messaging-app - en to uk translation catalogue (108 entries)

en: %1 hour call | %1 hours call
uk[0]: %1-годинний дзвінок
uk[1]: %1-годинний дзвінок
uk[2]: %1-годинний дзвінок

en: %1 minute call | %1 minutes call
uk[0]: %1-хвилинний дзвінок
uk[1]: %1-хвилинний дзвінок
uk[2]: %1-хвилинний дзвінок

en: %1 second call | %1 seconds call
uk[0]: %1-секундний дзвінок
uk[1]: %1-секундний дзвінок
uk[2]: %1-секундний дзвінок

en: <<< Swipe to cancel
uk: <<< Проведіть, щоб скасувати

en: Accepted
uk: Прийнято

en: Add
uk: Додати

en: Add recipient
uk: Додати отримувача

en: All
uk: Усі

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
uk[0]: Долучення: %1 аудіокліп
uk[1]: Долучення: %1 аудіокліпи
uk[2]: Долучення: %1 аудіокліпів

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
uk[0]: Долучення: %1 запис контакту
uk[1]: Долучення: %1 записи контактів
uk[2]: Долучення: %1 записів контактів

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
uk[0]: Долучення: %1 файл
uk[1]: Долучення: %1 файли
uk[2]: Долучення: %1 файлів

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
uk[0]: Долучення: %1 зображення
uk[1]: Долучення: %1 зображення
uk[2]: Долучення: %1 зображень

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
uk[0]: Долучення: %1 відео
uk[1]: Долучення: %1 відео
uk[2]: Долучення: %1 відео

en: Audio attachment not supported
uk: Підтримки долучення звукових файлів не передбачено

en: Away
uk: Немає на місці

en: Back
uk: На місці

en: Busy
uk: Зайнято

en: Call
uk: Подзвонити

en: Cancel
uk: Скасувати

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
uk: Пов’язати увесь обмін повідомленнями з %1?

en: Close
uk: Закрити

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
uk: Створіть нове повідомлення рухом пальця з нижньої частини екрана.

en: Contact
uk: Контакт

en: Copy
uk: Копіювати

en: Delete
uk: Вилучити

en: Deleted
uk: Вилучено

en: Delivered
uk: Доставлено

en: Don't ask again
uk: Більше не питати

en: Don't show again
uk: Не показувати знов

en: Edit
uk: Змінити

en: Enable MMS group chat
uk: Увімкнути групове спілкування MMS

en: Failed
uk: Помилка

en: Failed to send the message
uk: Не вдалося надіслати повідомлення

en: Failed!
uk: Невдача!

en: Favorites
uk: Вибрані

en: File size warning
uk: Попередження щодо розміру файлів

en: File type not supported
uk: Підтримки цього типу файлів не передбачено

en: Forward
uk: Переспрямувати

en: From
uk: Відправник

en: Got it
uk: Виконано

en: Group
uk: Група

en: Group (%1)
uk: Група (%1)

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
uk: Якщо вам потрібно змінити SIM-картку та інші параметри мобільного зв’язку, зверніться до <a href="system_settings">Параметрів системи</a>.

en: Image
uk: Зображення

en: Image Preview
uk: Перегляд зображення

en: Info
uk: Відомості

en: It is not possible to send messages in flight mode
uk: У режимі польоту не можна надсилати повідомлення

en: It is not possible to send the message
uk: Надсилання повідомлення неможливе

en: Message info
uk: Дані повідомлення

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
uk: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text;повідомлення;смс;есемес;ммс;емемес;текстові повідомлення;текст

en: Messaging
uk: Обмін повідомленнями

en: Messaging App
uk: Програма для обміну повідомленнями

en: Messaging application
uk: Програма для обміну повідомленнями

en: Missing message data
uk: Немає даних повідомлення

en: Myself
uk: Я

en: New Message
uk: Нове повідомлення

en: New message
uk: Нове повідомлення

en: No
uk: Ні

en: No SIM card
uk: Немає SIM-картки

en: No SIM card selected
uk: Не вибрано SIM-картки

en: No network
uk: Немає мережі

en: No permission to access microphone
uk: Немає дозволу щодо доступу до мікрофона

en: Offline
uk: Поза мережею

en: Ok
uk: Гаразд

en: Online
uk: У мережі

en: Pending
uk: В очікуванні

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
uk: Будь ласка, надайте доступ за допомогою сторінки <a href="system_settings">Системні параметри &gt; Безпека &amp; Конфіденційність</a>.

en: Please insert a SIM card and try again.
uk: Будь ласка, вставте SIM-картку і повторіть спробу.

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
uk: Будь ласка, розблокуйте вашу SIM-картку, щоб мати змогу дзвонити або надсилати повідомлення. Розблокувати картку можна за допомогою індикатора мережі у верхній частині екрана або за допомогою сторінки <a href="system_settings">Системні параметра &gt; Безпека &amp; Конфіденційність</a>.

en: Read
uk: Прочитане

en: Received
uk: Отримано

en: Remove
uk: Вилучити

en: Retry
uk: Повторити

en: SIM Card is locked
uk: SIM-картку заблоковано

en: Save
uk: Зберегти

en: Search
uk: Пошук

en: Search...
uk: Шукати…

en: Sent
uk: Надіслані

en: Settings
uk: Параметри

en: Share
uk: Поділитися

en: Status
uk: Стан

en: Swipe to delete
uk: Проведіть для вилучення

en: Swipe to reveal actions
uk: Проведіть, щоб побачити пункти дій

en: Temporarily Failed
uk: Тимчасова помилка

en: Text message copied to clipboard
uk: Текстове повідомлення скопійовано до буфера

en: There is currently no network on %1
uk: Зараз на %1 немає доступу до мережі

en: There is currently no network.
uk: Зараз немає доступу до мережі.

en: To
uk: Отримувач

en: To:
uk: Кому:

en: Today
uk: Сьогодні

en: Type
uk: Тип

en: Typing..
uk: Набирає повідомлення…

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown contact
uk: Невідомий контакт

en: Video
uk: Відео

en: Video Preview
uk: Перегляд відео

en: Video attachment not supported
uk: Підтримки долучення відеофайлів не передбачено

en: Welcome to your Messaging app!
uk: Вітаємо у вашій програмі для обміну повідомленнями!

en: Welcome to your Ubuntu messaging app.
uk: Вітаємо у програмі для роботи з повідомленнями Ubuntu.

en: Write a message...
uk: Створення повідомлення…

en: Yes
uk: Так

en: Yesterday
uk: Вчора

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
uk: Ви намагаєтеся надсилати файли значного розміру (понад 300 кБ). Деякі оператори можуть блокувати подібне надсилання.

en: You have to disable flight mode
uk: Вам слід вимкнути режим польоту

en: You have to press and hold the record icon
uk: Вам слід натиснути і утримувати піктограму запису

en: You need to select a SIM card
uk: Вам слід вибрати SIM-картку

en: You switched to %1 @ %2
uk: Ви перемкнулися на %1 о %2
