apport - en to cv translation catalogue (8 entries)

en: Error
cv: Jănăš

en: Invalid PID
cv: "PID" tĕrĕs mar

en: Network problem
cv: Tetel jănăšĕ

en: &Cancel
cv: &Părahăşla

en: Error: %s
cv: Jănăš: %s

en: &Done
cv: &Hatĕr

en: none
cv: şuk

en: File does not exist.
cv: Fajl tupănmarĕ
