messaging-app - en to sk translation catalogue (104 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
sk[0]: %1 hodinový hovor
sk[1]: %1 hodinový hovor
sk[2]: %1 hodinový hovor

en: %1 minute call | %1 minutes call
sk[0]: %1 minútový hovor
sk[1]: %1 minútový hovor
sk[2]: %1 minútový hovor

en: %1 second call | %1 seconds call
sk[0]: %1 sekundový hovor
sk[1]: %1 sekundový hovor
sk[2]: %1 sekundový hovor

en: <<< Swipe to cancel
sk: <<< Potiahnuť pre zrušenie

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Add
sk: Pridať

en: Add recipient
sk: Pridať príjemcu

en: All
sk: Všetko

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
sk[0]: Príloha: %1 audio klipov
sk[1]: Príloha: %1 audio klip
sk[2]: Príloha: %1 audio klipy

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
sk[0]: Príloha: %1 kontaktov
sk[1]: Príloha: %1 kontakt
sk[2]: Príloha: %1 kontakty

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
sk[0]: Príloha: %1 súborov
sk[1]: Príloha: %1 súbor
sk[2]: Príloha: %1 súbory

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
sk[0]: Príloha: %1 obrázkov
sk[1]: Príloha: %1 obrázok
sk[2]: Príloha: %1 obrázky

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
sk[0]: Príloha: %1 videí
sk[1]: Príloha: %1 video
sk[2]: Príloha: %1 videá

en: Audio attachment not supported
sk: Audio príloha nie je podporovaná

en: Away
sk: Preč

en: Back
sk: Naspäť

en: Busy
sk: Zaneprázdnený

en: Call
sk: Hovor

en: Cancel
sk: Zrušiť

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
sk: Zmeniť všetky asociácie správ na %1?

en: Close
sk: Zavrieť

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
sk: Pre napísanie novej správy potiahnite hore od spodnej časti obrazovky.

en: Contact
sk: Kontakt

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Delete
sk: Vymazať

en: Deleted
sk: Vymazané

en: Delivered
sk: Doručené

en: Don't ask again
sk: Nepýtať sa znova

en: Don't show again
sk: Znova nezobrazovať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Enable MMS group chat
sk: Povoliť skupinové MMS

en: Failed
sk: Zlyhalo

en: Failed to send the message
sk: Odosielanie správy zlyhalo

en: Failed!
sk: Zlyhalo!

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: File size warning
sk: Varovanie veľkosti súboru

en: File type not supported
sk: Typ súboru nie je podporovaný

en: Forward
sk: Preposlať

en: From
sk: Od

en: Got it
sk: Mám to

en: Group
sk: Skupina

en: Group (%1)
sk: Skupina (%1)

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
sk: Ak chcete upraviť kartu SIM a ďalšie mobilné nastavenia, navštívte <a href="system_settings">Systémové nastavenia</a>.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Preview
sk: Náhľad obrázku

en: It is not possible to send messages in flight mode
sk: V režime Lietadlo nie je možné odosielať správy

en: It is not possible to send the message
sk: Nie je možné odoslať správu

en: Message info
sk: Info o správe

en: Messages
sk: Správy

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
sk: Správy;SMS;MMS;Textová správa;Text

en: Messaging
sk: Správy

en: Messaging App
sk: Aplikácia Správy

en: Messaging application
sk: Aplikácia Správy

en: Missing message data
sk: Chýbajúce dáta správy

en: Myself
sk: Ja

en: New Message
sk: Nová správa

en: New message
sk: Nová správa

en: No
sk: Nie

en: No SIM card
sk: Žiadna SIM karta

en: No SIM card selected
sk: Nie je vybraná žiadna SIM karta

en: No network
sk: Žiadna sieť

en: No permission to access microphone
sk: Žiadne oprávnenia pre prístup k mikrofónu

en: Offline
sk: Odpojený

en: Online
sk: Pripojené

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
sk: Prosím, udelte prístup v <a href="system_settings">Systémové nastavenia &gt; Zabezpečenie a súkromie</a>.

en: Please insert a SIM card and try again.
sk: Prosím, vložte SIM kartu a skúste znova.

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
sk: Pre volanie alebo posielanie správ, prosím, odomknite SIM kartu. SIM kartu môžete odomknúť z panelu Siete v hornej časti obrazovky, alebo navštívte <a href="system_settings">Systémové nastavenia &gt; Zabezpečenie a súkromie</a>.

en: Read
sk: Prečítané

en: Received
sk: Prijaté

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Retry
sk: Skúsiť znova

en: SIM Card is locked
sk: SIM karta je uzamknutá

en: Save
sk: Uložiť

en: Search
sk: Hľadať

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Sent
sk: Odoslané

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Share
sk: Zdieľať

en: Swipe to delete
sk: Potiahnuť pre vymazanie

en: Swipe to reveal actions
sk: Potiahnutím odhaliť akcie

en: Temporarily Failed
sk: Dočasne zlyhalo

en: Text message copied to clipboard
sk: Textová správa skopírovaná do schránky

en: There is currently no network on %1
sk: Momentálne žiadna sieť %1

en: There is currently no network.
sk: Momentálne žiadna sieť.

en: To
sk: Pre

en: To:
sk: Pre:

en: Today
sk: Dnes

en: Type
sk: Typ

en: Typing..
sk: Píše...

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unknown contact
sk: Neznámy kontakt

en: Video Preview
sk: Náhľad videa

en: Video attachment not supported
sk: Video príloha nie je podporovaná

en: Welcome to your Messaging app!
sk: Vitajte v aplikácii Správy!

en: Welcome to your Ubuntu messaging app.
sk: Vitajte vo svojej Ubuntu aplikácií Správy.

en: Write a message...
sk: Napísať správu...

en: Yes
sk: Áno

en: Yesterday
sk: Včera

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
sk: Snažíte sa poslať veľké súbory (cez 300kB). Niektorí operátory to nemusia byť schopní poslať.

en: You have to disable flight mode
sk: Musíte deaktivovať režim Lietadlo

en: You have to press and hold the record icon
sk: Musíte stlačiť a držať ikonu zaznamenať

en: You need to select a SIM card
sk: Potrebujete zvoliť SIM kartu

en: You switched to %1 @ %2
sk: Prepli ste na %1 @ %2
