messaging-app - en to pl translation catalogue (108 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
pl[0]: %1 godzina rozmowy
pl[1]: %1 godziny rozmowy
pl[2]: %1 godzin rozmowy

en: %1 minute call | %1 minutes call
pl[0]: %1 minuta rozmowy
pl[1]: %1 minuty rozmowy
pl[2]: %1 minut rozmowy

en: %1 second call | %1 seconds call
pl[0]: %1 sekunda rozmowy
pl[1]: %1 sekundy rozmowy
pl[2]: %1 sekund rozmowy

en: <<< Swipe to cancel
pl: <<< Przesuń, aby anulować

en: Accepted
pl: Zaakceptowano

en: Add
pl: Dodaj

en: Add recipient
pl: Dodaj odbiorcę

en: All
pl: Wszystko

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
pl[0]: Załącznik: %1 wiadomość głosowa
pl[1]: Załączniki: %1 wiadomości głosowe
pl[2]: Załączniki: %1 wiadomości głosowych

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
pl[0]: Załącznik: %1 kontakt
pl[1]: Załączniki: %1 kontakty
pl[2]: Załączniki: %1 kontaktów

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
pl[0]: Załącznik: %1 plik
pl[1]: Załączniki: %1 pliki
pl[2]: Załączniki: %1 plików

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
pl[0]: Załącznik: %1 obraz
pl[1]: Załączniki: %1 obrazy
pl[2]: Załączniki: %1 obrazów

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
pl[0]: Załącznik: %1 film
pl[1]: Załączniki: %1 filmy
pl[2]: Załączniki: %1 filmów

en: Audio attachment not supported
pl: Załączniki dźwiękowe nie są obsługiwane

en: Away
pl: Zaraz wracam

en: Back
pl: Powrót

en: Busy
pl: Zajęty

en: Call
pl: Połączenie

en: Cancel
pl: Anuluj

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
pl: Czy zmienić wszystkie powiązania wiadomości dla %1?

en: Close
pl: Zamknij

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
pl: Utwórz nową wiadomość przeciągając palcem z dołu ekranu.

en: Contact
pl: Kontakt

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Delete
pl: Usuń

en: Deleted
pl: Usunięto

en: Delivered
pl: Dostarczono

en: Don't ask again
pl: Nie pytaj ponownie

en: Don't show again
pl: Nie pokazuj ponownie

en: Edit
pl: Edycja

en: Enable MMS group chat
pl: Włącz czat grupowy MMS

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Failed to send the message
pl: Nie udało się wysłać wiadomości

en: Failed!
pl: Niepowodzenie!

en: Favorites
pl: Ulubione

en: File size warning
pl: Ostrzeżenie o wielkości pliku

en: File type not supported
pl: Nieobsługiwany typ plików

en: Forward
pl: Przekaż

en: From
pl: Od

en: Got it
pl: Rozumiem

en: Group
pl: Grupa

en: Group (%1)
pl: Osób w grupie: (%1)

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
pl: Jeśli chcesz zmienić swoją kartę SIM i inne preferencje połączeń mobilnych, prosimy odwiedzić <a href="system_settings">Ustawienia systemowe</a>.

en: Image
pl: Obraz

en: Image Preview
pl: Podgląd obrazu

en: Info
pl: Informacje

en: It is not possible to send messages in flight mode
pl: Znajdujesz się w trybie samolotowym. Nie można wysłać wiadomości

en: It is not possible to send the message
pl: Nie można wysłać wiadomości

en: Message info
pl: Szczegóły wiadomości

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
pl: Wiadomości;SMS;MMS;Wiadomość tekstowa;Tekst

en: Messaging
pl: Wiadomości

en: Messaging App
pl: Wiadomości

en: Messaging application
pl: Menedżer wiadomości

en: Missing message data
pl: Brak części wiadomości

en: Myself
pl: Ja

en: New Message
pl: Nowa wiadomość

en: New message
pl: Nowa wiadomość

en: No
pl: Nie

en: No SIM card
pl: Brak karty SIM

en: No SIM card selected
pl: Nie wybrano karty SIM

en: No network
pl: Brak sieci

en: No permission to access microphone
pl: Brak uprawnień do używania mikrofonu

en: Offline
pl: Rozłączony

en: Ok
pl: OK

en: Online
pl: Połączony

en: Pending
pl: Oczekiwanie

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
pl: Prosimy przyznać dostęp w <a href="system_settings">Ustawienia systemowe &gt; Bezpieczeństwo &amp; Prywatność</a>.

en: Please insert a SIM card and try again.
pl: Włóż kartę SIM i sprubój ponownie

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
pl: Aby wykonywać połączenia i wysyłać wiadomości, odblokuj kartę SIM. Można tego dokonać za pomocą ikony sieci u góry wyświetlacza lub w menu <a href="system_settings">Ustawienia systemowe &gt; Zabezpieczenia &amp; Prywatność</a>.

en: Read
pl: Przeczytane

en: Received
pl: Odebrane

en: Remove
pl: Usuń

en: Retry
pl: Spróbuj ponownie

en: SIM Card is locked
pl: Karta SIM jest zablokowana

en: Save
pl: Zapisz

en: Search
pl: Szukaj

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Sent
pl: Wysłane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Share
pl: Udostępnij

en: Status
pl: Stan

en: Swipe to delete
pl: Przeciągnij, aby skasować

en: Swipe to reveal actions
pl: Przeciągnij, aby wyświetlić dostępne opcje

en: Temporarily Failed
pl: W tej chwili nie udało się wykonać operacji

en: Text message copied to clipboard
pl: Wiadomość skopiowana do schowka

en: There is currently no network on %1
pl: Brak zasięgu sieci dla %1

en: There is currently no network.
pl: Brak połączenia z siecią.

en: To
pl: Do

en: To:
pl: Do:

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Type
pl: Typ

en: Typing..
pl: Pisze...

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown contact
pl: Nieznany kontakt

en: Video
pl: Wideo

en: Video Preview
pl: Podgląd obrazu

en: Video attachment not supported
pl: Załączniki wideo nie są obsługiwane

en: Welcome to your Messaging app!
pl: Witaj w programie Wiadomości!

en: Welcome to your Ubuntu messaging app.
pl: Witaj w programie komunikatora Ubuntu.

en: Write a message...
pl: Napisz wiadomość...

en: Yes
pl: Tak

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
pl: Próbujesz przesłać duży plik (ponad 300 Kb). Niektórzy operatorzy mogą nie być w stanie go przesłać.

en: You have to disable flight mode
pl: Wyłącz tryb samolotowy

en: You have to press and hold the record icon
pl: Musisz kliknąć i przytrzymać ikonę nagrywania

en: You need to select a SIM card
pl: Należy wybrać kartę SIM

en: You switched to %1 @ %2
pl: Przełączono na %1 @ %2
