol za brskanje po nedavnih aktivnostih

en: <b>%d of %d</b>
sl: <b>%d od %d</b>

en: Status
sl: Stanje

en: Enable this plugin
sl: Omogoči vstavek

en: Disable this plugin
sl: Onemogoči vstavek

en: About this plugin
sl: O vstavku

en: Configure plugin
sl: Nastavi vstavek

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Synapse - Settings
sl: Synapse - Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Essential
sl: Bistveno

en: Side Doish
sl: Stranski Doish

en: Execute
sl: Izvedi

en: Execute without hiding
sl: Izvedi brez skrivanja Synapse

en: Alternative Delete
sl: Alternativno brisanje

en: Next Result
sl: Naslednji rezultat

en: Previous Result
sl: Prejšnji rezultat

en: First Result
sl: Prvi rezultat

en: Last Result
sl: Zadnji rezultat

en: Next 5 Results
sl: Naslednjih 5 rezultatov

en: Previous 5 Results
sl: Prejšnjih 5 rezultatov

en: Next Category
sl: Naslednja kategorija

en: Previous Category
sl: Prejšnja kategorija

en: Next Pane
sl: Naslednja raven

en: Previous Pane
sl: Prejšnja raven

en: Paste
sl: Prilepi

en: Paste current selection
sl: Prilepi trenutno izbiro

en: Quit
sl: Končaj

en: Shortcut already in use
sl: Bližnjica je že v uporabi

en: General
sl: Splošno

en: Plugins
sl: Vstavki

en: Behavior & Look
sl: Vedenje in izgled

en: Theme:
sl: Tema:

note: Autostart checkbox
en: Startup on login
sl: Zaženi ob prijavi

note: Notification icon
en: Show notification icon
sl: Prikaži ikono opozorila

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Action
sl: Akcija

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: Click the shortcut you wish to change and press the new shortcut.
sl: Izberite bližnjico, katero želite spremeniti, in pritisnite novo kombinacijo tipk

en: No results.
sl: Ni rezultatov

en: <b>1 of %d</b>
sl: <b>1 od %d</b>

note: if is home dir
en: Home
sl: Domov

en: Root
sl: Vrhnji imenik

en: Run
sl: Zaženi

en: Run an application, action or script
sl: Zaženi aplikacijo, akcijo ali skript

en: Run in Terminal
sl: Zaženi v terminalu

en: Run application or command in terminal
sl: Zaženi aplikacijo ali ukaz v terminalu

en: Open
sl: Odpri

en: Open using default application
sl: Odpri v privzeti aplikaciji

en: Open folder
sl: Odpri mapo

en: Open folder containing this file
sl: Odpri mapo, ki vsebuje to datoteko

en: Copy to Clipboard
sl: Kopiraj v odložišče

en: Copy selection to clipboard
sl: Kopiraj izbrano na odložišče

en: Control Banshee and add items to playlists.
sl: Upravljaj z Banshee in dodaj  elemente v seznam za predvajanje

note: DBusService.get_default ().name_is_activatable (BansheePlaybackController.UNIQUE_NAME), // doesn't work for banshee
en: Banshee is not installed
sl: Aplikacija Banshee ni nameščena

en: Play
sl: Predvajaj

en: Start playback in Banshee
sl: Predvajaj v Banshee

en: Pause
sl: Premor

en: Pause playback in Banshee
sl: Premor v Banshee

en: Next
sl: Naslednja skladba

en: Plays the next song in Banshee's playlist
sl: Predvajaj naslednjo skladbo iz Banshee seznama za predvajanje

en: Previous
sl: Predhodna skladba

en: Plays the previous song in Banshee's playlist
sl: Predvajaj predhodno skladbo iz Banshee seznama za predvajanje

en: Enqueue in Banshee
sl: Dodaj v Banshee

en: Add the song to Banshee playlist
sl: Dodaj skladbo v Banshee seznam za predvajanje

en: Play in Banshee
sl: Predvajaj v Banshee

en: Clears the current playlist and plays the song
sl: Počisti trenutni seznam za predvajanje in predvajaj skladbo

en: Calculator
sl: Računalo

en: Calculate basic expressions.
sl: Izračunaj matematični izraz

en: bc is not installed
sl: bc ni nameščen

en: Open chat
sl: Odpri pogovor

en: Open a chat with selected contact
sl: Odpri pogovor z izbranim kontaktom

en: Send a message
sl: Pošlji sporočilo

en: Send a message to the contact
sl: Pošlji sporočilo izbranemu kontaktu

en: Send message to..
sl: Pošlji sporočilo..

