subiquity - en to uk translation catalogue (458 entries)

en: Installer shell session activated.
    
    This shell session is running inside the installer environment.  You
    will be returned to the installer when this shell is exited, for
    example by typing Control-D or 'exit'.
    
    Be aware that this is an ephemeral environment.  Changes to this
    environment will not survive a reboot. If the install has started, the
    installed system will be mounted at /target.
uk: Активовано сеанс оболонки у засобі встановлення.
    
    Цей сеанс оболонки запущено у середовищі засобу встановлення. Ви
    повернетеся до засобу встановлення, коли роботу оболонки буде
    завершено, наприклад, натисканням Ctrl-D або введенням «exit».
    
    Зверніть увагу, що середовище є фіктивним. Зміни у цьому середовищі
    не переживуть перезавантаження. Якщо було розпочато встановлення,
    встановлену систему буде змонтовано до /target.

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: Confirmation is required to continue.
uk: Для продовження потрібне підтвердження.

en: Add 'autoinstall' to your kernel command line to avoid this
uk: Додайте «autoinstall» до вашого рядка команди ядра, щоб уникнути цього

en: Continue with autoinstall?
uk: Продовжити автовстановлення?

en: Importing keys failed:
uk: Не вдалося імпортувати ключі:

en: ssh-keygen failed to show fingerprint of downloaded keys:
uk: ssh-keygen не вдалося показати відбиток отриманих ключів:

en: Cannot edit {selflabel} as it is part of the {cdtype} {cdname}.
uk: Не можна редагувати {selflabel}, оскільки він є частиною {cdtype} {cdname}.

en: Cannot edit pre-existing RAIDs.
uk: Не можна редагувати вже наявні RAID.

en: Cannot edit {raidlabel} because it has partitions.
uk: Не можна редагувати {raidlabel}, оскільки на ньому є розділи.

en: Cannot edit pre-existing volume groups.
uk: Не можна редагувати наявні групи томів.

en: Cannot edit {vglabel} because it has logical volumes.
uk: Не можна редагувати {vglabel}, оскільки на ньому є логічні томи.

en: Cannot remove {selflabel} from pre-existing {cdtype} {cdlabel}.
uk: Не можна вилучати {selflabel} з наявного {cdtype} {cdlabel}.

en: Removing {selflabel} would leave the {cdtype} {cdlabel} with less than {min_devices} devices.
uk: Вилучення {selflabel} лишить {cdtype} {cdlabel} із менше, ніж {min_devices} пристроїв.

en: Removing {selflabel} would leave the {cdtype} {cdlabel} with no devices.
uk: Вилучення {selflabel} лишить {cdtype} {cdlabel} без пристроїв.

en: Cannot delete {selflabel} as it is part of the {cdtype} {cdname}.
uk: Не можна вилучати {selflabel}, оскільки він є частиною {cdtype} {cdname}.

en: Cannot delete a single partition from a device that already has partitions.
uk: Не можна вилучати єдиний розділ з пристрою, на якому вже є розділи.

en: Cannot delete required bootloader partition
uk: Не можна вилучити обов'язковий розділ завантажувача

en: Cannot delete {devicelabel} as partition {partnum} is part of the {cdtype} {cdname}.
uk: Не можна вилучати {devicelabel}, оскільки розділ {partnum} є частиною {cdtype} {cdname}.

en: Cannot delete {devicelabel} because it has {count} mounted partitions.
uk: Не можна вилучати {devicelabel}, оскільки на ньому {count} є змонтовані розділи.

en: Cannot delete {devicelabel} because it has 1 mounted partition.
uk: Не можна вилучати {devicelabel}, оскільки на ньому є один змонтований розділ.

en: Cannot delete a single logical volume from a volume group that already has logical volumes.
uk: Не можна вилучати єдиний логічний том з групи томів, у якій вже є логічні томи.

note: A pre-existing device such as a partition or RAID
en: existing
uk: наявний

note: A newly created device such as a partition or RAID
en: new
uk: новий

note: boot loader partition
en: configured
uk: налаштований

note: boot loader partition
en: unconfigured
uk: неналаштований

en: primary ESP
uk: основний ESP

en: backup ESP
uk: резервна копія ESP

en: unused ESP
uk: невикористаний ESP

en: BIOS grub spacer
uk: роздільник grub BIOS

note: extended partition
en: extended
uk: розширений

note: logical partition
en: logical
uk: логічний

note: Flag for a LVM volume group
en: encrypted
uk: зашифрований

en: multipath device
uk: пристрій з багатьма шляхами

en: local disk
uk: локальний диск

en: partition of {device}
uk: розділ {device}

en: software
uk: програмне забезпечення

en: LVM volume group
uk: Група томів LVM

en: LVM logical volume
uk: Логічний том LVM

en: partition {number}
uk: розділ {number}

en: partition {number} of {device}
uk: розділ {number} з {device}

en: free space
uk: вільне місце

en: {component_name} of {desc} {name}
uk: {component_name} {desc} {name}

en: already formatted as {fstype}
uk: вже форматовано у {fstype}

en: to be reformatted as {fstype}
uk: буде переформатовано у {fstype}

en: to be formatted as {fstype}
uk: буде форматовано у {fstype}

note: A filesytem
en: mounted at {path}
uk: змонтовано до {path}

note: A filesytem
en: not mounted
uk: не змонтовано

note: A filesytem that cannot be mounted (i.e. swap) is used or unused
en: unused
uk: не використовується

note: A filesytem that cannot be mounted (i.e. swap) is used or unused
en: used
uk: використовується

en: container for {devices}
uk: контейнер для {devices}

en: Block device probe failure
uk: Невдале зондування блокового пристрою

en: Disk probe failure
uk: Помилка зондування диска

en: Install failure
uk: Помилка встановлення

en: Installer crash
uk: Аварія засобу встановлення

en: Network error
uk: Помилка мережі

en: Network client error
uk: Помилка клієнта мережі

en: Server request failure
uk: Помилка запиту до сервера

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: autoconfiguration failed
uk: помилка автоконфігурації

en: The host key fingerprints are:
uk: Відбитки ключа вузла є:

en: The {keytype} host key fingerprint is:
        {fingerprint}
uk: Відбиток ключа вузла {keytype} є:
        {fingerprint}

en: {desc} do not match
uk: {desc} не збігається

en: , or
uk: , або

en:  or
uk:  або

en: This field must be a {schemes} URL.
uk: У цьому полі має бути адреса {schemes}.

