checkbox - en to my translation catalogue (47 entries)

note: Title of the user interface
en: System Testing
my: System မှ စမ်းသပ်ခြင်း

en: _Test
my: _T စမ်းသပ်ချက်

en: _Yes
my: _ Yဟုတ်ကဲ့

en: _No
my: _N မလုပ်ဘူး

en: _Skip this test
my: ဒီ စမ်းသပ်ချက်ကို ကျော်မည်။

en: Further information:
my: နောက်ထပ် သတင်းအချက်အလက်များ :

en: _Select All
my: _Select အားလုံးမှတ်မည်။

en: _Deselect All
my: _D Select အားလုံးဖြုတ်မည်။

en: _Previous
my: _P ယခင်သို့

en: Ne_xt
my: _x နောက်သို့

en: Test your system and submit results to the Ubuntu Friendly project
my: သင်၏စနစ်ပိုင်းကို စမ်းမည်။ စမ်းပြီးနောက် ထွက်လာမည့်အဖြေကို ဦးဘန္တု Friendly ပရောဂျက်သို့ပို့မည်။

note: description
en: Test to detect audio devices
my: အသံကိရိယာများတပ်ဆင်ထားမှု့ကိုစမ်းသပ်မည်

note: description
en: Audio tests
my: အသံစမ်းသပ်မူများ

note: description
en: Bluetooth tests
my: Bluetooth စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Camera tests
my: ကင်မရာစမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Codec tests
my: Codec စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: CPU tests
my: CPUစမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: System Daemon tests
my: System Daemon စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Disk tests
my: disk စမ်းသပ်မူများ

note: description
en: Fingerprint reader tests
my: လက်ဗွေစစ်သည့် စက် စစ်ဆေးမူများ

note: description
en: Firewire disk tests
my: Firewire disk စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Floppy disk tests
my: Floppy အခွေ စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Graphics tests
my: ရုပ်မြင် စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Hibernation tests
my: Hibernation စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Informational tests
my: Informational စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Input Devices tests
my: ရိုက်ထည့်သည့်ကိရိယာများစမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Software Installation tests
my: ဆော့ဝဲလ်သွင်းခြင်းစမ်းသပ်ချက်

note: description
en: Hotkey tests
my: Hotkeyစမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Media Card tests
my: Media Card စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Memory tests
my: Memory စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Miscellaneous tests
my: အထွေထွေစမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Monitor tests
my: မော်နီတာစမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Networking tests
my: ကွန်ရက်စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Optical Drive tests
my: Optical Drive စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Panel Clock Verification tests
my: Panel Clock Verification စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Peripheral tests
my: တခြား စမ်းသပ်မူများ

note: description
en: Power Management tests
my: ပါဝါထိန်းချုပ်မှု့စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Server Services checks
my: Server Services စစ်ဆေးခြင်း

note: description
en: Suspend tests
my: Suspend စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Touchpad tests
my: Touchpad စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: USB tests
my: USB စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: User Applications
my: သူဆွဲသူ အသုံးချဆော့ဝဲလ်များ

note: description
en: Wireless networking tests
my: ကြိုးမဲ့နတ်ဝေါ့စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Stress tests
my: Stress စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Smoke tests
my: Smoke စမ်းသပ်ခြင်း

note: description
en: Network Information
my: နတ်ဝေါ့အချက်အလက်

en: Command not found.
my: အမိန့်ပေးမှုကိုမတွေ့ရှိပါ။
