update-manager HEAD - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Configure the sources for installable software and updates
nl: Softwarekanalen en internet-updates configureren

en: Software Sources
nl: Softwarebronnen

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
nl: Dagelijks

en: Every two days
nl: Elke twee dagen

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Every two weeks
nl: Elke twee weken

en: Every %s days
nl: Elke %s dagen

en: Import key
nl: Sleutel importeren

en: Error importing selected file
nl: Fout bij het importeren van het geselecteerde bestand

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
nl: Het geselecteerde bestand is misschien geen GPG-sleutel, of het kan beschadigd zijn.

en: Error removing the key
nl: Fout bij het verwijderen van de sleutel

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
nl: De door u geselecteerde sleutel kon niet verwijderd worden. Gelieve dit als fout te melden.

en: <b><big>The information about available software is out-of-date</big></b>
    
    To install software and updates from newly added or changed sources, you have to reload the information about available software.
    
    You need a working internet connection to continue.
nl: <b><big>De informatie over beschikbare software is verouderd</big></b>
    
    Om updates te installeren uit nieuwe of gewijzigde softwarebronnen moet u de informatie over beschikbare software vernieuwen.
    
    U heeft een internetverbinding nodig om door te gaan.

en: <big><b>Error scanning the CD</b></big>
    
    %s
nl: <big><b>Fout bij het lezen van de cd</b></big>
    
    %s

en: Please enter a name for the disc
nl: Geef het cd-schijfje een naam

en: Source code
nl: Broncode

en: (Source Code)
nl: (broncode)

en: Source Code
nl: Broncode

en: Active
nl: Actief

en: <b>Automatic updates</b>
nl: <b>Automatische updates</b>

en: Authentication
nl: Echtheidscontrole

en: Download from:
nl: Downloaden van:

en: Import the public key from a trusted software provider
nl: Importeer de publieke sleutel van een vertrouwde softwareleverancier

en: Restore _Defaults
nl: _Standaarden herstellen

en: Restore the default keys of your distribution
nl: Herstel de standaard sleutels van uw distributie

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Submit statistical information
nl: Statistische informatie verzenden

en: <b>Comment:</b>
nl: <b>Bijschrift:</b>

en: <b>Components:</b>
nl: <b>Componenten:</b>

en: <b>Distribution:</b>
nl: <b>Distributie:</b>

en: APT line:
nl: APT-regel:

en: Binary
    Source
nl: Binair
    Bron

en: Edit Source
nl: Bron bewerken

en: Scanning CD-ROM
nl: De cd-rom wordt geanalyseerd

en: _Add Source
nl: _Bron toevoegen

en: _Reload
nl: He_rladen

en: _Replace
nl: _Vervangen
