messaging-app - en to sr translation catalogue (110 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
sr[0]: Позив од %1 сат
sr[1]: Позив од %1 сата
sr[2]: Позив од %1 сати

en: %1 minute call | %1 minutes call
sr[0]: Позив од %1 минут
sr[1]: Позив од %1 минута
sr[2]: Позив од %1 минута

en: %1 second call | %1 seconds call
sr[0]: Позив од %1 секунде
sr[1]: Позив од %1 секунде
sr[2]: Позив од %1 секунди

en: <<< Swipe to cancel
sr: <<< Превуците да откажете

en: Accepted
sr: Прихваћено

en: Add
sr: Додај

en: Add recipient
sr: Додај примаоца

en: All
sr: Све

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
sr[0]: Прилог: %1 звучни запис
sr[1]: Прилози: %1 звучна записа
sr[2]: Прилози: %1 звучних записа

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
sr[0]: Прилог: %1 потсетница
sr[1]: Прилози: %1 потсетнице
sr[2]: Прилози: %1 потсетница

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
sr[0]: Прилог: %1 датотека
sr[1]: Прилози: %1 датотеке
sr[2]: Прилози: %1 датотека

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
sr[0]: Прилог: %1 слика
sr[1]: Прилози: %1 слике
sr[2]: Прилози: %1 слика

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
sr[0]: Прилог: %1 видео
sr[1]: Прилози: %1 видеа
sr[2]: Прилози: %1 видеа

en: Audio attachment not supported
sr: Звучни прилог није подржан

en: Away
sr: Одсутан

en: Back
sr: Назад

en: Busy
sr: Заузет

en: Call
sr: Позови

en: Cancel
sr: Откажи

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
sr: Пребаците све поруке телефона на %1?

en: Close
sr: Затвори

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
sr: Састави нову поруку повлачењем на горе са дна екрана.

en: Contact
sr: Контакт

en: Copy
sr: Копирај

en: Delete
sr: Обриши

en: Deleted
sr: Обрисано

en: Delivered
sr: Испоручено

en: Don't ask again
sr: Не питај поново

en: Don't show again
sr: Не приказуј поново

en: Edit
sr: Уреди

en: Enable MMS group chat
sr: Омогући ММС групно ћаскање

en: Failed
sr: Неуспешно

en: Failed to send the message
sr: Неуспело слање поруке

en: Failed!
sr: Неуспешно!

en: Favorites
sr: Омиљени

en: File size warning
sr: Упозорење величине датотеке

en: File type not supported
sr: Врста датотеке није подржана

en: Forward
sr: Проследи

en: From
sr: Шаље

en: Got it
sr: Важи

en: Group
sr: Група

en: Group (%1)
sr: Група (%1)

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
sr: Ако желите да измените поставке ваше СИМ картице и мобилног телефона, погледајте <a href="system_settings">Подешавања система</a>.

en: Image
sr: Слика

en: Image Preview
sr: Преглед слике

en: Info
sr: Инфо

en: It is not possible to send messages in flight mode
sr: Није могуће послати поруку у режиму летења

en: It is not possible to send the message
sr: Није могуће послати поруку

en: MMS
sr: ММС

en: Message info
sr: Подаци о поруци

en: Messages
sr: Поруке

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
sr: поруке;СМС;ММС;текстуалне поруке;текст

en: Messaging
sr: Поруке

en: Messaging App
sr: Програм за поруке

en: Messaging application
sr: Програм за поруке

en: Missing message data
sr: Недостају подаци поруке

en: Myself
sr: Ја

en: New Message
sr: Нова порука

en: New message
sr: Нова порука

en: No
sr: Не

en: No SIM card
sr: Нема СИМ картице

en: No SIM card selected
sr: Није изабрана СИМ картица

en: No network
sr: Нема мреже

en: No permission to access microphone
sr: Нема овлашћења за приступ микрофону

en: Offline
sr: Ван мреже

en: Ok
sr: У реду

en: Online
sr: На мрежи

en: Pending
sr: На чекању

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
sr: Добијте приступ у изборнику <a href="system_settings">Подешавања система &gt; Безбедност &amp; Приватност</a>.

en: Please insert a SIM card and try again.
sr: Молимо уметните СИМ картицу и покушајте поново.

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
sr: Откључајте вашу СИМ картицу да бисте могли да позивате или да шаљете поруке. Можете да откључате СИМ картицу из Показатеља мреже на врху екрана или из изборника <a href="system_settings">Подешавања система &gt; Безбедност &amp; Приватност</a>.

en: Read
sr: Прочитана

en: Received
sr: Примљена

en: Remove
sr: Уклони

en: Retry
sr: Покушај поново

en: SIM Card is locked
sr: СИМ картица је закључана

en: SMS
sr: СМС

en: Save
sr: Сачувај

en: Search
sr: Тражи

en: Search...
sr: Потражи...

en: Sent
sr: Послата

en: Settings
sr: Подешавања

en: Share
sr: Дели

en: Status
sr: Стање

en: Swipe to delete
sr: Превуците да обришете

en: Swipe to reveal actions
sr: Превуците да видите радње

en: Temporarily Failed
sr: Привремени неуспех

en: Text message copied to clipboard
sr: Текстуална порука је умножена у оставу

en: There is currently no network on %1
sr: Тренутно нема мреже на %1

en: There is currently no network.
sr: Тренутно нема мреже.

en: To
sr: Прима

en: To:
sr: Прима:

en: Today
sr: Данас

en: Type
sr: Тип

en: Typing..
sr: Пише...

en: Unknown
sr: Непознато

en: Unknown contact
sr: Непозната особа

en: Video
sr: Видео

en: Video Preview
sr: Преглед видеа

en: Video attachment not supported
sr: Видео прилог није подржан

en: Welcome to your Messaging app!
sr: Добро дошли у програм за поруке!

en: Welcome to your Ubuntu messaging app.
sr: Добро дошли у Убунтуов програм за поруке.

en: Write a message...
sr: Напиши поруку...

en: Yes
sr: Да

en: Yesterday
sr: Јуче

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
sr: Покушавате да пошаљете велике датотеку (преко 300Kb). Неки оператери можда неће моћи да је пошаљу.

en: You have to disable flight mode
sr: Морате искључити режим летења

en: You have to press and hold the record icon
sr: Треба да притиснете и да држите иконицу за снимање

en: You need to select a SIM card
sr: Морате изабрати СИМ картицу

en: You switched to %1 @ %2
sr: Пребачени сте на %1 @ %2