en: Send a message to a contact
sl: Pošlji sporočilo kontaktu

en: Chat actions
sl: Pogovorna dejanja

en: Open chat, or send a message with your favorite IM
sl: Odpri pogovor ali pošlji sporočilo s pomočjo priljubljene aplikacije za neposredno sporočanje

en: Run command
sl: Zaženi ukaz

en: Find and execute arbitrary commands.
sl: Najdi in izvedi poljubne ukaze

en: Search for and run applications on your computer.
sl: Išči in zaženi aplikacije na vašem računalniku

en: Open with %s
sl: Odpri z %s

en: Opens current selection using %s
sl: Odpre trenutno izbiro z %s

en: Search in Devhelp
sl: Išči v Devhelp

en: Search documentation for this symbol
sl: Išči po odkumentaciji za simbol

en: Search documentation using Devhelp.
sl: Išči po dokumentaciji s pomočjo devhelp

en: Devhelp is not installed
sl: Devhelp ni nameščen

en: Define
sl: Določi

en: Look up definition in dictionary
sl: Poišči definicijo v slovarju

en: Look up definitions of words.
sl: Poišči definicije besed

en: Open commonly used directories.
sl: Odpri pogosto uporabljane mape

en: Rename to
sl: Preimenuj v

en: Rename the file to...
sl: Preimenuj datoteko v...

en: File "%s"does not exist.
sl: Datoteka "%s" ne obstaja.

en: Cannot move "%s" to "%s"
sl: Ne morem premakniti "%s" v "%s"

en: File Operations
sl: Opravila datotek

en: Copy, Cut, Paste and Delete files
sl: Kopiraj, izreži, prilepi in izbriši datoteke

en: Upload to imgur
sl: Naloži v imgur

en: Upload selection to imgur image sharer
sl: Naloži izbrano v imgur

en: The selection was successfully uploaded and its URL was copied to clipboard.
sl: Izbor je bil uspešno naložen in njegova povezava je kopirana v odložišče

en: An error occurred during upload, please check the log for more information.
sl: Med nalaganjem je prišlo do napake, prosim preverite zapisnik za več informacij.

en: Upload to imgur to contact..
sl: Naloži v Imgur kontakt

en: Upload selection to imgur image sharer, and send the link to contact
sl: Naloži izbrano v Imgur in pošlji povezavo kontaktu

en: Share images using imgur.
sl: Deli slike s pomočjo Imgur

en: Authorize with Launchpad
sl: Avtoriziraj z Launchpad

en: Please press the Finish button once you login to Launchpad with your web browser
sl: Prosim pritisnite gumb "Zaključi" po prijavi v Launchpad

en: Finish authorization
sl: Zaključi avtorizacijo

en: Find bugs and branches on Launchpad.
sl: Poišči hrošče in veje v Launchpad

note: project link (lp:synapse)
en: Launchpad: Bazaar branches for %s
sl: Launchpad: Bazaar veje za %s

note: series link (lp:synapse/0.3)
en: Launchpad: Series %s for Project %s
sl: Launchpad: Serija %s za Projekt %s

note: branch link (lp:~mhr3/synapse/lp-plugin)
en: Launchpad: Bazaar branch %s
sl: Launchpad: Bazaaar veja %s

en: Launchpad: Bug #%s
sl: Launchpad: Hrošč #%s

en: Locate
sl: Lociraj

en: Locate files with this name on the filesystem
sl: Lociraj datoteke s tem imenom v datotečnem sistemu

en: Runs locate command to find files on the filesystem.
sl: Zažene ukaz "locate" za lociranje datotek v datotečnem sistemu

en: Unable to find "locate" binary
sl: Ne najdem programa "locate"

en: Search the web.
sl: Išči po spletu

en: Search the web using google.com
sl: Išči po spletu s pomočjo storitve Google

en: Search using Google Maps
sl: Išči s pomočjo Google Maps

en: Pastebin selection
sl: Pastebin izbor

en: Pastebin to contact..
sl: Pastebin k kontaktu..

en: Upload files to pastebin.
sl: Naloži datoteke v Pastebin

en: Unable to find "pastebinit" program
sl: Ne najdem programa "pastebinit"

en: Get access to your Pidgin contacts
sl: Pridobi dostop do Pidgin kontaktov

en: Pidgin is not installed.
sl: Pidgin ni nameščen

en: Send in chat to..
sl: Pošlji v pogovoru k..