en: Done
uk: Виконано

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Close
uk: Закрити

en: Save
uk: Зберегти

en: Subnet:
uk: Підмережа:

en: Address:
uk: Адреса:

en: Gateway:
uk: Шлюз:

en: Name servers:
uk: Сервери назв:

en: IP addresses, comma separated
uk: IP-адреси, відокремлені комами

en: Search domains:
uk: Домени пошуку:

en: Domains, comma separated
uk: Домени, відокремлені комами

en: should be in CIDR form ({example})
uk: має бути у формі CIDR ({example})

en: '{address}' is not contained in '{subnet}'
uk: «{address}» не міститься у «{subnet}»

note: A choice for how to configure a network interface
en: Automatic (DHCP)
uk: Автоматичний (DHCP)

note: A choice for how to configure a network interface
en: Manual
uk: Вручну

note: A choice for how to configure a network interface
en: Disabled
uk: Вимкнено

en: IPv{v} Method:
uk: Метод IPv{v}:

en: Create
uk: Створити

en: VLAN ID:
uk: Ідентифікатор VLAN:

en: VLAN ID must be between 1 and 4095
uk: Ідентифікатор VLAN має бути числом від 1 до 4095

en: {netdev} already exists
uk: {netdev} вже існує

en: Add a VLAN tag
uk: Додати мітку VLAN

note: {device} is the name of a network device
en: Info for {device}
uk: Інформація щодо {device}

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Devices:
uk: Пристрої:

en: Bond mode:
uk: Режим зв'язку:

en: XMIT hash policy:
uk: Правила хешування XMIT:

en: LACP rate:
uk: Швидкість LACP:

en: There is already a network device named "{netdev}"
uk: Вже існує мережевий пристрій із назвою «{netdev}»

en: Name cannot be empty
uk: Назва не може бути поржня

en: Name cannot be more than 16 characters long
uk: Назва не може бути довжиною у понад 16 символів

en: Create bond
uk: Створити прив'язку

en: Edit bond
uk: Редагувати прив'язку

en: Select a network
uk: Вибрати мережу

en: Network interface {nic} WIFI configuration
uk: Налаштування WIFI мережевого інтерфейсу {nic}

en: VLAN {id} on interface {link}
uk: VLAN {id} на інтерфейсі {link}

en: bond master for {interfaces}
uk: основна прив'язка для {interfaces}

en: not connected
uk: не з’єднано

en: enslaved to {device}
uk: є підлеглим для {device}

en: timed out
uk: вийшов час очікування

en: static
uk: статична

en: disabled
uk: вимкнено

en: A wifi device was detected but the necessary support packages were not
    available.
uk: Було виявлено пристрій wifi, але необхідні пакунки підтримки є
    недоступними.

en: Wifi support packages are being installed.
uk: Встановлюємо пакунки підтримки Wifi.

en: Wifi support packages failed to install. Please check the logs.
uk: Не вдалося встановити пакунки підтримки Wifi. Будь ласка, ознайомтеся із журналом.

en: Wifi support packages will be installed in the target system.
uk: Пакунки підтримки Wifi буде встановлено у системі призначення.

en: Configure at least one interface this server can use to talk to other machines, and which preferably provides sufficient access for updates.
uk: Налаштуйте принаймні один інтерфейс, за допомогою якого цей сервер зможе обмінюватися даними із іншими комп'ютерами, і який, бажано, надаватиме достатній доступ для отримання оновлень.

note: See _route_watcher
en: Back
uk: Назад

en: Continue without network
uk: Продовжити без мережі

en: Applying changes
uk: Застосування змін

note: for translators: this is a description of a RAID level
en: 0 (striped)
uk: 0 (смуговий)

note: for translators: this is a description of a RAID level
en: 1 (mirrored)
uk: 1 (дзеркальний)

en: Container
uk: Контейнер

note: Attempting to convert input to a size
en: input cannot be empty
uk: вхідні дані не можуть бути порожніми

note: Attempting to convert input to a size
en: {input!r} is not valid input
uk: {input!r} не є коректним джерелом вхідних даних

en: Other
uk: Інше

en: Leave unmounted
uk: Лишити незмонтованим

en: 
    Sorry, there was a problem examining the storage devices on this system.
uk: 
    Вибачте, виникли проблеми із інспектуванням пристроїв для зберігання даних у цій системі.

en: 
    Sorry, there was a problem completing the installation.
uk: 
    Вибачте, виникли проблеми із завершенням встановлення.

en: 
    Sorry, there was a problem applying the network configuration.
uk: 
    Вибачте, виникла проблема із застосуванням налаштувань мережі.

en: 
    Sorry, the installer has encountered an internal error.
uk: 
    Вибачте, у засобі для встановлення сталася внутрішня помилка.

en: 
    Sorry, the installer has restarted because of an error.
uk: 
    Вибачте, засіб для встановлення було перезапущено через помилку.

en: 
    Sorry, an unknown error occurred.
uk: 
    Вибачте, сталася невідома помилка.

en: 
    Information is being collected from the system that will help the
    developers diagnose the report.
uk: 
    Збираємо відомості щодо системи. Ці відомості допоможуть розробникам
    у виявленні причини проблеми.

en: 
    Loading report...
uk: 
    Завантажуємо звіт...

en: 
    Collecting information from the system failed. See the files in
    /var/log/installer for more.
uk: 
    Не вдалося зібрати відомості щодо системи. Див. файли у
    /var/log/installer, щоб дізнатися більше.

