ubuntu-ui-toolkit - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Usage:
am: አጠቃቀም:

en: Options:
am: ምርጫዎች:

en: Select All
am: ሁሉንም መምረጫ

en: Cut
am: መቁረጫ

en: Copy
am: ኮፒ

en: Paste
am: መለጠፊያ
