ubuntuone-client - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Unsynchronized
lv: Nesinhronizēts

en: Uploading
lv: Augšupielādē

en: Control applet for Ubuntu One
lv: Ubuntu One kontroles sīklietotne

en: Disconnected
lv: Atvienots

en: Idle
lv: Nenodarbināts

en: Update Required
lv: Nepieciešams atjauninājums

en: A new client version is required to continue
lv: Lai turpinātu ir nepieciešama jauna klienta versija

en: Connecting
lv: Savienojas

en: Scanning
lv: Skenē

en: Synchronizing
lv: Sinhronizē

en: Working
lv: Strādā

en: _Report a Problem
lv: _Ziņot par problēmu

en: _Open Folder
lv: _Atvērt mapi

en: _Go to Web
lv: Iet uz _tīmekli

en: Log in or Sign Up for Ubuntu One
lv: Pieteikties vai piereģistrēties Ubuntu One

en: Ubuntu One client applet already running, quitting
lv: Ubuntu One klienta sīklietotne jau strādā, beidz darbu

en: File Sharing
lv: Failu koplietošana

en: Connect
lv: Savienoties

en: Disconnect
lv: Atvienoties

en: Share on Ubuntu One
lv: Koplietot, izmantojot Ubuntu One

en: _Share
lv: _Koplietot

en: Share _with (e-mail):
lv: Koplietot _ar (e-pasta adrese):

en: Share _Name:
lv: Koplietotnes _nosaukums:

en: _Allow Modification
lv: _Atļaut veikt izmaiņas

en: Share this folder on Ubuntu One
lv: Koplietot šo mapi, izmantojot Ubuntu One