en: Send selected file within Pidgin
sl: Pošlji izbrano datoteko skozi Pidgin

en: Control Rhythmbox and add items to playlists.
sl: Upravljaj z Rhythmbox in dodaj elemente v sezname za predvajanje

en: Rhythmbox is not installed
sl: Rhythmbox ni nameščen

en: Start playback in Rhythmbox
sl: Začni predvajanje v Rhythmbox

en: Pause playback in Rhythmbox
sl: Ustavi predvajanje v Rhythmbox

en: Plays the next song in Rhythmbox's playlist
sl: Predvaja naslednjo skladbo v Rhythmbox seznamu za predvajanje

en: Plays the previous song in Rhythmbox's playlist
sl: Predvaja prejšnjo skladbo v Rhythmbox seznamu za predvajanje

en: Enqueue in Rhythmbox
sl: Dodaj v Rhythmbox

en: Add the song to Rhythmbox playlist
sl: Dodaj skladbo v Rhythmbox seznam za predvajanje

en: Play in Rhythmbox
sl: Predvajaj v Rhythmbox

en: Lock Screen
sl: Zakleni zaslon

en: Locks screen and starts screensaver.
sl: Zaklene zaslon in požene ohranjevalnik zaslona

en: Lock screen of your computer.
sl: Zakleni zaslon vašega računalnika

en: Selection
sl: Izbor

note: plugin title
en: Provides actions for currently selected text.
sl: Omogoča dejanja v trenutno izbranem besedilu.

en: Selected text
sl: Izbrano besedilo

note: Plugin title
en: Connect to host with SSH
sl: Vzpostavi povezavo z gostiteljem preko SSL

note: description icon name reference to this function true if user's system has all required components which the plugin needs
en: ssh is not installed
sl: ssh ni nameščen

en: Connect with SSH
sl: Poveži preko SSH

en: Suspend
sl: V pripravljenost

en: Put your computer into suspend mode
sl: Postavi računalnik v stanje pripravljenosti

en: Hibernate
sl: V mirovanje

en: Put your computer into hibernation mode
sl: Postavi računalnik v mirovanje

en: Shut Down
sl: Izklop

en: Turn your computer off
sl: Izklopi računalnik

en: Restart
sl: Ponovni zagon

en: Restart your computer
sl: Ponovno zaženi računalnik

en: Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
sl: Postavi računalnik v stanje pripravljenosti, mirovanje, ponovni zagon ali izklop.

en: ConsoleKit wasn't found
sl: ConsoleKit ni najden

en: Control Xnoise media player.
sl: Upravljaj z Xnoise

en: Xnoise is not installed!
sl: Xnoise ni nameščen!

en: Quit Xnoise
sl: Končaj Xnoise

en: Raise
sl: Postavi v ospredje

en: Show Xnoise
sl: Pokaži Xnoise

en: Start playback in Xnoise
sl: Zaženi predvajanje v Xnoise

en: TogglePlaying
sl: Preklopi predvajnje

en: Start/Pause playback in Xnoise
sl: Predvajanje/premor v Xnoise

en: Pause playback in Xnoise
sl: Ustavi predvajanje v Xnoise

en: Plays the next song in Xnoise's playlist
sl: Predvaja naslednjo skladbo v Xnoise seznamu za predvajanje

en: Plays the previous song in Xnoise's playlist
sl: Predvaja prejšnjo skladbo v Xnoise seznamu za predvajanje

en: Stop
sl: Ustavi

en: Stops the playback of Xnoise
sl: Ustavi predvajanje v Xnoise

en: Play in Xnoise
sl: Predvajaj v Xnoise

en: Queues and plays the song
sl: Doda skladbo v seznam in jo predvaja

en: few moments ago
sl: pred nekaj trenutki

en: %d minute ago | %d minutes ago
sl[0]: Pred %d minutami
sl[1]: Pred %d minuto
sl[2]: Pred %d minutama
sl[3]: Pred %d minutami

en: %d hour ago | %d hours ago
sl[0]: Pred %d urami
sl[1]: Pred %d uro
sl[2]: Pred %d urama
sl[3]: Pred %d urami

en: %d day ago | %d days ago
sl[0]: Pred %d dnevom
sl[1]: Pred %d dnevom
sl[2]: Pred %d dnevoma
sl[3]: Pred %d dnevi

en: %d week ago | %d weeks ago
sl[0]: Pred %d tedni
sl[1]: Pred %d tednom
sl[2]: Pred %d tednoma
sl[3]: Pred %d tedni

en: Search various items logged by Zeitgeist.
sl: Išči po raznih elementih zabeleženih v Zeitgeist

en: Zeitgeist is not installed
sl: Zeitgeist ni nameščen

en: Find related
sl: Poišči sorodno

en: Find resources related to this result
sl: Pošči vire, ki so sorodni rezultatu

en: Related files
sl: Sorodne datoteke

en: Finds files related to other search results using Zeitgeist.
sl: Poišči datoteke, ki so sorodne drugim rezultatom iskanja s pomočjo Zeitgeist
