messaging-app - en to aa translation catalogue (63 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
aa[0]: %1 saaqatih seeco
aa[1]: %1 saaqatih seeco

en: %1 minute call | %1 minutes call
aa[0]: %1 minitih seeco
aa[1]: %1 minitih seeco

en: %1 second call | %1 seconds call
aa[0]: %1 nammayyeh seeco
aa[1]: %1 nammayyeh seeco

en: Accepted
aa: Oggoleh

en: Add
aa: Osis

en: Add recipient
aa: Hirge edde osis

en: All
aa: Inkih

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
aa[0]: Xakabuh: %1 axxoowu
aa[1]: Xakabitteh: %1 axxoowu

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
aa[0]: Xakabuh: %1 kiba
aa[1]: Xakabitteh: %1 kiba

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
aa[0]: Xakabuh: %1 muuci
aa[1]: Xakabitteh: %1 muuci

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
aa[0]: Xakabuh: %1 viidiyo
aa[1]: Xakabitteh: %1 viidiyo

en: Audio attachment not supported
aa: Obbâ xakabu ma quuka

en: Call
aa: Seeco

en: Cancel
aa: Bayis

en: Close
aa: Alif

en: Contact
aa: Axxoowu

en: Copy
aa: Korraaqis

en: Delete
aa: Dug

en: Deleted
aa: Duugumteh

en: Don't ask again
aa: Kaadu m'esserin

en: Edit
aa: Faku

en: Failed
aa: Makkinna

en: Failed!
aa: Makkinna!

en: Favorites
aa: Assakoot

en: File type not supported
aa: A qaynatih kiba ma quuka

en: From
aa: -ik

en: Got it
aa: Geeh

en: Group
aa: Horta

en: Group (%1)
aa: Horta (%1)

en: Image Preview
aa: Muucik afammabla

en: Info
aa: Xaagu

en: Message info
aa: Xaagi farmo

en: Messages
aa: Farmooma

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
aa: Farmooma;SMS;MMS;Kawsenti Farmooma; Kawsenta

en: Messaging
aa: Farrim

en: Messaging App
aa: Farrim Abna

en: Messaging application
aa: Farrim abnisso

en: Myself
aa: Innih

en: New Message
aa: Qusba Farmo

en: No
aa: Maleey

en: No SIM card selected
aa: Dooren SIM karti mayan

en: No network
aa: Retta matan

en: Ok
aa: Hayya

en: Read
aa: Kawis

en: Received
aa: Hirged

en: Remove
aa: Kal

en: Retry
aa: Qagis

en: SIM Card is locked
aa: SIM Karti  Koflimed

en: Save
aa: Taagis

en: Search
aa: Goranto

en: Search...
aa: Gorris...

en: Sent
aa: Rub

en: Settings
aa: Massosu

en: Share
aa: Kurut

en: Status
aa: Caddabna

en: Swipe to delete
aa: Dugtuh uysuttuc

en: To
aa: Fan

en: To:
aa: Akah:

en: Today
aa: Asaaku

en: Type
aa: Qaynata

en: Unknown
aa: Iginnoh

en: Yes
aa: Yeey

en: Yesterday
aa: Kimaala
