messaging-app - en to he translation catalogue (20 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
he[0]: שיחה של שעה %1
he[1]: שיחה של %1 שעות

en: %1 minute call | %1 minutes call
he[0]: שיחה של דקה %1
he[1]: שיחה של %1 דקות

en: %1 second call | %1 seconds call
he[0]: שיחה של שנייה %1
he[1]: שיחה של %1 שניות

en: Add
he: הוספה

en: Add recipient
he: הוספת נמען

en: All
he: הכול

en: Call
he: להתקשר

en: Cancel
he: ביטול

en: Close
he: סגירה

en: Contact
he: איש קשר

en: Copy
he: העתקה

en: Failed
he: נכשלה

en: Image Preview
he: תצוגה מקדימה של תמונה

en: New Message
he: הודעה חדשה

en: Save
he: שמירה

en: Share
he: שיתוף

en: Today
he: היום

en: Video Preview
he: תצוגה מקדימה של סרטון

en: Write a message...
he: כתיבת הודעה…

en: Yesterday
he: אתמול
