indicator-cpufreq - en to nl translation catalogue (7 entries)

note: Support for command line options.
en: indicator-cpufreq [options]
nl: indicator-cpufreq [opties]

en: set error_level output to warning, info, and then debug
nl: Zet error_level uitvoer op warning, info, en dan debug

en: Change CPU frequency scaling
nl: Schaling van CPU-frequentie veranderen

en: Conservative
nl: Conservatief

en: Ondemand
nl: Automatisch

note: 'userspace': _("Userspace"),
en: Powersave
nl: Energiebesparing

en: Performance
nl: Prestatie
