update-manager HEAD - en to lt translation catalogue (27 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
lt: Kasdien

en: Every two days
lt: Kas dvi dienas

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Every two weeks
lt: Kas dvi savaites

en: Every %s days
lt: Kas %s dienas

note: TRANS: %s stands for the distribution name e.g. Debian or Ubuntu
en: %s updates
lt: %s atnaujinimai

en: Import key
lt: Importuoti raktą

en: Error importing selected file
lt: Importuojant pasirinktą failą įvyko klaida

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
lt: Pasirinktas failas gali būti sugadintas arba ne GPG rakto failas.

en: Error removing the key
lt: Šalinant raktą įvyko klaida

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
lt: Jūsų pasirinkto rakto pašalinti nepavyko. Praneškite apie tai kaip klaidą.

en: Please enter a name for the disc
lt: Įveskite disko pavadinimą

en: (Source Code)
lt: (Programų pradinis kodas)

en: Source Code
lt: Programų pradinis kodas

en: Authentication
lt: Autentikacija

en: Import the public key from a trusted software provider
lt: Importuoti viešą raktą iš patikimo programinės įrangos tiekėjo

en: Restore _Defaults
lt: Atkurti _numatytuosius

en: Restore the default keys of your distribution
lt: Atkurti _numatytuosius Jūsų distributyvui raktus

en: <b>Comment:</b>
lt: <b>Komentaras:</b>

en: <b>Components:</b>
lt: <b>Komponentai:</b>

en: <b>Distribution:</b>
lt: <b>Distribucija:</b>

en: <b>Type:</b>
lt: <b>Tipas:</b>

en: APT line:
lt: APT eilutė:

en: Binary
    Source
lt: Dvejetainis
    Pradinis kodas

en: Scanning CD-ROM
lt: Skanuojamas CD-ROM

en: _Reload
lt: Į_kelti iš naujo

en: _Replace
lt: Pa_keisti
