subiquity - en to ca translation catalogue (94 entries)

en: local disk
ca: disc local

en: free space
ca: espai lliure

en: autoconfiguration failed
ca: ha fallat la configuració automàtica

en: , or
ca: , o

en:  or
ca:  o

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Close
ca: Tanca

en: Save
ca: Desa

en: Subnet:
ca: Subxarxa:

en: Address:
ca: Adreça:

en: Gateway:
ca: Passarel·la:

en: Name servers:
ca: Servidors de noms:

en: IP addresses, comma separated
ca: Adreces IP, separades per comes

en: Search domains:
ca: Dominis de cerca:

en: Domains, comma separated
ca: Dominis, separats per comes

note: A choice for how to configure a network interface
en: Automatic (DHCP)
ca: Automàtic (DHCP)

note: A choice for how to configure a network interface
en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Create
ca: Crea

en: VLAN ID:
ca: ID del VLAN:

en: Name:
ca: Nom:

en: Devices:
ca: Dispositius:

en: Name cannot be empty
ca: El nom no pot estar buit

en: static
ca: estàtica

en: Continue without network
ca: Continua sense cap xarxa

en: Applying changes
ca: S'estan aplicant els canvis

en: Continue
ca: Continua

en: Delete
ca: Suprimeix

en: logical volumes
ca: volums lògics

en: partitions
ca: particions

en: MOUNT POINT
ca: PUNT DE MUNTATGE

en: SIZE
ca: MIDA

en: TYPE
ca: TIPUS

en: DEVICE TYPE
ca: TIPUS DE DISPOSITIU

en: Unmount
ca: Desmunta

en: No available devices
ca: No hi ha cap dispositiu disponible

en: DEVICE
ca: DISPOSITIU

en: Create volume group (LVM)
ca: Crea un grup de volums (LVM)

en: AVAILABLE DEVICES
ca: DISPOSITIUS DISPONIBLES

en: Passphrase:
ca: Contrasenya:

en: Confirm passphrase:
ca: Confirmeu la contrasenya:

en: Passphrases do not match
ca: Les contrasenyes no coincideixen

en: OK
ca: D'acord

en: Passphrases
ca: Contrasenyes

en: Devices:
ca: Dispositius:

en: Size:
ca: Mida:

en: Create encrypted volume
ca: Crea un volum encriptat

en: Create LVM volume group
ca: Crea un grup de volums LVM

en: Name:
ca: Nom:

en: Use as swap
ca: Utilitza com a espai d'intercanvi

en: RAID Level:
ca: Nivell RAID:

en: Your name:
ca: El vostre nom:

en: The name it uses when it talks to other computers.
ca: El nom que utilitza quan es comunica amb altres ordinadors.

en: Pick a username:
ca: Trieu un nom d'usuari:

en: Choose a password:
ca: Trieu una contrasenya:

en: Confirm your password:
ca: Confirmeu la contrasenya:

en: Username missing
ca: Falta el nom d'usuari

en: Passwords do not match
ca: Les contrasenyes no coincideixen

note: context_id -> line containing a spinner
en: Reboot Now
ca: Reinicia ara

en: Installing system
ca: S'està instal·lant el sistema

en: Installation complete!
ca: S'ha completat la instal·lació!

en: An error occurred during installation
ca: S'ha produït un error durant la instal·lació

en: Layout
ca: Disposició

en: Please press one of the following keys:
ca: Premeu una de les tecles següents:

en: Is the following key present on your keyboard?
ca: Teniu la tecla següent al vostre teclat?

en: Caps Lock
ca: Bloq majús

en: Right Alt (AltGr)
ca: Alt dreta (AltGr)

en: Right Control
ca: Control dreta

en: Right Shift
ca: Maj dreta

en: Right Logo key
ca: Tecla de logotip dreta

en: Menu key
ca: Tecla de menú

en: Alt+Shift
ca: Alt+Maj

en: Control+Shift
ca: Control+Maj

en: Alt+Caps Lock
ca: Alt+Bloq Maj

en: Left Control+Left Shift
ca: Control esquerra+Majúscules esquerra

en: Left Alt
ca: Alt esquerra

en: Left Control
ca: Control esquerra

en: Left Shift
ca: Maj esquerra

en: Left Logo key
ca: Tecla de logotip esquerra

en: Scroll Lock key
ca: Tecla de fixació de desplaçament

en: No toggling
ca: Sense commutació

en: Shortcut:
ca: Drecera de teclat:

en: Layout:
ca: Disposició:

en: Mirror address:
ca: Adreça de la rèplica:

en: Proxy address:
ca: Adreça del servidor intermediari:

en: Try again
ca: Torna-ho a provar

en: just now
ca: ara mateix

en: minute
ca: minut

en: minutes
ca: minuts

en: hour
ca: hora

en: hours
ca: hores

en: day
ca: dia

en: days
ca: dies

en: from Launchpad
ca: des de Launchpad