en: 
    Loading the report failed. See the files in /var/log/installer for more.
uk: 
    Не вдалося завантажити звіт. Див. файли у /var/log/installer, щоб дізнатися більше.

en: 
    You can continue and the installer will just present the disks present
    in the system and not other block devices, or you may be able to fix
    the issue by switching to a shell and reconfiguring the system's block
    devices manually.
uk: 
    Ви можете продовжити, і засіб для встановлення просто покаже вам диски
    у системі, а не інші блокові пристрої, або ви можете виправити проблему,
    перемкнувшись на команду оболонку і переналаштувавши блокові пристрої
    системи вручну.

en: 
    You may be able to fix the issue by switching to a shell and
    reconfiguring the system's block devices manually.
uk: 
    Ви можете виправити проблему, перемкнувшись на команду оболонку
    і переналаштувавши блокові пристрої системи вручну.

en: 
    You can continue with the installation but it will be assumed the network
    is not functional.
uk: 
    Ви можете продовжити встановлення, але програма припускатиме, що мережа
    є непрацездатною.

en: 
    You can continue or restart the installer.
uk: 
    Ви можете продовжити або перезапустити засіб для встановлення.

en: 
    Do you want to try starting the installation again?
uk: 
    Хочете спробувати розпочати встановлення знову?

en: Select continue to try the installation again.
uk: Виберіть «Продовжити», щоб спробувати повторити встановлення.

en: 
    If you want to help improve the installer, you can send an error report.
uk: 
    Якщо ви хочете допомогти в удосконаленні засобу для встановлення, ви
    можете надіслати звіт щодо вади.

en: Cancel upload
uk: Скасувати вивантаження

en: Close report
uk: Закрити звіт

en: Continue
uk: Продовжити

en: Switch to a shell
uk: Перемкнутися на оболонку

en: Restart the installer
uk: Перезапустити засіб для встановлення

en: Send to Canonical
uk: Надіслати Canonical

en: Sent to Canonical
uk: Надіслано Canonical

en: View full report
uk: Переглянути повний звіт

en: The error report has been saved to
    
      {loc}
    
    on the filesystem with label {label!r}.
uk: Звіт щодо помилки було збережено до
    
      {loc}
    
    на файловій системі із міткою {label!r}.

en: DATE
uk: ДАТА

en: KIND
uk: ТИП

en: STATUS
uk: СТАН

en: Select an error report to view:
uk: Виберіть звіт щодо помилки для перегляду:

en: VIEWED
uk: ПЕРЕГЛЯНУТИЙ

en: UNVIEWED
uk: НЕ ПЕРЕГЛЯНУТИЙ

en: formatted as {fstype}
uk: форматовано у {fstype}

en: , mounted at {path}
uk: , змонтовано до {path}

en: , not mounted
uk: , не змонтовано

en: unused {device}
uk: невикористаний {device}

en: If you put all disks into RAIDs or LVM VGs, there will be nowhere to put the boot partition.
uk: Якщо ви розташуєте усі диски у RAID або групах томів LVM, ніде буде розмістити розділ для завантаження.

en: Do you really want to delete the {desc} {label}?
uk: Ви справді хочете вилучити {desc} {label}?

en: It is formatted as {fstype} and mounted at {path}
uk: Форматовано у {fstype} і змонтовано до {path}

en: It is formatted as {fstype} and not mounted.
uk: Форматовано у {fstype} і не змонтовано.

en: It contains 1 logical volume | It contains {n} logical volumes
uk[0]: Містить {n} логічний том
uk[1]: Містить {n} логічних томи
uk[2]: Містить {n} логічних томів

en: It contains 1 partition | It contains {n} partitions
uk[0]: Містить {n} розділ
uk[1]: Містить {n} розділи
uk[2]: Містить {n} розділів

en: It contains 1 volume. | It contains {n} volumes.
uk[0]: Містить {n} том.
uk[1]: Містить {n} томи.
uk[2]: Містить {n} томів.

en: It is not formatted or mounted.
uk: Його не форматовано і не змонтовано.

en: Delete
uk: Вилучити

en: Remove filesystem from {device}
uk: Вилучити файлову систему з {device}

en: Do you really want to remove the existing filesystem from {device}?
uk: Ви справді хочете вилучити наявну файлову систему з {device}?

en: logical volumes
uk: логічні томи

en: partitions
uk: розділи

note: things is either "logical volumes" or "partitions"
en: Remove all {things} from {obj}
uk: Вилучити усі {things} з {obj}

en: Do you really want to remove all {things} from {obj}?
uk: Ви справді хочете вилучити усі {things} з {obj}?

note: XXX summarize partitions here?
en: Reformat
uk: Переформатувати

en: existing {fstype}
uk: наявна {fstype}

en: new {fstype}
uk: нова {fstype}

en: No disks or partitions mounted.
uk: Дисків чи розділів не змонтовано.

en: MOUNT POINT
uk: ТОЧКА МОНТУВАННЯ

en: SIZE
uk: РОЗМІР

en: TYPE
uk: ТИП

en: DEVICE TYPE
uk: ТИП ПРИСТРОЮ

en: Unmount
uk: Розмонтувати

en: No available devices
uk: Немає доступних пристроїв

en: No used devices
uk: Немає використаних пристроїв

en: Remove from {device}
uk: Вилучити з {device}

en: Create Logical Volume
uk: Створити логічний том

en: Add {ptype} Partition
uk: Додати розділ {ptype}

en: Stop Using As Boot Device
uk: Припинити використання як пристрою для завантаження

en: Add As Another Boot Device
uk: Додати як інший пристрій для завантаження

en: Use As Boot Device
uk: Використати як диск для завантаження

en: DEVICE
uk: ПРИСТРІЙ

en: Storage configuration
uk: Налаштування сховища даних

en: Create software RAID (md)
uk: Створити програмний RAID (md)

en: Create volume group (LVM)
uk: Створити групу томів (LVM)

