gallery-app - en to ckb translation catalogue (38 entries)

en: Edit album
ckb: ئەلبووم دەستکاریبکە

en: Delete
ckb: بیسڕەوە

en: Cancel
ckb: پاشگه‌زبوونه‌وه‌

en: Default
ckb: بنه‌ڕه‌ت

en: Blue
ckb: شین

en: Green
ckb: سەوز

en: Pattern
ckb: شێواز

en: Red
ckb: سوور

en: Add
ckb: زۆركردن

en: Camera
ckb: کامێرا

en: Yes
ckb: بەڵێ

en: No
ckb: نەخێر

en: Delete album
ckb: ئەلبووم بسڕەوە

en: Delete album + contents
ckb: ئەلبوومەکە بسڕەوە لەگەڵ ناوەرۆکەکەی

en: Add to Album
ckb: زیادی بکە بۆ ئەلبووم

en: Add Photo to Album
ckb: وێنەیەک بۆ ئەلبوومەکە زیاد بکە

en: Loading…
ckb: باردەکات...

en: Albums
ckb: ئەلبوومەکان

en: Events
ckb: رووداوەکان

en: Select
ckb: - هه‌ڵیبژێره‌ -

en: Photos
ckb: وێنەکان

en: Crop
ckb: بڕین.

en: Rotate
ckb: خولاندنەوەی وێنە

en: Undo
ckb: نه‌كردن

en: Redo
ckb: كردنه‌وه

en: Delete a photo
ckb: وێنەکە بسڕەوە

en: Edit
ckb: داستکاریکردن

en: Delete photos
ckb: وێنەکان بسڕەوە

en: Share
ckb: بڵاوکردنەوە

en: Adjust the image automatically
ckb: وێنەکە ڕیک بخە بە خۆکارانە

en: Turn Clockwise
ckb: بەلای هێڵی کاتژمێری خولێکی پێبدە

en: Crop the image
ckb: وێنەکە ببڕە

en: Revert to Original
ckb: بیگەڕێنەوە بۆ شێوەی بنەڕەتی

en: Discard Changes
ckb: گۆڕانکاریەکان پاشەکەوت مەکە

en: Discard all changes
ckb: هەموو گۆرانکاریەکان پاشەکەوت مەکە

en: Confirm
ckb: دڵنیابوون

en: Brightness
ckb: ڕوونی

en: Import
ckb: هێنان
