update-manager - en to be translation catalogue (11 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
be: Штодзённа

en: Every two days
be: Кожныя два дні

en: Weekly
be: Штотыдзень

en: Every two weeks
be: Кожныя два тыдні

en: Every %s days
be: Кожныя %s дні

en: Import key
be: Імпартаваць ключ

en: Error importing selected file
be: Памылка імпартаваньня выбранага файла

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
be: Выбраны файл можа быць пашкоджаны, альбо не зьяўляецца ключом PGP.

en: Error removing the key
be: Памылка выдаленьня ключа

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
be: Выбраны ключ ня можа быць выдалены. Калі ласка, дашліце баг-рэпорт аб гэтым.

en: Please enter a name for the disc
be: Калі ласка, задайце назву для дыска
