messaging-app - en to sl translation catalogue (107 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
sl[0]: %1-urni klic
sl[1]: %1-urni klic
sl[2]: %1-urni klic
sl[3]: %1-urni klic

en: %1 minute call | %1 minutes call
sl[0]: %1-minutni klic
sl[1]: %1-minutni klic
sl[2]: %1-minutni klic
sl[3]: %1-minutni klic

en: %1 second call | %1 seconds call
sl[0]: %1-sekundni klic
sl[1]: %1-sekundni klic
sl[2]: %1-sekundni klic
sl[3]: %1-sekundni klic

en: <<< Swipe to cancel
sl: <<< Povlecite za preklic

en: Accepted
sl: Sprejeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Add recipient
sl: Dodaj prejemnika

en: All
sl: Vsi

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
sl[0]: Priloge: %1 zvočnih posnetkov
sl[1]: Priloga: %1 zvočni posnetek
sl[2]: Prilogi: %1 zvočna posnetka
sl[3]: Priloge: %1 zvočni posnetki

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
sl[0]: Priloga: %1 stikov
sl[1]: Priloga: %1 stik
sl[2]: Priloga: %1 stika
sl[3]: Priloga: %1 stiki

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
sl[0]: Priloga: %1 datotek
sl[1]: Priloga: %1 datoteka
sl[2]: Priloga: %1 datoteki
sl[3]: Priloga: %1 datoteke

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
sl[0]: Priloga: %1 slik
sl[1]: Priloga: %1 slika
sl[2]: Priloga: %1 sliki
sl[3]: Priloga: %1 slike

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
sl[0]: Priloga: %1 videov
sl[1]: Priloga: %1 video
sl[2]: Priloga: %1 videa
sl[3]: Priloga: %1 videi

en: Audio attachment not supported
sl: Zvočna priponka ni podprta

en: Away
sl: Odsoten

en: Back
sl: Nazaj

en: Busy
sl: Zaseden

en: Call
sl: Kliči

en: Cancel
sl: Prekliči

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
sl: Ali se naj spremenijo povezave s Sporočanjem na %1?

en: Close
sl: Zapri

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
sl: Sestavite novo sporočilo s potegom navzgor z dna zaslona.

en: Contact
sl: Stik

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Delete
sl: Izbriši

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Delivered
sl: Dostavljeno

en: Don't ask again
sl: Ne sprašuj več

en: Don't show again
sl: Ne prikaži več

en: Edit
sl: Uredi

en: Enable MMS group chat
sl: Omogoči skupinski MMS pogovor

en: Failed
sl: Spodletelo

en: Failed to send the message
sl: Spodletelo pošiljanje sporočila

en: Failed!
sl: Spodletelo!

en: Favorites
sl: Priljubljeni

en: File size warning
sl: Opozorilo velikosti datoteke

en: File type not supported
sl: Vrsta datoteke ni podprta

en: Forward
sl: Posreduj

en: From
sl: Od

en: Got it
sl: Razumem

en: Group
sl: Skupina

en: Group (%1)
sl: Skupina (%1)

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
sl: Če želite urediti vašo SIM ali druge mobilne možnosti, obiščite <a href="system_settings">Sistemske nastavitve</a>.

en: Image
sl: Slika

en: Image Preview
sl: Predogled slike

en: Info
sl: Podrobnosti

en: It is not possible to send messages in flight mode
sl: Ni mogoče poslati sporočila v načinu letenja

en: It is not possible to send the message
sl: Ni mogoče poslati sporočila

en: Message info
sl: Podrobnosti sporočila

en: Messages
sl: Sporočila

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
sl: Sporočila;SMS;MMS;Besedilna sporočila;Besedilo

en: Messaging
sl: Sporočanje

en: Messaging App
sl: Program za sporočanje

en: Messaging application
sl: Program za sporočanje

en: Missing message data
sl: Manjkajo podatki sporočila

en: Myself
sl: Jaz

en: New Message
sl: Novo sporočilo

en: New message
sl: Novo sporočilo

en: No
sl: Ne

en: No SIM card
sl: Ni kartice SIM

en: No SIM card selected
sl: Ni izbrane kartice SIM

en: No network
sl: Ni omrežja

en: No permission to access microphone
sl: Ni dovoljenja za dostop do mikrofona

en: Offline
sl: Brez povezave

en: Ok
sl: V redu

en: Online
sl: Povezano

en: Pending
sl: Na čakanju

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
sl: Dodelite dostop na <a href="system_settings">Sistemske nastavitve &gt; Varnost &amp; Zasebnost</a>.

en: Please insert a SIM card and try again.
sl: Vstavite kartico SIM in poskusite znova.

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
sl: Odklenite svojo kartico SIM za klicanje in pošiljanje sporočil. Kartico SIM lahko odklenete iz kazalnika omrežja na vrhu zaslona ali z obiskom <a href="system_settings">Sistemske nastavitve &gt; Varnost &amp; Zasebnost</a>.

en: Read
sl: Prebrano

en: Received
sl: Prejeto

en: Remove
sl: Odstrani

en: Retry
sl: Poskusi znova

en: SIM Card is locked
sl: Kartica SIM je zaklenjena

en: Save
sl: Shrani

en: Search
sl: Iskanje

en: Search...
sl: Iskanje ...

en: Sent
sl: Poslano

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Share
sl: Deli

en: Status
sl: Stanje

en: Swipe to delete
sl: Potegnite za izbris

en: Swipe to reveal actions
sl: Potegnite za prikaz dejanj

en: Temporarily Failed
sl: Začasno spodletelo

en: Text message copied to clipboard
sl: Besedilo je kopirano v odložišče

en: There is currently no network on %1
sl: Trenutno ni omrežja na %1

en: There is currently no network.
sl: Trenutno ni omrežja.

en: To
sl: Za

en: To:
sl: Za:

en: Today
sl: Danes

en: Type
sl: Vrsta

en: Typing..
sl: Tipka..

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unknown contact
sl: Neznan stik

en: Video Preview
sl: Predogled videa

en: Video attachment not supported
sl: Video priponka ni podprta

en: Welcome to your Messaging app!
sl: Dobrodošli v Programu za sporočanje!

en: Welcome to your Ubuntu messaging app.
sl: Dobrodošli v sporočilni program Ubuntu.

en: Write a message...
sl: Napišite sporočilo ...

en: Yes
sl: Da

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
sl: Poskušate poslati velike datoteke (več kot 300Kb). Nekateri operaterji morda ne bodo mogli poslati tako velikih datotek.

en: You have to disable flight mode
sl: Morate onemogočiti način letenja

en: You have to press and hold the record icon
sl: Morate pritisnite in držati ikono za snemanje

en: You need to select a SIM card
sl: Izbrati morate kartico SIM

en: You switched to %1 @ %2
sl: Preklopili ste na %1 @ %2
