content-hub - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Choose from
sr: Изабери између

en: Open with
sr: Отвори са

en: Share to
sr: Поделите са

en: Apps
sr: Програми

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
sr: Жао нам је, тренутно нема инсталираних програма који могу пружити ову врсту садржаја.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
sr: Жао нам је, тренутно нема инсталираних програма који могу радити са овом врстом садржаја.

en: Devices
sr: Уређаји

en: Cancel
sr: Откажи

en: Transfer in progress
sr: Пренос је у току

en: Download Complete
sr: Преузимање је завршено

en: Open
sr: Отвори

en: Dismiss
sr: Одбаци

en: Download Failed
sr: Преузимање није успело
