messaging-app - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
bg[0]: %1 часово повикване
bg[1]: %1 часово повикване

en: %1 minute call | %1 minutes call
bg[0]: %1 минутно повикване
bg[1]: %1 минутно повикване

en: %1 second call | %1 seconds call
bg[0]: %1 секундно повикване
bg[1]: %1 секундно повикване

en: Call
bg: Повикване

en: Contact
bg: Контакт

en: New Message
bg: Ново съобщение

en: Today
bg: Днес

en: Write a message...
bg: Напише съобщение...

en: Yesterday
bg: Вчера
