ubuntu-keyboard - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Settings
ast: Axustes

en: Arabic
ast: Árabe

en: Azerbaijani
ast: Azerbaixanu

en: Bosnian
ast: Bosniu

en: Catalan
ast: Catalán

en: Czech
ast: Checu

en: Danish
ast: Danés

en: German
ast: Alemán

en: Emoji
ast: Fustaxes

en: Greek
ast: Griegu

en: English
ast: Inglés

en: Spanish
ast: Castellán

en: Finnish
ast: Finés

en: French
ast: Francés

en: Scottish Gaelic
ast: Gaélicu escocés

en: Hebrew
ast: Hebréu

en: Croatian
ast: Croata

en: Hungarian
ast: Húngaru

en: Icelandic
ast: Islandés

en: Italian
ast: Italianu

en: Dutch
ast: Holandés

en: Norwegian
ast: Noruegu

en: Polish
ast: Polacu

en: Portuguese
ast: Portugués

en: Romanian
ast: Rumanu

en: Russian
ast: Rusu

en: Slovenian
ast: Eslovenu

en: Serbian
ast: Serbiu

en: Swedish
ast: Suecu

en: Ukrainian
ast: Ucranianu
