content-hub - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Choose from
fa: گزیدن از

en: Open with
fa: گشودن با

en: Share to
fa: اشتراک گذاری به

en: Apps
fa: اپ‌ها

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
fa: متأسّفیم، در حال حاضر هیچ اپی که بتواند این نوع محتوا را فراهم کند نصب نشده است.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
fa: متأسّفیم، در حال حاضر هیچ اپی که بتواند این نوع محتوا را مدیریت کند نصب نشده است.

en: Devices
fa: ‌دستگاه‌ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Transfer in progress
fa: جابه‌جایی در حال انجام

en: Download Complete
fa: بارگیری پایان یافت

en: Open
fa: گشودن

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Download Failed
fa: بارگیری شکست خورد
