apport - en to et translation catalogue (76 entries)

note: TRANS: %s is the name of the operating system
en: This is not a genuine %s package
et: See ei ole ehtne %s pakk

en: You have some obsolete package versions installed. Please upgrade the following packages and check if the problem still occurs:
    
    %s
et: Sul on paigaldatud mõned vananenud programmiversioonid. Palun uuenda järgnevaid pakke ja kontroli, kas probleemid ikka esinevad :
    
    %s

en: unknown program
et: tundmatu programm

en: Sorry, the program "%s" closed unexpectedly
et: Vabandust, programm "%s" sulgus ootamatult

en: Problem in %s
et: Probleem %s ga

en: Your computer does not have enough free memory to automatically analyze the problem and send a report to the developers.
et: Sinu arvutil ei ole piisavalt vaba mälu probleemi automaatse analüüsi ja arendajate teavitamise jaoks.

note: package does not exist
en: Invalid problem report
et: Ebasobiv vearaport

en: The report belongs to a package that is not installed.
et: Raport kuulub paigaldamata pakile.

en: This problem report is damaged and cannot be processed.
et: See vearaport on vigastatud ja seetõttu ei ole võimalik seda käsitleda.

en: The problem cannot be reported:
    
    %s
et: Sellest veast ei ole võimalik teatada:
    
    %s

en: You are not allowed to access this problem report.
et: Sul puudub ligipääs sellele vearaportile.

en: Error
et: Viga

en: There is not enough disk space available to process this report.
et: Vearaporti käsitlemiseks pole piisavalt vaba kettaruumi.

en: No package specified
et: Ükski pakk pole määratud

en: You need to specify a package or a PID. See --help for more information.
et: Sa pead määrama paki või PID. Vaata --help lisainfo jaoks.

en: Permission denied
et: Ligipääs keelatud

en: The specified process does not belong to you. Please run this program as the process owner or as root.
et: Valitud protsess ei kuulu sulle. Palun käivita see programm protsessi omaniku või administraatorina.

en: Package %s does not exist
et: Pakki %s ei ole olemas

en: What kind of problem do you want to report?
et: Mis liiki veast sa tahad raporteerida?

en: Could not determine the package or source package name.
et: Paki enda või lähtekoodi paki nime ei suudetud tuvastada.

en: Unable to start web browser
et: Veebisirvija käivitamine ebaõnnestus

en: Unable to start web browser to open %s.
et: Veebisirvija käivitamine %s avamiseks nurjus.

en: Network problem
et: Probleem võrguühendusega

en: Memory exhaustion
et: Mälu ammendatud

en: Your system does not have enough memory to process this crash report.
et: Sinu arvutil pole piisavalt mälu selle krahhirapordi käsitlemiseks.

en: Problem already known
et: Probleem on varasemast teada

en: This problem was already reported in the bug report displayed in the web browser. Please check if you can add any further information that might be helpful for the developers.
et: Sellest probleemist teavitati juba veebisirvijas nähaolevas vearaportis. Palun vaata, kas sul on arendajate jaoks olulist informatsiooni, mida lisada.

en: Press any key to continue...
et: Jätkamiseks vajutage mõnd klahvi...

en: What would you like to do? Your options are:
et: Mida sa tahad teha? Sinu võimalused on järgnevad:

en: Please choose (%s):
et: Palun vali (%s):

note: translators: first %s: application name, second %s: date, third %s: time
en: %s closed unexpectedly on %s at %s.
et: %s sulgus ettearvamatult, %s %s

en: If you were not doing anything confidential (entering passwords or other
    private information), you can help to improve the application by reporting
    the problem.
et: Kui sa ei tegelenud millegi isiklikuga (paroolide või muude isiklike andmete sisestamine), võid aidata rakenduse arendamisele kaasa, saates vea kohta raporti.

en: &Report Problem...
et: &Raporteeri probleemist...

en: Cancel and &ignore future crashes of this program version
et: Katkesta ja &ignoreeri edaspidi selle programmi versiooni krahhe

en: &Cancel
et: &Loobu

en: The package "%s" failed to install or upgrade.
et: Paki "%s" paigaldamine või uuendamine nurjus.

en: You can help the developers to fix the package by reporting the problem.
et: Sa võid aidata arendjaid paki parandamisel veast teatamisega.