en: FILE SYSTEM SUMMARY
uk: РЕЗЮМЕ ФАЙЛОВОЇ СИСТЕМИ

en: AVAILABLE DEVICES
uk: ДОСТУПНІ ПРИСТРОЇ

en: USED DEVICES
uk: ВИКОРИСТАНІ ПРИСТРОЇ

en: Mount a filesystem at /
uk: Змонтувати файлову систему до /

en: Select a boot disk
uk: Вибрати диск для завантаження

en: To continue you need to:
uk: Щоб продовжити, вам слід:

en: Reset
uk: Скинути

en: Configure a guided storage layout, or create a custom one:
uk: Налаштувати спрямоване компонування сховища даних або створити нетипове:

en: Passphrase:
uk: Парольна фраза:

en: Confirm passphrase:
uk: Схвалити пароль:

en: Passphrase must be set
uk: Має бути встановлено пароль

en: Passphrases do not match
uk: Паролі не збігаються

en: Encrypt the LVM group with LUKS
uk: Зашифрувати групу LVM за допомогою LUKS

en: Set up this disk as an LVM group
uk: Налаштувати цей диск як групу LVM

en: Use an entire disk
uk: Використати увесь диск

en: Custom storage layout
uk: Нетипове компонування сховища даних

en: 
    Block probing did not discover any disks big enough to support guided storage
    configuration. Manual configuration may still be possible.
uk: 
    Зондуванням блоків не вдалося виявити жодних дисків, які є достатньо
    великим для спрямованого налаштовування сховища даних. Втім,
    можливе налаштовування вручну.

en: 
    Block probing did not discover any disks. Unfortunately this means that
    installation will not be possible.
uk: 
    Зондуванням блокових пристроїв не вдалося виявити жодних дисків. На жаль,
    це означає, що встановити систему не вдасться.

en: Guided storage configuration
uk: Спрямоване налаштовування сховища даних

en: OK
uk: Гаразд

en: Help on guided storage configuration
uk: Довідка щодо спрямованого налаштовування сховища даних

en: The only characters permitted in the name of a volume group are a-z, A-Z, 0-9, +, _, . and -
uk: У назві групи томів можна використовувати лише символи a-z, A-Z, 0-9, +, _, . і -

en: Devices:
uk: Пристрої:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Create encrypted volume
uk: Створити зашифрований том

en: Select at least one device to be part of the volume group.
uk: Виберіть принаймні один пристрій, який буде частиною групи томів.

en: The name of a volume group cannot be empty
uk: Назва групи томів не може бути порожньою

en: The name of a volume group cannot start with a hyphen
uk: Назва групи томів не може починатися з дефіса

en: There is already a volume group named '{name}'
uk: Група томів із назвою {name} вже існує'

en: {name} is not a valid name for a volume group
uk: {name} не є коректною назвою групи томів

en: Create LVM volume group
uk: Створити групу томів LVM

en: Edit volume group "{name}"
uk: Редагувати групу томів «{name}»

en: Leave unformatted
uk: Лишити неформатованим

en: Leave formatted as {fstype}
uk: Лишити форматування {fstype}

en: Capped partition size at {size}
uk: Покритий розмір розділу у {size}

en: Rounded size up to {size}
uk: Округлений розмір аж до {size}

en: The only characters permitted in the name of a logical volume are a-z, A-Z, 0-9, +, _, . and -
uk: У назві логічних томів можна використовувати лише символи a-z, A-Z, 0-9, +, _, . і -

en: Size (max {size}):
uk: Розмір (макс. {size}):

en: Name:
uk: Ім’я:

en: Format:
uk: Формат:

en: Mount:
uk: Монтування:

en: Use as swap
uk: Використати як резервну пам'ять

en: Use this swap partition in the installed system.
uk: Використати цей розділ резервної пам'яті у встановленій системі.

en: The name of a logical volume cannot be empty
uk: Назва логічного тому не може бути порожньою

en: The name of a logical volume cannot start with a hyphen
uk: Назва логічного тому не може починатися з дефіса

en: A logical volume may not be called {name}
uk: Логічний том не може мати назви {name}

en: The name of a logical volume may not contain "{substring}"
uk: Назва логічного тому не може містити «{substring}»

en: There is already a logical volume named {name}.
uk: Логічний том із назвою {name} вже існує.

en: Path exceeds PATH_MAX
uk: Шлях перевищує PATH_MAX

en: {device} is already mounted at {path}.
uk: {device} вже змонтовано до {path}.

en: Mounting an existing filesystem at {mountpoint} is usually a bad idea, proceed only with caution.
uk: Зазвичай, не варто монтувати наявну файлову систему до {mountpoint}. Робіть це, лише якщо впевнені у наслідках дій.

en: Bootloader partition
    
    {middle}
    
    However, on a disk with a GPT partition table, there is not enough
    space after the MBR for GRUB to store its second-stage core.img, so a
    small unformatted partition is needed at the start of the disk. It
    will not contain a filesystem and will not be mounted, and cannot be
    edited here.
uk: Розділ завантажувача
    
    {middle}
    
    Втім, на диску із таблицею розділів GPT недостатньо місця після
    MBR для зберігання GRUB свого core.img другого етапу, тому потрібен
    малий неформатований розділ на початку диска. Він не міститиме
    файлової системи, і його не буде змонтовано, а також його не можна
    тут редагувати.

en: If this disk is selected as a boot device, GRUB will be installed onto
    the target disk's MBR.
uk: Якщо цей диск буде вибрано як завантажувальний пристрій, GRUB буде
    встановлено до MBR диска призначення.

en: As this disk has been selected as a boot device, GRUB will be
    installed onto the target disk's MBR.
uk: Оскільки цей диск було вибрано як завантажувальний пристрій, GRUB буде
    встановлено до MBR диска призначення.

en: Bootloader partition
    
    This is an ESP / "EFI system partition" as required by UEFI. If this
    disk is selected as a boot device, Grub will be installed onto this
    partition, which must be formatted as fat32.
uk: Розділ завантажувача
    
