audience - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Open file
nl: Bestand openen

en: Open a saved file.
nl: Een opgeslagen bestand openen.

en: Resume last video
nl: Laatst afgespeelde video hervatten

en: Open location
nl: Open een locatie

en: Choose location
nl: Kies locatie

en: Add from Harddrive
nl: Voeg toe van hardeschijf

en: Play a DVD
nl: Speel een DVD af

en: Network File
nl: Netwerk bestand

en: Open
nl: openen

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Video files
nl: Videobestanden

en: Play your media
nl: Speel uw media

en: Media Player
nl: Mediaspeler

en: Language
nl: Taal

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Default
nl: Standaard

en: Error
nl: Fout

en: Oops! Audience can't play this file!
nl: Oeps! Audience kan dit bestand niet afspelen!

en: Some media files need extra software to be played. Audience can install this software automatically.
nl: Voor het afspelen van sommige media bestanden is extra software nodig. Audience kan deze software automatisch installeren.

en: Audience needs %s to play this file.
nl: Audience heeft %s nodig om dit bestand af te spelen.

en: Don't install
nl: Niet installeren

en: Install
nl: Installeer