en: You can help the developers to fix the problem by reporting it.
et: Sa aitad arendajatel viga kõrvaldada, kui raporteerid sellest.

en: Send problem report to the developers?
et: Kas saata arendajatele vearaport?

en: After the problem report has been sent, please fill out the form in the
    automatically opened web browser.
et: Pärast vearaporti saatmist täida palun vorm automaatselt avanevas veebibrauseri aknas.

en: (binary data)
et: (binaarandmed)

en: &Send complete report (recommended; %s)
et: &Saada täisraport (soovitatud; %s)

en: Send &reduced report (slow Internet connection; %s)
et: Saada &vähendatud raport (aeglane internetiühendus; %s)

en: &Send report (%s)
et: &Saada raport (%s)

en: &View report
et: &Näita raportit

en: &Keep report file for sending later or copying to somewhere else
et: &Hoia raportifail alles, et see saata hiljem või kopeerida mujale

en: Problem report file:
et: Vearaporti fail:

en: &Confirm
et: K&innita

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Collecting problem information
et: Probleemi kohta andmete kogumine

en: The collected information can be sent to the developers to improve the
    application. This might take a few minutes.
et: Kogutud teabe võib saata arendajatele, et rakendust parandada.
    See võib võtta mõne minuti.

en: Uploading problem information
et: Probleemi kohta käiva teabe üleslaadimine

en: The collected information is being sent to the bug tracking system.
    This might take a few minutes.
et: Kogutud teave saadetakse veahaldussüsteemi.
    See võib võtta mõne minuti.

en: &Done
et: &Valmis

en: none
et: puudub

en: No pending crash reports. Try --help for more information.
et: Ootel vearaporteid pole. Proovi --help võtit lisainfo jaoks.

en: <big><b>Collecting problem information</b></big>
et: <big><b>Probleemi kohta info kogumine</b></big>

en: <big><b>Send problem report to the developers?</b></big>
    
    After the problem report has been sent, please fill out the form in the automatically opened web browser.
et: <big><b>Saada arendajatele raport probleemi kohta?</b></big>
    
    Kui raport on saadetud, siis palun täida brauseris avanenud ankeet.

en: <big><b>Uploading problem information</b></big>
et: <big><b>Probleemi kohta käiva Info üleslaadimine</b></big>

en: <span weight="bold" size="larger">Sorry, the package "%s" failed to install or upgrade.</span>
et: <span weight="bold" size="larger">Vabandust, paki "%s" uuendamine või paigaldamine ebaõnnestus.</span>

en: Application problem
et: Rakenduse probleem

en: Complete report (recommended; %s)
et: Raporti lõpetamine (soovitatud; %s)

en: Content of the report
et: Raporti sisu

en: If you were not doing anything confidential (entering passwords or other private information), you can help to improve the application by reporting the problem.
et: Kui sa ei tegelenud millegi konfidentsiaalsega (salasõnade või muu isikliku informatsiooni sisestamine), siis võiksid sa rakenduse parandamisele probleemist teatamisega kaasa aidata.

en: Information is being collected that may help the developers fix the problem you report.
et: Kogutakse informatsiooni, mis võib aidata arendajatel probleemi kõrvaldada.

en: Kernel problem
et: Kerneli probleem

en: Package problem
et: Paki viga

en: Reduced report (slow Internet connection; %s)
et: Lühendatud raport (aeglane võrguühendus; %s)

en: Restart _Program
et: Programmi taaskäivitamine

en: The collected information is being sent to the bug tracking system. This might take a few minutes.
et: Toimub kogutud info saatmine veajälgimissüsteemile. Selleks võib kuluda mitu minutit.

en: This will remove some large items from the report. These are very useful for developers to debug the problem, but might be too big for you to upload if you have a slow internet connection.
et: Vearaportist eemaldatakse mõningad mahukamad osad. Need osad on tarkvara arendajatele vea leidmiseks väga kasulikud, kuid nende üleslaadimine võib aeglasema ühenduse korral võtta liiga kaua.

en: _Ignore future crashes of this program version
et: Tulevikus selle programmiversiooni krahhide ignoreerimine

en: _Report Problem...
et: P_robleemist teatamine

en: _Send Report
et: _Saada raport

en: Report a malfunction to the developers
et: Arendajate teavitamine tõrkest

en: Report a problem...
et: Probleemist teatamine...
