messaging-app - en to nl translation catalogue (101 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
nl[0]: gesprek van %1 uur
nl[1]: gesprek van %1 uur

en: %1 minute call | %1 minutes call
nl[0]: gesprek van %1 minuut
nl[1]: gesprek van %1 minuten

en: %1 second call | %1 seconds call
nl[0]: gesprek van %1 seconde
nl[1]: gesprek van %1 seconden

en: <<< Swipe to cancel
nl: <<< Veeg om te annuleren

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add recipient
nl: Ontvanger toevoegen

en: All
nl: Alle

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
nl[0]: Bijlage: %1 audiofragment
nl[1]: Bijlagen: %1 audiofragmenten

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
nl[0]: Bijlage: %1 contact
nl[1]: Bijlages: %1 contacten

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
nl[0]: Bijlage: %1 bestand
nl[1]: Bijlages: %1 bestanden

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
nl[0]: Bijlage: %1 afbeelding
nl[1]: Bijlages: %1 afbeeldingen

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
nl[0]: Bijlage: %1 video
nl[1]: Bijlages: %1 video´s

en: Audio attachment not supported
nl: Audiobijlage wordt niet ondersteund

en: Away
nl: Afwezig

en: Back
nl: Terug

en: Busy
nl: Bezig

en: Call
nl: Bellen

en: Cancel
nl: Annuleren

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
nl: Alle berichtassociaties overzetten naar %1?

en: Close
nl: Sluiten

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
nl: Start een nieuw bericht door omhoog te vegen vanaf onderaan het scherm.

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Delivered
nl: Afgeleverd

en: Don't ask again
nl: Niet meer vragen

en: Don't show again
nl: Niet meer tonen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Enable MMS group chat
nl: MMS groeps-chat inschakelen

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed to send the message
nl: Sturen van bericht mislukt

en: Failed!
nl: Mislukt!

en: Favorites
nl: Favorieten

en: File size warning
nl: Bestandsgrootte-waarschuwing

en: File type not supported
nl: Bestandstype wordt niet ondersteund

en: Forward
nl: Doorsturen

en: From
nl: Van

en: Got it
nl: Begrepen

en: Group
nl: Groep

en: Group (%1)
nl: Groep (%1)

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
nl: Ga naar <a href="system_settings">Systeeminstellingen</a> als u uw SIM-kaart en andere mobiele instellingen wilt wijzigen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Preview
nl: Afbeeldingsvoorbeeld

en: It is not possible to send messages in flight mode
nl: U kunt geen berichten sturen in de vliegtuigstand

en: It is not possible to send the message
nl: Het bericht kan niet verstuurd worden

en: Message info
nl: Berichtinfo

en: Messages
nl: Berichten

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
nl: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text;Berichten;Tekstberichten;Tekst

en: Messaging
nl: Berichten

en: Messaging App
nl: Berichtenapp

en: Messaging application
nl: Berichtenapplicatie

en: Missing message data
nl: Berichtgegevens ontbreken

en: Myself
nl: Mezelf

en: New Message
nl: Nieuw bericht

en: New message
nl: Nieuw bericht

en: No
nl: Nee

en: No SIM card
nl: Geen SIM-kaart

en: No SIM card selected
nl: Geen simkaart geselecteerd

en: No network
nl: Geen netwerk

en: No permission to access microphone
nl: Toegang tot microfoon geweigerd

en: Pending
nl: In afwachting

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
nl: Gelieve toegang te verlenen in <a href="system_settings">Systeeminstellingen &gt; Beveiliging &amp; Privacy</a>.

en: Please insert a SIM card and try again.
nl: Plaats een SIM-kaart en probeer het opnieuw.

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
nl: U dient uw simkaart te deblokkeren om te kunnen bellen of een bericht te sturen. U kunt uw simkaart deblokkeren via het netwerkmenu bovenin in het scherm of door naar <a href="system_settings">Systeeminstellingen &gt; Beveiliging &amp; Privacy</a> te gaan.

en: Read
nl: Gelezen

en: Received
nl: Ontvangen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: SIM Card is locked
nl: Simkaart is geblokkeerd

en: SMS
nl: Sms

en: Save
nl: Opslaan

en: Search
nl: Zoeken

en: Search...
nl: Zoeken…

en: Sent
nl: Verzonden

en: Settings
nl: Instellingen

en: Share
nl: Delen

en: Swipe to delete
nl: Veeg om te verwijderen

en: Swipe to reveal actions
nl: Veeg om functies weer te geven

en: Temporarily Failed
nl: Tijdelijk mislukt

en: Text message copied to clipboard
nl: Tekstbericht gekopieerd naar klembord

en: There is currently no network on %1
nl: Er is momenteel geen netwerk op %1

en: There is currently no network.
nl: Er is momenteel geen netwerk.

en: To
nl: Aan

en: To:
nl: Aan:

en: Today
nl: Vandaag

en: Typing..
nl: Bezig met typen…

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown contact
nl: Onbekend contact

en: Video Preview
nl: Videovoorbeeld

en: Video attachment not supported
nl: Videobijlage wordt niet ondersteund

en: Welcome to your Messaging app!
nl: Welkom bij uw berichtenapp!

en: Welcome to your Ubuntu messaging app.
nl: Welkom bij uw Ubuntu berichten-app.

en: Write a message...
nl: Een bericht schrijven…

en: Yes
nl: Ja

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
nl: U probeert grote bestanden (meer dan 300Kb) te versturen. Sommige operators kunnen die mogelijk niet versturen.

en: You have to disable flight mode
nl: U dient de vliegtuigstand uit te schakelen

en: You have to press and hold the record icon
nl: U dient het opnamepictogram in te drukken en vast te houden

en: You need to select a SIM card
nl: U moet een simkaart selecteren

en: You switched to %1 @ %2
nl: U bent gewisseld naar %1 @ %2
