content-hub - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Apps
az: Tətbiqetmələr

en: Devices
az: Cihazlar

en: Cancel
az: İmtina

en: Download Complete
az: Endirilmə Tamamlandı

en: Open
az: Aç