    Це ESP / «системний розділ EFI», який потрібен для UEFI. Якщо цей диск
    буде вибрано як завантажувальний пристрій, Grub буде встановлено на
    цей розділ, який має бути форматовано як fat32.

en: Bootloader partition
    
    This is an ESP / "EFI system partition" as required by UEFI. As this
    disk has been selected as a boot device, Grub will be installed onto
    this partition, which must be formatted as fat32.
uk: Розділ завантажувача
    
    Це ESP / «системний розділ EFI», який потрібен для UEFI. Оскільки цей
    диск було вибрано як завантажувальний пристрій, Grub буде встановлено на
    цей розділ, який має бути форматовано як fat32.

en: The only aspect of this partition that can be edited is the size.
uk: Єдиним параметром цього розділу, який можна редагувати, є розмір.

en: You can choose whether to use the existing filesystem on this
    partition or reformat it.
uk: Ви можете визначити, слід використовувати наявну файлову систему
    на цьому розділі, чи його слід повторно форматувати.

en: Required bootloader partition
    
    This is the PReP partion which is required on POWER. If this disk is
    selected as a boot device, Grub will be installed onto this partition.
uk: Потрібен розділ завантажувача
    
    Це розділ PReP, який потрібен на POWER. Якщо цей диск буде вибрано як
    завантажувальний пристрій, на цей розділ буде встановлено Grub.

en: Required bootloader partition
    
    This is the PReP partion which is required on POWER. As this disk has
    been selected as a boot device, Grub will be installed onto this
    partition.
uk: Потрібен розділ завантажувача
    
    Це розділ PReP, який потрібен на POWER. Оскільки цей диск було вибрано
    як завантажувальний пристрій, на цей розділ буде встановлено Grub.

en: Use existing fat32 filesystem
uk: Використати наявну файлову систему fat32

en: Reformat as fresh fat32 filesystem
uk: Повторно форматувати як нову файлову систему fat32

en: Adding logical volume to {vgname}
uk: Додавання логічного тому до {vgname}

en: Adding {ptype} partition to {device}
uk: Додавання розділу {ptype} до {device}

en: Editing logical volume {lvname} of {vgname}
uk: Редагування логічного тому {lvname} {vgname}

en: Editing partition {number} of {device}
uk: Редагування розділу {number} {device}

en: Formatting and mounting a disk directly is unusual. You probably want to add a partition instead.
uk: Форматування і монтування диска безпосередньо є незвичайною справою. Вам, ймовірно, варто просто додати розділ.

en: Format and/or mount {device}
uk: Форматувати і/або змонтувати {device}

en: Waiting for storage probing to complete
uk: Очікуємо на завершення зондування пристроїв для зберігання даних

en: The installer is probing for block devices to install to. Please wait until it completes.
uk: Засіб для встановлення виконує зондування блокових пристроїв для встановлення. Будь ласка, зачекайте, доки дію буде завершено.

en: Unfortunately probing for devices to install to failed. Please report a bug on Launchpad, and if possible include the contents of the /var/log/installer directory.
uk: На жаль, зондування пристроїв для встановлення було невдалим. Будь ласка, повідомте про ваду на Launchpad і, якщо можна, включіть до звіту вміст каталогу /var/log/installer.

en: Probing for devices to install to failed
uk: Помилка під час зондування щодо пристроїв для встановлення

en: Show Error Report
uk: Показати звіт щодо помилки

en: / is not permitted in the name of a RAID device
uk: / не можна використовувати у назві пристрою RAID

en: Whitespace is not permitted in the name of a RAID device
uk: Пробіли не можна використовувати у назві пристрою RAID

en: RAID Level:
uk: Рівень RAID:

en: There is already a RAID named '{name}'
uk: RAID із назвою «{name} вже існує

en: . and .. are not valid names for RAID devices
uk: . і .. не є коректними назвами для пристроїв RAID

en: RAID Level "{level}" requires at least {min_active} active devices
uk: Рівень RAID «{level}» потребує принаймні {min_active} активних пристроїв

en: Create software RAID ("MD") disk
uk: Створити програмний диск RAID («MD»)

en: Edit software RAID disk "{name}"
uk: Редагувати програмний диск RAID «{name}»

en: 
    Welcome to the Ubuntu Server Installer!
    
    The most popular server Linux in the cloud and data centre, this
    release of Ubuntu will receive updates for 9 months from release.
    
    The installer will guide you through installing Ubuntu Server
    {release}.
    
    The installer only requires the up and down arrow keys, space (or
    return) and the occasional bit of typing.
    
    This is version {snap_version} of the installer.
uk: 
    Вітаємо у засобі для встановлення Ubuntu Server!
    
    Найпопулярніший сервер Linux у «хмарах» і датацентрах, цей випуск
    Ubuntu отримуватиме оновлення протягом 9 від дати випуску.
    
    Засіб для встановлення допоможе вам у встановленні Ubuntu Server
    {release}.
    
    Для встановлення вам достатньо буде натискати клавіші зі стрілками
    вгору і вниз, пробіл (або Enter) та іноді щось вводити.
    
    Це версія {snap_version} засобу для встановлення.

en: 
    Welcome to the Ubuntu Server Installer!
    
    The most popular server Linux in the cloud and data centre, you can
    rely on Ubuntu Server and its five years of guaranteed free upgrades.
    
    The installer will guide you through installing Ubuntu Server
    {release} LTS.
    
    The installer only requires the up and down arrow keys, space (or
    return) and the occasional bit of typing.
    
    This is version {snap_version} of the installer.
uk: 
    Вітаємо у засобі для встановлення Ubuntu Server!
    
    Найпопулярніший сервер Linux у «хмарах» і датацентрах, ви можете покластися на Ubuntu Server на найближчі п'ять років із гарантованим безкоштовним оновленням.
    
    Засіб для встановлення допоможе вам у встановленні Ubuntu Server
    {release} LTS.
    
    Для встановлення вам достатньо буде натискати клавіші зі стрілками
    вгору і вниз, пробіл (або Enter) та іноді щось вводити.
    
