synapse-project - en to uk translation catalogue (152 entries)

en: Search everything you do.
uk: Пошук всього, що Вам потрібно.

note: activate has to stay in first position!
en: Activate
uk: Увімкнути

note: Whooot?! This cannot be true!
en: All
uk: Все

en: Actions
uk: Дії

en: Audio
uk: Аудіо

en: Applications
uk: Додатки

en: Places
uk: Місця

en: Documents
uk: Документи

en: Images
uk: Зображення

en: Video
uk: Відео

en: Internet
uk: Інтернет

note: _labels.set (QueryFlags.FILES, _("Files"));
en: Uncategorized
uk: Без категорій

en: Searching...
uk: Шукаю...

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: No recent activities found.
uk: Недавніх подій не виявлено.

en: Type to search...
uk: Друкуйте для пошуку...

en: ...or press down key to browse recent activities
uk: ...або натисніть клавішу "До низу" щоб переглянути останнє

en: <b>%d of %d</b>
uk: <b>%d з %d</b>

en: Status
uk: Статус

en: Enable this plugin
uk: Увімкнути цей додаток

en: Disable this plugin
uk: Вимкнути цей додаток

en: About this plugin
uk: Про цей додаток

en: Configure plugin
uk: Налаштувати додаток

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Synapse - Settings
uk: Synapse - Налаштування

en: Default
uk: Стандартно

en: Essential
uk: Невіддільний

en: Execute
uk: Виконати

en: Alternative Delete
uk: Альтернативне видалення

en: Next Result
uk: Наступний результат

en: Previous Result
uk: Попередній результат

en: First Result
uk: Перший результат

en: Last Result
uk: Останній результат

en: Next 5 Results
uk: Наступні 5 результатів

en: Previous 5 Results
uk: Попередні 5 результатів

en: Next Category
uk: Наступна Категорія

en: Previous Category
uk: Попередня Категорія

en: Next Pane
uk: Наступна панель

en: Previous Pane
uk: Попередня панель

en: Paste
uk: Вставити

en: Quit
uk: Вийти

en: Shortcut already in use
uk: Скорочення вже використовується

en: General
uk: Загальне

en: Plugins
uk: Додатки

en: Behavior & Look
uk: Поведінка та вигляд

en: Theme:
uk: Тема:

note: Autostart checkbox
en: Startup on login
uk: Запускати при вході в ситему

note: Notification icon
en: Show notification icon
uk: Показувати іконку в області сповіщення

en: Shortcuts
uk: Гарячі клавіші

en: Action
uk: Дія

en: Shortcut
uk: Комбінація клавіш

en: Click the shortcut you wish to change and press the new shortcut.
uk: Клікніть, на комбінації яку хочете змінити, та введіть нову комбінацію.

en: No results.
uk: Результати відсутні.

en: <b>1 of %d</b>
uk: <b>1 з %d</b>

note: if is home dir
en: Home
uk: Домівка

en: Run
uk: Виконати

en: Run an application, action or script
uk: Запуск програми, або виконання сценарію

en: Run in Terminal
uk: Виконати в Терміналі

en: Run application or command in terminal
uk: Запуск програми або команди в терміналі

en: Open
uk: Відкрити

en: Open using default application
uk: Відкрити в стандартній програмі

en: Open folder
uk: Відкрити теку

en: Open folder containing this file
uk: Відкрити теку де знаходиться цей файл

en: Copy to Clipboard
uk: Копіювати у буфер обміну

en: Copy selection to clipboard
uk: Копіювати виділене у буфер обміну

en: Control Banshee and add items to playlists.
uk: Керування плеєром Banshee та додавання пісень до списку відтворення.

note: DBusService.get_default ().name_is_activatable (BansheePlaybackController.UNIQUE_NAME), // doesn't work for banshee
en: Banshee is not installed
uk: Banshee не встановлено

en: Play
uk: Грати

en: Start playback in Banshee
uk: Почати відтворення в Banshee

en: Pause
uk: Пауза

en: Pause playback in Banshee
uk: Призупинити відтворення в Banshee

en: Next
uk: Наступна

en: Plays the next song in Banshee's playlist
uk: Грати наступну пісню в списку відтворення Banshee

en: Previous
uk: Попередня

en: Plays the previous song in Banshee's playlist
uk: Грати попередню пісню в списку відтворення Banshee

en: Enqueue in Banshee
uk: Додати в Banshee

en: Add the song to Banshee playlist
uk: Додати пісню до списку відтворення Banshee

en: Play in Banshee
uk: Грати в Banshee

en: Clears the current playlist and plays the song
uk: Очистити поточний список відтворення, та грати пісню

en: Calculator
uk: Калькулятор

en: Calculate basic expressions.
uk: Обраховування базових виразів.

en: bc is not installed
uk: Програму bc не встановлено.

en: Open chat
uk: Розпочати чат

en: Open a chat with selected contact
uk: Розпочати розмову з вибраними контактами

en: Send a message
uk: Надіслати повідомлення

en: Send a message to the contact
uk: Надіслати повідомлення контакту

en: Send message to..
uk: Надіслати повідомлення...

