messaging-app - en to eu translation catalogue (102 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
eu[0]: ordu %1eko deia
eu[1]: %1 orduko deia

en: %1 minute call | %1 minutes call
eu[0]: minutu %1eko deia
eu[1]: %1 minutuko deia

en: %1 second call | %1 seconds call
eu[0]: segundo %1eko deia
eu[1]: %1 segundoko deia

en: Accepted
eu: Onartuta

en: Add
eu: Gehitu

en: Add recipient
eu: Gehitu hartzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
eu[0]: Eranskina: %1 audio klipa
eu[1]: Eranskinak: %1 audio klipak

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
eu[0]: Eranskina: kontaktu %1
eu[1]: Eranskinak: %1 kontaktu

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
eu[0]: Eranskina: fitxategi %1
eu[1]: Eranskinak: %1 fitxategi

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
eu[0]: Eranskina: irudi %1
eu[1]: Eranskinak: %1 irudi

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
eu[0]: Eranskina: bideo %1
eu[1]: Eranskinak: %1 bideo

en: Audio attachment not supported
eu: Audio-eranskina ez dago onartua

en: Away
eu: Kanpoan

en: Back
eu: Atzera

en: Busy
eu: Lanpetuta

en: Call
eu: Deitu

en: Cancel
eu: Utzi

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
eu: Aldatu mezularitzako asoziazio guztiak %1(e)ra?

en: Close
eu: Itxi

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
eu: Idatzi mezu berri bat hatza pantailaren behealdetik gorantz pasaz.

en: Contact
eu: Kontaktua

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Deleted
eu: Ezabatuta

en: Delivered
eu: Bidalita

en: Don't ask again
eu: Ez galdetu berriro

en: Don't show again
eu: Ez erakutsi berriro

en: Edit
eu: Editatu

en: Enable MMS group chat
eu: Gaitu taldeko MMS txata

en: Failed
eu: Huts egin du

en: Failed!
eu: Hutseginda!

en: Favorites
eu: Gogokoak

en: File size warning
eu: Fitxategi tamaina abisua

en: File type not supported
eu: Fitxategi mota ez dago onartuta

en: From
eu: Nork

en: Got it
eu: Ulertuta

en: Group
eu: Taldea

en: Group (%1)
eu: Taldea (%1)

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
eu: Zure SIMa editatu nahi baduzu eta mugikorraren beste ezarpenak, mesedez <a href="system_settings">Sistemaren ezarpenak</a> bisitatu.

en: Image
eu: Irudia

en: Image Preview
eu: Irudiaren aurrebista

en: Info
eu: Informazioa

en: MMS
eu: MMSa

en: Message info
eu: Mezuaren informazioa

en: Messages
eu: Mezuak

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
eu: Mezuak;SMSak;MMSak;Testu-mezuak;Testua

en: Messaging
eu: Mezularitza

en: Messaging App
eu: Mezularitza aplikazioa

en: Messaging application
eu: Mezularitza aplikazioa

en: Missing message data
eu: Mezuaren datuak faltan

en: Myself
eu: Ni

en: New Message
eu: Mezu berria

en: New message
eu: Mezu berria

en: No
eu: Ez

en: No SIM card selected
eu: Ez da SIM txartelik hautatu

en: No network
eu: Sarerik ez

en: No permission to access microphone
eu: Mikrofonora sartezko baimenik gabe

en: Offline
eu: Lineaz kanpo

en: Ok
eu: Ados

en: Online
eu: Linean

en: Pending
eu: Burutzeke

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
eu: Mesedez <a href="system_settings">Sistemaren Ezarpenak &gt; Segurtasuna &amp; Priibatutasuna</a> arloan sartzeko baimena eman.

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
eu: Desblokeatu SIM txartela deitzeko edo mezu bat bidaltzeko. SIM txartela desblokeatzeko Sare-adierazlea erabil dezakezu, pantailaren goialdean, edo bestela <a href="system_settings">Sistemaren ezarpenak &gt; Segurtasuna eta pribatutasuna</a> bisitatu.

en: Read
eu: Irakurrita

en: Received
eu: Jasota

en: Remove
eu: Kendu

en: Retry
eu: Saiatu berriz

en: SIM Card is locked
eu: SIM txartela blokeatuta dago

en: SMS
eu: SMSa

en: Save
eu: Gorde

en: Search
eu: Bilatu

en: Search...
eu: Bilatu...

en: Sent
eu: Noiz

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Share
eu: Partekatu

en: Status
eu: Egoera

en: Swipe to delete
eu: Pasa hatza ezabatzeko

en: Swipe to reveal actions
eu: Pasa hatza ekintzak erakusteko

en: Temporarily Failed
eu: Behin behinean huts egin du

en: Text message copied to clipboard
eu: Testu-mezua arbelera kopiatu da

en: There is currently no network on %1
eu: Une honetan ez dago sarerik %1(e)n

en: There is currently no network.
eu: Une honetan ez dago sarerik.

en: To
eu: Nori

en: To:
eu: Nori:

en: Today
eu: Gaur

en: Type
eu: Mota

en: Typing..
eu: Idazten...

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Unknown contact
eu: Kontaktu ezezaguna

en: Video
eu: Bideoa

en: Video Preview
eu: Bideoaren aurrebista

en: Video attachment not supported
eu: Bideo-eranskina ez dago onartuta

en: Welcome to your Messaging app!
eu: Ongi etorria zure Messaging aplikaziora!

en: Welcome to your Ubuntu messaging app.
eu: Ongi etorri Ubunturen mezularitza-aplikaziora.

en: Write a message...
eu: Idatzi mezua...

en: Yes
eu: Bai

en: Yesterday
eu: Atzo

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
eu: Fitxategi handiak (300Kb baino handiagoak) bidaltzen ari zara. Agian eragile batzuk ez dira gai izango haiek bidaltzeko.

en: You have to press and hold the record icon
eu: Grabatze botoia sakatu eta eutsi behar duzu

en: You need to select a SIM card
eu: SIM txartel bat hautatu behar duzu

en: You switched to %1 @ %2
eu: %1 txartelera aldatu duzu %2(e)an