    Це версія {snap_version} засобу для встановлення.

en: 
    It is possible to connect to the installer over the network, which
    might allow the use of a more capable terminal and can offer more languages
    than can be rendered in the Linux console.
uk: 
    Із засобом для встановлення можна встановити з'єднання за допомогою мережі.
    З'єднання може уможливити використання потужнішого термінала та ширшого
    діапазону мов, якими може бути показано повідомлення у консолі Linux.

en: 
    To connect, SSH to any of these addresses:
uk: 
    Щоб з'єднатися, запустіть SSH на будь-якій з цих адрес:

en: 
    To connect, SSH to {username}@{ip}.
uk: 
    Щоб з'єднатися, запустіть SSH для {username}@{ip}.

en: The password you should use is "{password}".
uk: Пароль, яким слід користуватися — «{password}».

en: You should use the preconfigured password passed to cloud-init.
uk: Вам слід скористатися попередньо налаштованим паролем, який буде передано cloud-init.

en: You can log in with the {keytype} key with fingerprint:
    
        {fingerprint}
uk: Ви можете увійти за допомогою ключа {keytype}, скориставшись таким відбитком:
    
        {fingerprint}

en: You can log in with one of the following keys:
uk: Ви можете увійти за допомогою одного з таких ключів:

en: 
    Or you can use the password "{password}".
uk: 
    Або можете скористатися паролем «{password}».

en: 
    Or you can use the preconfigured password passed to cloud-init.
uk: 
    Або ви можете скористатися попередньо налаштованим паролем, який буде передано cloud-init.

en: 
    Unfortunately this system seems to have no global IP addresses at this
    time.
uk: 
    На жаль, здається, у цієї системи немає загальних IP-адрес на цей
    момент.

en: 
    Unfortunately the installer was unable to detect the password that has
    been set.
uk: 
    На жаль, засобу для встановлення не вдалося виявити пароль, який
    було встановлено.

en: The following keys can be used at any time:
uk: Будь-коли можна скористатися такими клавіатурними скороченнями:

en: go back
uk: назад

en: open help menu
uk: відкрити меню довідки

en: Control-Z, F2
uk: Ctrl-Z, F2

en: switch to shell
uk: перемкнутися на оболонку

en: Control-L, F3
uk: Ctrl-L, F3

en: redraw screen
uk: перемалювати екран

en: Control-T, F4
uk: Ctrl-T, F4

en: toggle rich mode (colour, unicode) on and off
uk: увімкнути або вимкнути розширений режим (колір, unicode)

en: Control-X
uk: Ctrl-X

en: quit
uk: вийти

en: Control-E
uk: Ctrl-E

en: generate noisy error report
uk: створити докладний звіт щодо помилки

en: Control-R
uk: Ctrl-R

en: generate quiet error report
uk: створити короткий звіт щодо помилки

en: Control-G
uk: Ctrl-G

en: pretend to run an install
uk: фіктивне встановлення

en: Control-U
uk: Ctrl-U

en: crash the ui
uk: аварійне завершення роботи інтерфейсу

en: (dry-run only)
uk: (лише фіктивний запуск)

en: Shortcut Keys
uk: Клавіатурні скорочення

en: About this installer
uk: Про цей засіб встановлення

en: Keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Enter shell
uk: Увійти до оболонки

en: Help on SSH access
uk: Довідка щодо доступу з SSH

en: Toggle rich mode
uk: Увімкнути або вимкнути режим редагування

en: Help on this screen
uk: Довідка на цій сторінці

en: View error reports
uk: Переглянути звіти щодо помилок

en: Help
uk: Довідка

en: About the installer
uk: Про засіб для встановлення

en: The characters : , and = are not permitted in this field
uk: Не можна використовувати у цьому полі символи «:», «,» і «=»

en: The only characters permitted in this field are a-z, 0-9, _ and -
uk: У цьому полі можна використовувати лише символи a-z, 0-9, _ та -

en: Your name:
uk: Ваше ім'я:

en: Your server's name:
uk: Назва вашого сервера:

en: The name it uses when it talks to other computers.
uk: Назва, яка використовується для зв'язку з іншими комп'ютерами.

en: Pick a username:
uk: Вкажіть ім'я користувача:

en: Choose a password:
uk: Виберіть пароль:

en: Confirm your password:
uk: Підтвердження пароля:

en: Name too long, must be less than {limit}
uk: Назва є надто довгою. Має бути менше за {limit}

en: Server name must not be empty
uk: Назва сервера не може бути порожньою

en: Server name too long, must be less than {limit}
uk: Назва сервера є надто довгою. Має бути менше за {limit}

en: Hostname must match HOSTNAME_REGEX:
uk: Назва вузла має відповідати взірцю HOSTNAME_REGEX:

en: Username missing
uk: Не вказано імені користувача

en: Username too long, must be less than {limit}
uk: Ім'я користувача є надто довгим. Має бути менше за {limit}

en: Username must match USERNAME_REGEX:
uk: Ім'я користувача має відповідати взірцю USERNAME_REGEX:

en: The username "{username}" is reserved for use by the system.
uk: Ім'я користувача «{username}» зарезервовано для використання системою.

en: Password must be set
uk: Слід встановити пароль

en: Passwords do not match
uk: Паролі не збігаються

note: context_id -> line containing a spinner
en: Reboot Now
uk: Перезавантажити

en: View error report
uk: Переглянути звіт про помилку

en: View full log
uk: Переглянути увесь журнал

en: Full installer output
uk: Усі дані, які виведено засобом встановлення

en: Installing system
uk: Встановлюємо систему

en: Installation complete!
uk: Встановлення завершено!

en: Cancel update and reboot
uk: Скасувати оновлення і перезавантажити

en: Rebooting...
uk: Перезавантажуємо систему…

en: An error occurred during installation
uk: Під час спроби встановлення сталася помилка

en: Selecting Continue below will begin the installation process and
    result in the loss of data on the disks selected to be formatted.
    
