libusermetrics - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Could not open database
pl: Błąd otwarcia bazy danych

en: Unable to register user metrics service on DBus
pl: Błąd rejestracji usługi metryk w DBus

en: Unable to unregister user metrics service on DBus
pl: Błąd wyrejestrowania usługi metryk z DBus

en: Could not register user data object with DBus
pl: Błąd rejestracji obiektu danych użytkownika w DBus

en: Unknown data source
pl: Nieznane źródło danych

en: Attempt to create data set owned by another user
pl: Próba utworzenia zestawu danych innego użytkownika

en: Could not locate user data
pl: Nie znaleziono danych użytkownika

en: Attempt to create data set owned by another application
pl: Próba utworzenia zestawu danych innej aplikacji

en: Data set query failed
pl: Błąd zapytania danych

en: Could not save data set
pl: Błąd zapisu zestawu danych

en: New data set could not be found
pl: Nie znaleziono nowego zestawu danych

en: Could not save data source
pl: Błąd zapisywania źródła danych

en: Attempt to update data owned by another user
pl: Próba aktualizacji danych innego użytkownika

en: Attempt to update data owned by another application
pl: Próba aktualizacji danych innej aplikacji

en: Attempt to increment data owned by another user
pl: Próba inkrementacji danych innego użytkownika

en: Attempt to increment data owned by another application
pl: Próba inkrementacji danych innej aplikacji

en: Unable to register user metrics object on DBus
pl: Błąd rejestracji obiektu metryk w DBus

en: Data source query failed
pl: Błąd zapytania źródła danych

en: Attempt to create user data owned by another user
pl: Próba zapisania danych dla innego użytkownika

en: User data query failed
pl: Błąd zapytania danych użytkownika

en: Could not save user data
pl: Błąd zapisu danych użytkownika

en: Usage:
pl: Użycie:

en: Failed to connect to metrics service:
pl: Błąd połączenia z serwisem metryk:

en: Failed to register user metric:
pl: Błąd rejestracji metryki użytkownika:

en: Failed to increment metric:
pl: Błąd inkrementacji metryki:

en: Failed to update metric:
pl: Błąd aktualizacji metryki:

en: No data sources available
pl: Źródła danych niedostnępne

en: Data source not found
pl: Źródło danych niedostępne

en: No data for today
pl: Brak danych dla dzisiejszego dnia

en: Cannot open XML file '%1' for reading
pl: Nie można otworzyć i odczytać pliku XML '%1'
