audience - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Open location
ja: 開く場所

en: Choose location
ja: 場所を選択

en: Network File
ja: ネットワーク・ファイル

en: Open
ja: 開く

en: All files
ja: すべてのファイル

en: Video files
ja: 動画ファイル