    You will not be able to return to this or a previous screen once
    the installation has started.
    
    Are you sure you want to continue?
uk: Вибір варіанта «Продовжити» нижче призведе до запуску процедури
    встановлення і втрати даних на дисках, які буде форматовано.
    
    Ви не зможете повернутися на цей або попередній крок після
    запуску встановлення.
    
    Ви справді хочете продовжувати?

en: Confirm destructive action
uk: Підтвердження руйнівної дії

en: The installer running on {tty} is currently installing the system.
    
    You can wait for this to complete or switch to a shell.
uk: Зараз засіб для встановлення, який запущено у {tty} встановлює систему.
    
    Ви можете зачекати на завершення встановлення або перемкнутися на командну оболонку.

en: Keyboard auto-detection
uk: Автовизначення клавіатури

en: Keyboard detection starting. You will be asked a series of questions about your keyboard. Press escape at any time to go back to the previous screen.
uk: Розпочато визначення клавіатури. Програма задасть вам декілька питань щодо вашої клавіатури. Ви можете будь-коли натиснути клавішу Esc, щоб повернутися до попередньої сторінки.

en: Keyboard auto detection completed.
    
    Your keyboard was detected as:
uk: Завершено автоматичне визначення клавіатури.
    
    Виявлено таку клавіатуру:

en: 
    If this is correct, select Done on the next screen. If not you can select another layout or run the automated detection again.
uk: 
    Якщо це правильно, натисніть кнопку «Виконано» на наступній сторінці. Якщо сталася помилка, ви можете вибрати іншу розкладку або знову запустити засіб автоматичного визначення.

en: Layout
uk: Розкладка

en: Variant
uk: Варіант

en: Please press one of the following keys:
uk: Будь ласка, натисніть одну з таких клавіш:

en: Input was not recognized, try again
uk: Не розпізнано введені дані, повторіть спробу

en: Is the following key present on your keyboard?
uk: Чи є вказана нижче клавіша на вашій клавіатурі?

en: You will need a way to toggle the keyboard between the national layout and the standard Latin layout.
    
    Right Alt or Caps Lock keys are often chosen for ergonomic reasons (in the latter case, use the combination Shift+Caps Lock for normal Caps toggle). Alt+Shift is also a popular combination; it will however lose its usual behavior in Emacs and other programs that use it for specific needs.
    
    Not all listed keys are present on all keyboards.
uk: Вам знадобляться клавіші-перемикачі для перемикання між розкладкою рідної для вас мови і стандартною латинською розкладкою.
    
    З ергономічних міркувань часто вибирають правий Alt або Caps Lock (у другому випадку для звичайного вмикання верхнього регістру літер використовується комбінація Shift+Caps Lock). Крім того, популярною комбінацією є Alt+Shift. Втім, нею не можна скористатися у Emacs та інших програмах, де її використовують для особливих потреб.
    
    Клавіші з наведеного списку не обов'язково є на кожній клавіатурі.

en: Right Alt (AltGr)
uk: Правий Alt (AltGr)

en: Right Control
uk: Правий Ctrl

en: Right Shift
uk: Правий Shift

en: Right Logo key
uk: Права клавіша з віконцем

en: Menu key
uk: Клавіша Menu

en: Control+Shift
uk: Ctrl+Shift

en: Control+Alt
uk: Ctrl+Alt

en: Left Control+Left Shift
uk: Лівий Ctrl+Лівий Shift

en: Left Alt
uk: Лівий Alt

en: Left Control
uk: Лівий Ctrl

en: Left Shift
uk: Лівий Shift

en: Left Logo key
uk: Ліва клавіша з віконцем

en: Scroll Lock key
uk: Клавіша Scroll Lock

en: No toggling
uk: Без перемикання

en: Shortcut:
uk: Скорочення:

en: Select layout toggle
uk: Виберіть перемикач розкладок

en: Layout:
uk: Розкладка:

en: Variant:
uk: Варіант:

en: Keyboard configuration
uk: Налаштування клавіатури

en: Please select the layout of the keyboard directly attached to the system, if any.
uk: Будь ласка, виберіть розкладку клавіатури, з'єднаної із вашим комп'ютером, якщо така існує.

en: Please select your keyboard layout below, or select "Identify keyboard" to detect your layout automatically.
uk: Будь ласка, виберіть нижче розкладку клавіатури або натисніть кнопку «Визначити клавіатуру», щоб програма спробувала автоматично визначити розкладку.

en: Identify keyboard
uk: Визначити клавіатуру

en: Applying config
uk: Застосовуємо налаштування

en: Mirror address:
uk: Адреса дзеркала:

en: If you use an alternative mirror for Ubuntu, enter its details here.
uk: Якщо ви хочете скористатися альтернативним дзеркалом для Ubuntu, введіть його параметри.

en: If you need to use a HTTP proxy to access the outside world, enter the proxy information here. Otherwise, leave this blank.
    
    The proxy information should be given in the standard form of "http://[[user][:pass]@]host[:port]/".
uk: Якщо для доступу до зовнішньої мережі вам потрібен HTTP-проксі, вкажіть тут його дані. Якщо проксі не потрібен, не заповнюйте це поле.
    
