ubuntu-keyboard - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Settings
mr: सेटिंग्स्

en: Arabic
mr: अरेबिक

en: Azerbaijani
mr: अझेरबैजानी

en: Bosnian
mr: बोस्नीयन

en: Catalan
mr: कॅटालॉन

en: Czech
mr: चेक

en: Danish
mr: डॅनिश

en: German
mr: जर्मन

en: English
mr: इंग्रजी

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Finnish
mr: फिनीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Hebrew
mr: हिब्रू

en: Croatian
mr: क्रोएशियन

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Italian
mr: इटालियन

en: Dutch
mr: डच

en: Polish
mr: पोलिश

en: Portuguese
mr: पोर्तुगीज

en: Russian
mr: रशियन

en: Serbian
mr: सर्बियन

en: Swedish
mr: स्वीडिश
