indicator-cpufreq - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: CPU Frequency Scaling Indicator
gl: Indicador da escala de frecuencia da CPU

en: An indicator for monitoring and switching CPU frequency scaling
gl: Un indicador para a supervisión e o cambio de escala de frecuencia da CPU

note: Support for command line options.
en: indicator-cpufreq [options]
gl: indicator-cpufreq [opcións]

en: print the maximum debugging info (implies -vv)
gl: imprimir a máxima información da depuración (implica -w)

en: set error_level output to warning, info, and then debug
gl: Definir a saída de «error_level» para «warning» ou «info» e deseguido depurar

en: show the frequency with text along with the icon
gl: amosar a frecuencia con texto a carón da icona

en: Change CPU frequency scaling
gl: Cambiar a escala de frecuencia da CPU

en: System policy prevents you from changing CPU frequency scaling.
gl: A política do sistema non lle permite cambiar a escala de frecuencia da CPU.

en: (turbo mode)
gl: (modo turbo)

en: Conservative
gl: Conservador

en: Ondemand
gl: Baixo demanda

note: 'userspace': _("Userspace"),
en: Powersave
gl: Aforro de enerxía

en: Performance
gl: Rendemento
