checkbox - en to am translation catalogue (9 entries)

note: Title of the user interface
en: System Testing
am: ስርአቱን በመሞከር ላይ

en: _Test
am: _ሙከራ

en: _Yes
am: _አዎ

en: _No
am: _አይ

en: _Skip this test
am: _ይህን ሙከራ መዝለል

en: Further information:
am: በበለጠ ለመረዳት:

en: Ne_xt
am: ቀ_ጥሎ

note: description
en: Audio tests
am: የድምጽ ሙከራ

note: description
en: Disk tests
am: የዲስክ ሙከራ
