gallery-app - en to ms translation catalogue (65 entries)

en: Edit album
ms: Sunting album

en: Delete
ms: Padam

en: Cancel
ms: Batal

en: Default
ms: Lalai

en: Blue
ms: Biru

en: Green
ms: Hijau

en: Pattern
ms: Corak

en: Red
ms: Merah

en: Add to album
ms: Tambah ke album

en: Add new album
ms: Tambah album baharu

en: Add
ms: Tambah

en: Camera
ms: Kamera

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Delete album
ms: Padam album

en: Delete album + contents
ms: Padam album + kandungan

en: Add to Album
ms: Tambah ke Album

en: Add Photo to Album
ms: Tambah Foto ke Album

en: Loading…
ms: Memuatkan...

en: Albums
ms: Album

en: Events
ms: Peristiwa

en: Select
ms: Pilih

en: Photos
ms: Foto

en: Crop
ms: Pangkas

en: Rotate
ms: Putar

en: Auto enhance
ms: Pertingkat automatik

en: Undo
ms: Buat Asal

en: Redo
ms: Buat Semula

en: Revert to original
ms: Kembali ke asal

en: Delete a photo
ms: Padam satu foto

en: Edit
ms: Sunting

en: Share photo
ms: Kongsi foto

en: Pause
ms: Jeda

en: Play
ms: Main

en: Gallery
ms: Galeri

en: Delete photos
ms: Padam foto

en: Trash;Erase
ms: Tong Sampah;Padam

en: Share
ms: Kongsi

en: Post;Upload;Attach
ms: Pos;Muat Naik;Lampir

en: Cancel Action;Backstep
ms: Batal Tindakan;Langkah Undur

en: Reapply;Make Again
ms: Laksana Semula;Buat Lagi

en: Auto Enhance
ms: Pertingkat Automatik

en: Adjust the image automatically
ms: Laras imej secara automatik

en: Automatically Adjust Photo
ms: Laras Foto Secara Automatik

en: Turn Clockwise
ms: Putar Ikut Jam

en: Rotate the image clockwise
ms: Putar imej mengikut arah jam

en: Trim;Cut
ms: Kerat;Potong

en: Crop the image
ms: Kerat imej

en: Revert to Original
ms: Kembali Semula ke Asal

en: Discard Changes
ms: Singkir Perubahan

en: Discard all changes
ms: Singkir semua perubahan

en: Exposure
ms: Dedahan

en: Adjust the exposure
ms: Laras dedahan

en: Underexposed;Overexposed
ms: Kurang Dedahan;Lebih Dedahan

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Compensation
ms: Pemampasan

en: Color Balance
ms: Imbangan Warna

en: Adjust color balance
ms: Laras imbangan warna

en: Saturation;Hue
ms: Ketepuan;Rona

en: Brightness
ms: Kecerahan

en: Contrast
ms: Beza Jelas

en: Saturation
ms: Ketepuan

en: Hue
ms: Rona

en: Ubuntu Photo Viewer
ms: Pelihat Foto Ubuntu

en: Browse your photographs
ms: Layar foto anda
