messaging-app - en to cs translation catalogue (80 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
cs[0]: %1 hodina volání
cs[1]: %1 hodiny volání
cs[2]: %1 hodin volání

en: %1 minute call | %1 minutes call
cs[0]: %1 minuta volání
cs[1]: %1 minuty volání
cs[2]: %1 minut volání

en: %1 second call | %1 seconds call
cs[0]: %1 sekunda volání
cs[1]: %1 sekundy volání
cs[2]: %1 sekund volání

en: Accepted
cs: Přijato

en: Add
cs: Přidat

en: Add recipient
cs: Přidat příjemce

en: All
cs: Všechno

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
cs[0]: Přiložit: %1 kontakt
cs[1]: Přiložit: %1 kontakty
cs[2]: Přiložit: %1 kontaktů

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
cs[0]: Přiložit: %1 soubor
cs[1]: Přiložit: %1 soubory
cs[2]: Přiložit: %1 souborů

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
cs[0]: Přiložit: %1 obrazek
cs[1]: Přiložit: %1 obrazky
cs[2]: Přiložit: %1 obrazků

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
cs[0]: Přiložit: %1 video
cs[1]: Přiložit: %1 videa
cs[2]: Přiložit: %1 videí

en: Audio attachment not supported
cs: Přiložený audio soubor není podporován

en: Call
cs: Volání

en: Cancel
cs: Zrušit

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
cs: Změnit všechny zprávy spojené s %1?

en: Close
cs: Zavřít

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
cs: Potáhněte prstem ze spodu obrazovky pro vytvoření nové textové zprávy.

en: Contact
cs: Kontakt

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Delivered
cs: Doručeno

en: Don't ask again
cs: Neptat se znovu

en: Edit
cs: Upravit

en: Enable MMS group chat
cs: Povolit skupinový MMS chat

en: Failed
cs: Chyba

en: Failed!
cs: Chyba!

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: File type not supported
cs: Soubor není podporován

en: From
cs: Od

en: Got it
cs: Hotovo

en: Group
cs: Skupina

en: Group (%1)
cs: Skupina (%1)

en: Image Preview
cs: Náhled obrázku

en: Message info
cs: Informace zprávy

en: Messages
cs: Zprávy

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
cs: Zprávy;SMS;MMS;Textové Zprávy;Text

en: Messaging
cs: Zprávy

en: Messaging App
cs: Aplikace zpráv

en: Messaging application
cs: Aplikace zpráv

en: Missing message data
cs: Chybí data zpráv

en: Myself
cs: Já

en: New Message
cs: Nová zpráva

en: No
cs: Ne

en: No SIM card selected
cs: Nebyla zvolena SIM karta

en: No network
cs: Žádná síť

en: Pending
cs: Čeká

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
cs: Prosím, odemkněte vaši SIM kartu pro možnost volání či zasílání zpráv. Učiňte tak buď pomocí aplikace Network Indicator, nacházejícího se na horní ploše displeje, či navštivte <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.

en: Read
cs: Číst

en: Received
cs: Doručené

en: Remove
cs: Odstranit

en: Retry
cs: Znovu

en: SIM Card is locked
cs: SIM karta je zamčená

en: Save
cs: Uložit

en: Search
cs: Hledat

en: Search...
cs: Hledat...

en: Sent
cs: Odesláno

en: Settings
cs: Nastavení

en: Share
cs: Sdílet

en: Status
cs: Stav

en: Swipe to delete
cs: Smazat přetáhnutím

en: Swipe to reveal actions
cs: Přetáhněte k zjištění akce

en: Temporarily Failed
cs: Dočasně selhalo.

en: Text message copied to clipboard
cs: Textová zpráva zkopírována do schránky

en: There is currently no network on %1
cs: V současné době není dostupná síť na %1

en: There is currently no network.
cs: V současné době není dostupná síť.

en: To
cs: Komu

en: To:
cs: Komu:

en: Today
cs: Dnes

en: Type
cs: Druh

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unknown contact
cs: Neznámý kontakt

en: Video Preview
cs: Náhled videa

en: Video attachment not supported
cs: Video soubor není podporován

en: Welcome to your Ubuntu messaging app.
cs: Vítejte v aplikaci Ubuntu zpráv.

en: Write a message...
cs: Napsat zprávu...

en: Yes
cs: Ano

en: Yesterday
cs: Včera

en: You need to select a SIM card
cs: Není zapotřebí zvolit SIM kartu

en: You switched to %1 @ %2
cs: Přepnuli jste %1 @ %2
