ubuntu-keyboard - en to ms translation catalogue (31 entries)

en: Settings
ms: Tetapan

en: Arabic
ms: Arab

en: Azerbaijani
ms: Azerbaijan

en: Bosnian
ms: Bosnia

en: Danish
ms: Denmark

en: German
ms: Jerman

en: Greek
ms: Yunani

en: English
ms: Inggeris

en: Spanish
ms: Sepanyol

en: Finnish
ms: Finland

en: French
ms: Perancis

en: Scottish Gaelic
ms: Gaelic Scotland

en: Hebrew
ms: Ibrani

en: Croatian
ms: Croatia

en: Hungarian
ms: Hungary

en: Icelandic
ms: Iceland

en: Italian
ms: Itali

en: Japanese
ms: Jepun

en: Latvian
ms: Latvia

en: Dutch
ms: Belanda

en: Norwegian
ms: Norway

en: Polish
ms: Poland

en: Portuguese
ms: Portugis

en: Romanian
ms: Romania

en: Russian
ms: Rusia

en: Slovenian
ms: Slovenia

en: Serbian
ms: Serbia

en: Swedish
ms: Sweden

en: Ukrainian
ms: Ukraine

en: Chinese
    (Pinyin)
ms: Cina
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
ms: Cina
    (Chewing)