    Дані щодо проксі-сервера слід вказати у стандартній формі: «http://[[користувач][:пароль]@]вузол[:порт]/».

en: Proxy address:
uk: Адреса проксі:

en: If this system requires a proxy to connect to the internet, enter its details here.
uk: Якщо для встановлення з'єднання із інтернетом цій системі слід використовувати проксі, тут ви можете вказати його параметри.

en: Checking for installer update...
uk: Шукаємо оновлення засобу для встановлення...

en: Contacting the snap store to check if a new version of the installer is available.
uk: Встановлюємо зв'язок із крамницею snap для пошуку доступної нової версії засобу для встановлення.

en: Contacting the snap store failed
uk: Не вдалося встановити зв'язок із крамницею snap

en: Contacting the snap store failed:
uk: Не вдалося встановити зв'язок із крамницею snap:

en: Installer update available
uk: Доступне оновлення встановлювача

en: Version {new} of the installer is now available ({current} is currently running).
uk: Доступна версія {new} засобу для встановлення (зараз запущено версію {current}).

en: Downloading update...
uk: Завантаження оновлення ...

en: Please wait while the updated installer is being downloaded. The installer will restart automatically when the download is complete.
uk: Будь ласка, зачекайте, доки буде отримано оновлений засіб для встановлення. Після завершення отримання даних засіб для встановлення буде автоматично перезапущено.

en: Update failed
uk: Спроба оновлення завершилася невдало

en: Downloading and applying the update:
uk: Отримання і застосування оновлення:

en: Continue without updating
uk: Продовжувати без оновлення

en: Try again
uk: Повторити спробу

en: You can read the release notes for each version at:
uk: Ви можете ознайомитися із нотатками щодо випуск для усіх версій тут:

en: If you choose to update, the update will be downloaded and the installation will continue from here.
uk: Якщо ви виберете оновлення, буде отримано оновлену версію, і встановлення продовжиться з цього кроку.

en: Update to the new installer
uk: Оновлення до нового встановлювача

en: just now
uk: щойно

en: minute
uk: хвилина

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: hour
uk: година

en: hours
uk: годин(и)

en: day
uk: день

en: days
uk: дні(в)

en: {amount:2} {unit} ago
uk: {amount:2} {unit} тому

en: LICENSE:
uk: ЛІЦЕНЗУВАННЯ:

en: LAST UPDATED:
uk: ОСТАННЄ ОНОВЛЕННЯ:

en: CHANNEL
uk: КАНАЛ

en: VERSION
uk: ВЕРСІЯ

en: PUBLISHED
uk: ОПРИЛЮДНЕНО

en: CONFINEMENT
uk: СХОВИЩЕ

en: by:
uk: автор:

en: Fetching info for {snap} failed
uk: Не вдалося отримати відомості щодо {snap}

en: Fetching info for {snap}
uk: Отримуємо відомості щодо {snap}

en: Loading server snaps from store, please wait...
uk: Завантажуємо snap сервера з крамниці. Будь ласка, зачекайте...

en: Sorry, loading snaps from the store failed.
uk: Вибачте, не вдалося завантажити snap з крамниці.

en: These are popular snaps in server environments. Select or deselect with SPACE, press ENTER to see more details of the package, publisher and versions available.
uk: Це популярні snap у середовищах серверів. Виберіть або скасуйте вибір за допомогою клавіші пробіл, натисніть ENTER, щоб переглянути подробиці щодо пакунка, його авторів та доступних версій.

en: GitHub Username:
uk: Користувач GitHub:

en: Enter your GitHub username.
uk: Введіть ваше ім'я користувача GitHub.

en: A GitHub username may only contain alphanumeric characters or hyphens.
uk: У імені користувача GitHub можуть бути лише літери, цифри і дефіси.

en: Launchpad Username:
uk: Користувач Launchpad:

en: A Launchpad username may only contain lower-case alphanumeric characters, hyphens, plus, or periods.
uk: У імені користувача Launchpad можуть бути лише літери, цифри, дефіси, символи «плюс» та крапки.

en: Import SSH identity:
uk: Імпортувати профіль SSH:

en: from GitHub
uk: з GitHub

en: from Launchpad
uk: з Launchpad

en: You can import your SSH keys from GitHub or Launchpad.
uk: Ви можете імпортувати ваші ключі SSH з GitHub або Launchpad.

en: This field must not be blank.
uk: Це поле не може бути порожнім.

en: SSH id too long, must be <
uk: Надто довгий ідентифікатор SSH, має бути <

en: A Launchpad username must start with a letter or number. All letters must be lower-case. The characters +, - and . are also allowed after the first character.
uk: Ім'я користувача Launchpad має починатися з літери або цифри. Усі літери мають бути літерами нижнього регістру. Можна також використовувати символи +, - і . після першого символу.

en: A GitHub username may only contain alphanumeric characters or single hyphens, and cannot begin or end with a hyphen.
uk: У імені користувача GitHub можуть бути лише літери, цифри і одинарні дефіси, а також не може починатися і завершуватися дефісом.

en: Install OpenSSH server
uk: Встановити сервер OpenSSH

en: Allow password authentication over SSH
uk: Дозволити розпізнавання за паролем із використанням SSH

en: Fetching SSH keys...
uk: Отримуємо ключі SSH...

en: Confirm SSH keys
uk: Підтвердити ключі SSH

en: Keys with the following fingerprints were fetched. Do you want to use them?
uk: Отримано ключі із вказаними нижче відбитками. Хочете скористатися ними?

en: Confirm SSH key
uk: Підтвердити ключ SSH

en: A key with the following fingerprint was fetched. Do you want to use it?
uk: Було отримано ключ із вказаним нижче відбитком. Хочете скористатися ним?

en: You can choose to install the OpenSSH server package to enable secure remote access to your server.
uk: Ви можете наказати системі встановити пакунок сервера OpenSSH, щоб уможливити захищений віддалений доступ до вашого сервера.

en: 
    Select the language to use for the installer and to be configured in the
    installed system.
uk: 
    Виберіть мову, яку слід використати у засобі для встановлення і налаштувати
    у встановленій системі.

en: Use UP, DOWN and ENTER keys to select your language.
uk: Скористайтеся клавішами ↑, ↓ та ENTER для вибору мови.

en: Help choosing a language
uk: Допомога у виборі мови

note: for translator: failed is a zdev device status
en: failed
uk: помилка

note: for translator: auto is a zdev device status
en: auto
uk: авто

note: for translator: online is a zdev device status
en: online
uk: у мережі

en: No zdev devices found.
uk: Не знайдено жодного пристрою zdev.

en: ID
uk: Ід.

en: ONLINE
uk: У МЕРЕЖІ

en: NAMES
uk: НАЗВИ

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути
