gallery-app - en to my translation catalogue (41 entries)

en: Edit album
my: အယ်လ်ဘမ်အားပြင်ဆင်မည်

en: Delete
my: ဖျက်ရန်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်မည်

en: Default
my: မူလပုံစံ

en: Blue
my: အ​ပြာ

en: Green
my: အစိမ်း

en: Pattern
my: အကွက်ပုံစံ

en: Red
my: အနီ

en: Add to album
my: အယ်လ်ဘမ်သို့ထည့်မည်

en: Add new album
my: အယ်လ်ဘမ်အသစ်ပြုလုပ်မည်

en: Add
my: ပေါင်းထည့်

en: Camera
my: ကင်မရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Delete album
my: အယ်လ်ဘမ်အား ဖျက်မည်

en: Delete album + contents
my: အယ်လ်ဘမ်+ပါသည့်အရာများလည်းဖျက်မည်

en: Add to Album
my: အယ်လ်ဘမ်သို့ ပေါင်းထည့်မည်

en: Add Photo to Album
my: အယ်လ်ဘမ်သို့ ဓါတ်ပုံ ပေါင်းထည့်မည်

en: Loading…
my: ဖွင့်နေသည်

en: Albums
my: အယ်လ်ဘမ်များ

en: Events
my: ပွဲများ

en: Select
my: ရွေးမည်

en: Photos
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Crop
my: ဖြတ်ပါ

en: Rotate
my: လှည့်မည်။

en: Undo
my: နောက်ပြန်

en: Redo
my: ပြန်ပြင်ပါ

en: Revert to original
my: မူလအတိုင်းပြန်ပြောင်းမည်

en: Delete a photo
my: ဓာတ်ပုံတစ်ပုံကိုဖျက်မည်

en: Edit
my: ပြင်ဆင်

en: Share photo
my: ပုံကိုဝေမျှမည်

en: Pause
my: ခဏနား

en: Play
my: ဖွင့်

en: Gallery
my: ဓာတ်ပုံသိမ်းထားသည့်နေရာ

en: Delete photos
my: ဓါတ်ပုံများ ဖျက်မည်

en: Share
my: ဝေမျှ

en: Confirm
my: အတည်ပြုပါ

en: Color Balance
my: အရောင်ချိန်ရန်

en: Brightness
my: အလင်းပမာဏ

en: Import
my: ထည့်သွင်း

en: Browse your photographs
my: သင့်ဓာတ်ပုံများကိုရှာမည်
