apport - en to sr translation catalogue (67 entries)

note: TRANS: %s is the name of the operating system
en: This is not a genuine %s package
sr: Ово није оригинални %s пакет

en: You have some obsolete package versions installed. Please upgrade the following packages and check if the problem still occurs:
    
    %s
sr: Имате неке застареле верзија пакета инсталиране. Молим Вас надоградите следеће пакете и проверите да ли и даље долази до проблема:
    
    %s

en: unknown program
sr: непознат програм

en: Sorry, the program "%s" closed unexpectedly
sr: Извините, програм „%s“ је неочекивано затворен

en: Problem in %s
sr: Проблем у %s

en: Your computer does not have enough free memory to automatically analyze the problem and send a report to the developers.
sr: Ваш рачунар нема довољно слободне меморије да аутоматски анализира проблем и пошаље извештај ауторима.

note: package does not exist
en: Invalid problem report
sr: Неисправан извештај о проблему

en: The report belongs to a package that is not installed.
sr: Извештај припада пакету који није инсталиран.

en: This problem report is damaged and cannot be processed.
sr: Овај извештај о грешки је оштећен и не може да се обради.

en: The problem cannot be reported:
    
    %s
sr: Проблем не може да се пријави:
    
    %s

en: You are not allowed to access this problem report.
sr: Вама није допуштено да приступите овом извештају проблема.

en: There is not enough disk space available to process this report.
sr: Нема довољно простора на диску да би се обрадио овај извештај.

en: No package specified
sr: Нисте одредили никоји пакет.

en: Permission denied
sr: Допуштење одбијено

en: The specified process does not belong to you. Please run this program as the process owner or as root.
sr: Процес који сте одредили не припада вама. Молимо покрените овај програм као власник процеса или као root.

en: Could not determine the package or source package name.
sr: Не могу да утврдим пакет или изворно име пакета.

en: Unable to start web browser
sr: Не могу да покренем интернет претраживач

en: Unable to start web browser to open %s.
sr: Не могу да покренем интернет претраживач да бих отворио %s.

en: Network problem
sr: Мрежни проблем

en: Memory exhaustion
sr: Недостатак меморије

en: Your system does not have enough memory to process this crash report.
sr: Ваш систем нема довољно меморије да обради овај извештај о паду система.

en: Problem already known
sr: Проблем је већ познат

en: This problem was already reported in the bug report displayed in the web browser. Please check if you can add any further information that might be helpful for the developers.
sr: Овај проблем је већ пријављен у извештају о грешки приказаном у интернет претраживачу. Молим Вас проверите да ли можете да додате било какву додатну информацију која би могла да буде од помоћи ауторима.

en: Press any key to continue...
sr: Притисните било који тастер за наставак...

en: What would you like to do? Your options are:
sr: Шта бисте желели да урадите? Ваше могућности су:

en: Please choose (%s):
sr: Молим Вас изаберите (%s):

note: translators: first %s: application name, second %s: date, third %s: time
en: %s closed unexpectedly on %s at %s.
sr: %s се неочекивано затворио на %s у %s.

en: If you were not doing anything confidential (entering passwords or other
    private information), you can help to improve the application by reporting
    the problem.
sr: Ако нисте радили ништа поверљиво (уношење лозинки или других
    приватних информација), можете да помогнете у побољшавању апликације
    тако што ћете пријавити проблем.

en: &Report Problem...
sr: &Пријави Проблем...

en: Cancel and &ignore future crashes of this program version
sr: Прекини и &игнориши будуће грешке у раду ове верзије програма

en: &Cancel
sr: &Прекини

en: The package "%s" failed to install or upgrade.
sr: Пакет „%s“ није успео да се инсталира или побољша.

en: You can help the developers to fix the package by reporting the problem.
sr: Можете помоћи ауторима да поправе пакет тако што ћете пријавити проблем.

en: Send problem report to the developers?
sr: Желите ли да пошаљете извештај ауторима?

en: After the problem report has been sent, please fill out the form in the
    automatically opened web browser.
sr: После слања извештаја о проблему, молим Вас попуните формулар у
    аутоматски отвореном интернет претраживачу.

en: (binary data)
sr: (бинарни подаци)

en: &Send complete report (recommended; %s)
sr: &Пошаљи комплетан извештај (препоручљиво; %s)

en: Send &reduced report (slow Internet connection; %s)
sr: Пошаљи &скраћен извештај (спора интернет конекција; %s)

en: &Send report (%s)
sr: &Пошаљи извештај (%s)

en: &View report
sr: &Погледај извештај

en: &Keep report file for sending later or copying to somewhere else
sr: &Задржи фајл о извештају за касније слање или копирање на неко друго место

en: Problem report file:
sr: Фајл извештаја о проблему:

en: &Confirm
sr: &Потврди

en: Error: %s
sr: Грешка: %s

en: Collecting problem information
sr: Прикупљање информација о проблему

en: Uploading problem information
sr: Шаљем информацију о проблему

en: The collected information is being sent to the bug tracking system.
    This might take a few minutes.
sr: Прикупљена информација се шаље систему за откривање грешака.
    Ово може потрајати неколико минута.

en: <big><b>Collecting problem information</b></big>
sr: <big><b>Сакупљање информација о проблему</b></big>

en: <big><b>Send problem report to the developers?</b></big>
    
    After the problem report has been sent, please fill out the form in the automatically opened web browser.
sr: <big><b>Желите ли да пошаљете извештај о проблему ауторима?</b></big>
    
    После слања извештаја о проблему, молим Вас попуните формулар у аутоматски отворној страници у интернет претраживачу.

en: <big><b>Uploading problem information</b></big>
sr: <big><b>Шаљем информацију о проблему</b></big>

en: <span weight="bold" size="larger">Sorry, the package "%s" failed to install or upgrade.</span>
sr: <span weight="bold" size="larger">Извините, пакет „%s“ није успео да се инсталира или надогради.</span>

en: Application problem
sr: Проблем апликације

en: Complete report (recommended; %s)
sr: Завршите извештај (препоручено; %s)

en: Content of the report
sr: Садржај извештаја

en: If you were not doing anything confidential (entering passwords or other private information), you can help to improve the application by reporting the problem.
sr: Ако нисте радили ништа поверљиво (уношење лозинки или неке друге приватне информације), можете помоћи побољшању апликације тако што ћете пријавити проблем.

en: Information is being collected that may help the developers fix the problem you report.
sr: Прикупљају се информације које могу да помогну ауторима у решавању проблема који сте пријавили.

en: Kernel problem
sr: Кернел проблем

en: Package problem
sr: Проблем пакета

en: Reduced report (slow Internet connection; %s)
sr: Извештај је смањен (спора Интернет конекција; %s)

en: Restart _Program
sr: Поново Покрени_Програм

en: The collected information is being sent to the bug tracking system. This might take a few minutes.
sr: Прикупљене информације се шаљу систему за праћење грешака. Ово ће потрајати неколико минута.

en: This will remove some large items from the report. These are very useful for developers to debug the problem, but might be too big for you to upload if you have a slow internet connection.
sr: Ова радња ће уклонити неке делове из извештаја. Они су веома корисни за ауторе у циљу решавања проблема, али за Вас је можда превише за слање ако имате спору интернет конекцију.

en: _Ignore future crashes of this program version
sr: _Игнориши будуће кварове ове верзије програма

en: _Report Problem...
sr: _Пријави Проблем...

en: _Send Report
sr: _Пошаљи Извештај

en: Report a malfunction to the developers
sr: Пријави грешке у раду ауторима

en: Report a problem...
sr: Пријави проблем...