en: Send a message to a contact
uk: Надіслати повідомлення контакту

en: Chat actions
uk: Дії чату

en: Open chat, or send a message with your favorite IM
uk: Розпочати розмову або надіслати повідомлення за допомогою вашого улюбленого IM

en: Run command
uk: Виконати команду

en: Find and execute arbitrary commands.
uk: Пошук та вионання довільних команд.

en: Search for and run applications on your computer.
uk: Пошук та виконання програм на Вашому комп’ютері.

en: Open with %s
uk: Відкрити у  %s

en: Opens current selection using %s
uk: Відкрити обраний файл використовуючи %s

en: Search in Devhelp
uk: Пошук в Devhelp

en: Search documentation for this symbol
uk: Пошук документації для цього символу

en: Search documentation using Devhelp.
uk: Пошук документацій використовуючи Devhelp.

en: Devhelp is not installed
uk: Devhelp не встановлено

en: Define
uk: Визначення

en: Look up definition in dictionary
uk: Переглянути визначення в словнику

en: Look up definitions of words.
uk: Перрегляд значення слів.

en: Open commonly used directories.
uk: Відкриття часто використовуваних папок.

en: Rename to
uk: Перейменувати на

en: Rename the file to...
uk: Перейменувати файл на...

en: File "%s"does not exist.
uk: Файл "%s"не існує.

en: Cannot move "%s" to "%s"
uk: Не вдалося перемістити "%s" до "%s"

en: File Operations
uk: Дії над файлами

en: Copy, Cut, Paste and Delete files
uk: Копіювати, Вирізати, Вставити і Видалити файли

en: Upload to imgur
uk: Завантажити до imgur

en: An error occurred during upload, please check the log for more information.
uk: Під-час завантаження сталася помилка, будь ласка, перегляньте журнал для отримання детальної інформації.

en: Authorize with Launchpad
uk: Авторизуватись з допомогою Launchpad

en: Finish authorization
uk: Авторизацію завершено

note: series link (lp:synapse/0.3)
en: Launchpad: Series %s for Project %s
uk: Launchpad: Серія %s для проекту %s

note: branch link (lp:~mhr3/synapse/lp-plugin)
en: Launchpad: Bazaar branch %s
uk: Launchpad: Гілка Bazaar %s

en: Launchpad: Bug #%s
uk: Launchpad: Помилка #%s

en: Locate
uk: Визначити місце

en: Locate files with this name on the filesystem
uk: Знайти розташування файлу з цим іменем

en: Runs locate command to find files on the filesystem.
uk: Виконати команду пошуку, для пошуку файлів у файловій системі

en: Unable to find "locate" binary
uk: Неможливо знайти виконуваний файл "locate"

en: Search the web.
uk: Пошук в інтернеті.

en: Google Maps
uk: Карти Google

en: Search using Google Maps
uk: Пошук з використанням Google Maps

en: Control Rhythmbox and add items to playlists.
uk: Керування плеєром Rhythmbox та додавання композицій до списку відтворення.

en: Rhythmbox is not installed
uk: Rhythmbox не встановлено

en: Start playback in Rhythmbox
uk: Почати програвання в Rhythmbox

en: Pause playback in Rhythmbox
uk: Призупинити програвання в Rhythmbox

en: Plays the next song in Rhythmbox's playlist
uk: Грати наступну пісню в списку відтворення Rhythmbox

en: Plays the previous song in Rhythmbox's playlist
uk: Грати попередню пісню в списку відтворення Rhythmbox

en: Enqueue in Rhythmbox
uk: Додати в Rhythmbox

en: Add the song to Rhythmbox playlist
uk: Додати пісню до списку відтворення Rhythmbox

en: Play in Rhythmbox
uk: Грати в Rhythmbox

en: Lock Screen
uk: Блокувати екран

en: Locks screen and starts screensaver.
uk: Блокувати екран та запустити збереження екрану.

en: Lock screen of your computer.
uk: Блокувати екран комп’ютера.

en: Selected text
uk: Вибраний текст

en: Suspend
uk: Режим очікування

en: Put your computer into suspend mode
uk: Перевести комп’ютер в режим очікування

en: Hibernate
uk: Режим сну

en: Put your computer into hibernation mode
uk: Перевести комп’ютер в режим сну

en: Shut Down
uk: Вимкнути

en: Turn your computer off
uk: Вимкнути Ваш комп’ютер

en: Restart
uk: Перезавантажити

en: Restart your computer
uk: Перезавантажити Ваш комп’ютер

en: few moments ago
uk: кілька хвилин тому

en: %d minute ago | %d minutes ago
uk[0]: %d хвилину тому
uk[1]: %d хвилини тому
uk[2]: %d хвилин тому

en: %d hour ago | %d hours ago
uk[0]: %d годину тому
uk[1]: %d години тому
uk[2]: %d годин тому

en: %d day ago | %d days ago
uk[0]: %d день тому
uk[1]: %d дні тому
uk[2]: %d днів тому

en: %d week ago | %d weeks ago
uk[0]: %d тиждень тому
uk[1]: %d тижні тому
uk[2]: %d тижнів тому

en: Search various items logged by Zeitgeist.
uk: Шукати елементи збережені в Zeitgeist.

en: Zeitgeist is not installed
uk: Zeitgeist не встановлено
