update-manager - en to hi translation catalogue (7 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
hi: प्रतिदिन

en: Every two days
hi: हर दो दिन

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Every two weeks
hi: हर दो हफ्तों में

en: Every %s days
hi: हर %s दिन में

en: Import key
hi: कुंजी आयात करें

en: Error importing selected file
hi: चुने हुये दस्तावेज को आयात करने में त्रुटि
